یوتیوبر میشل فن بیت کوین را به کار میگیرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
یوتیوبر میشل فن بیت کوین را به کار میگیرد
  • royapm
  • اردیبهشت 21, 1399
  • بدون دیدگاه

بیت کوین واقعا می درخشد

میشل فن می گوید: “من نوع بیت کوین را به یوتیوب شباهت می کنم که بخشی از عدم تمرکز محتوا بود.” “[بیت کوین] عدم تمرکز قدرت است.”

Phan ، که آموزش های زیبایی آنلاین را به یک تجارت 50 میلیون دلاری تبدیل کرده بود ، در حالی که در سال 2011 از طلا تحقیق در مورد بیت کوین یاد گرفت. وقتی Phan شروع به پول گرفتن در یوتیوب کرد ، می خواست منابع خود را متنوع کند.

Phan به “فلسفه بیت کوین” جذب می شد و در حال حاضر برای تدریس آنلاین نیز عیب یابی داشت. جک دورسی شاید تنها دیگر مغول بیت کوین با اعتبار نسبتاً اصلی باشد. به همین ترتیب ، Phan اکنون در چندین شرکت مکمل ، از جمله سرمایه گذاری در راه اندازی موسیقی Thematic ، همکاری دارد ، که به YouTubers کمک می کند بدون استفاده از نقض حق نسخه برداری ، از موسیقی استفاده کند.

از آنجایی که صنعت زیبایی هنوز از خرابی آرایش سال 2019 بهبود نیافته است ، به طور فزاینده ای برای خانم ها خرید آنلاین یا راه اندازی مارک های مستقیم با مصرف کننده که عمدتاً از طریق راهبردهای رسانه های اجتماعی به فروش می رسند ، متداول است. هواداران می توانند انتظار داشته باشند كه وی در سرمایه گذاری های افقی ، در مؤلفه های مختلف زنجیره خرده فروشی بومی اینترنت ادامه دهد.

بینندگان من بیش از آرایش و مراقبت از پوست گرسنه هستند. آنها می خواهند بدانند چگونه از قدرت خرید خود محافظت کنند.

از بعضی جهات ، اکنون صنعت زیبایی با صنعت رمزنگاری قابل مقایسه است. بازاریابی دیجیتالی تحت تأثیر رسانه های اجتماعی مانند Phan است ، که الگوبرداری از چگونگی تأثیرگذاری چنین تأثیرگذارها را بدون به خطر انداختن در بررسی های صادقانه محصول ، الگوبرداری کردند. مصرف کنندگان محصولات زیبایی اجتماعات آنلاین پرشور و پرمشغله ای ایجاد می کنند. (بحث در مورد اسکراب صورت و رژ لب در چنین تالارهایی می تواند به اندازه سمی ترین بحث توییتر بیت کوین بحث برانگیز باشد.) در این دنیا ، Phan به مراتب بیشتر از یک ماسک رژ لب دیده می شود. او انحصاری را که مجله های مد برگزار کرده بود برای شکل دادن به روند آرایش شکست.

روکست آریسا ، تأثیرگذار زیبایی ، که نزدیک به 1.2 میلیون مشترک YouTube دارد و Em Cosmetics را به بازار عرضه کرده است ، Phan را به عنوان “الهام بخش” توصیف کرد که آموزش های مضامین مانند “Sailor Moon” یا “Bad Girl” را محبوب کرد و محتوائی از زیبایی را هدف قرار داد. Phan یک رویکرد جامع و سلامت محور دارد و برند آرایش خود را از طریق محتوای آموزشی نیز متمایز می کند.

آریسا گفت: “ما شاهد تغییر بزرگی از منابع سنتی (مانند مجلات) به رسانه های دیجیتال هستیم.” وی گفت: “او [فن] کارهایی را انجام می داد که هیچ کس در آن زمان انجام نمی داد. ارزش تولید او بسیار بالا بود و همیشه ظاهرهای متفاوتی به خود می دید. “

در حالی که برادران فناوری در Silicon Valley سرمایه گذاری را با قول “مختل كردن” یك بخش تعقیب می كنند ، Phan در واقع این كار را انجام داد ، كاملاً متوقف شد. او با دعوت از هواداران بیش از یک دهه مخاطبان وفادار خود را حفظ کرد تا خود را به عنوان کارشناسان خودآموخته نیز مشاهده کنند.

به همین ترتیب ، Phan با شروع رکود اقتصادی در ماه مارس ، از کانال های اجتماعی خود برای تبلیغ بیت کوین استفاده کرد. این تا حدودی به این دلیل است که سرانجام مشاغل و نام تجاری وی به اندازه کافی بالغ شده بودند تا بتوانند خطری غیر متعارف را تحمل کنند. بیشتر متخصصین زیبایی روی آموزش آرایش تمرکز می کنند ، نه سواد مالی. به علاوه ، Phan گفت که یک بحران اقتصادی مانند این “وقتی بیت کوین واقعا می درخشد” است.

وی گفت: “اکنون بینندگان من بیش از آرایش و مراقبت از پوست گرسنه هستند. آنها می خواهند بدانند چگونه از قدرت خرید خود محافظت کنند. ” “من بسیاری از وقت و انرژی خود را برای کمک به ارتقاء پذیرش انبوه بیت کوین سرمایه گذاری می کنم.”