یوتیوب وارد دنیای NFT شد!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
یوتیوب وارد دنیای NFT شد!

ان اف تی ها، دنیای دیجیتال را با طوفانی که به راه انداخته‌اند، به تسخیر خود در آورده‌اند. یوتیوب، محبوب‌ترین پلتفرم اشتراک‌گذاری ویدیو و تولید محتوا، با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که به دنیای NFT وارد شده‌است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


یوتیوب وارد دنیای NFT شد!

با ظهور و پیدایش ان اف تی ها، بسیاری از برنامه‌های دیجیتال، به روش‌های محتلفی مانند تبلیغات یا ارائه مزایای متعدد، وارد فضای کریپتو شده‌اند. اگرچه شرکت‌های بزرگ فناوری، نسبتاً تمایلی به پذیرش مفاهیم بلاکچین و ارزهای دیجیتال در فعالیت‌های تجاری خود نداشته‌اند، برخی از آنها نیز به این فناوری رای اعتماد داده‌اند. برجسته‌ترین نمونه از چنین شرکت‌هایی، یوتیوب است. این شرکت با ارائه NFT‌های سفارشی‌سازی شده به کاربران، پیشتاز شرکت‌های دیگر است.

 

چرا یوتیوب پلتفرم خوبی برای ان اف تی هاست؟

یوتیوب محبوبترین پلتفرم اشتراک گذاری محتوای ویدیویی است. با توجه به طیف بسیار گسترده مخاطبان، یوتیوب مسئولیت ضمنی انتشار دانش فناوری‌های جدید را بر عهده دارد. به همین دلیل، علاقه آن به دنیای ان اف تی، موجب سرازیر شدن آموزش دهندگان و آموزش گیرندگان، به این پلتفرم خواهد شد.

اصطلاح NFT، ماه هاست که در سراسر یوتیوب، ورد زبان ها شده‌است. از نوارهای جستجو گرفته تا کانال‌ها و ویدیوهای یوتیوب، به هر کجای یوتیوب که بروید، اثری از NFTها را خواهید دید. بسیاری از سرمایه‌گذاران کریپتو، میلیون‌ها دلار در NFTها سرمایه‌گذاری کرده‌اند. بقیه افراد تلاش می‌کنند تا آنها را تبلیغ کنند و مردم را در مورد مزایای فراوانشان آموزش دهند.

یک یوتیوبر موفق، موفقیت خود را مدیون موفق ویدیو‌هایش خواهد بود. برای ایجاد محتوای متفکرانه‌ای که به اندازه کافی هدف ویدیو را بیان کند، سختی زیادی باید کشیده شود. از این رو، با توجه به ظهور باورنکردنی NFT ها، یوتیوبر ها قلب و روح خود را به کار انداخته‌اند تا دنیا را در مورد آن ها آموزش دهند. این واقعیت را می‌توان با تعداد افرادی که از محتوای یوتیوب الهام گرفته و وارد بازار NFT شده‌اند، ثابت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.