کلاهبرداران در حال پخش سخنان مایکل بلومبرگ

  • خانه
  • وبلاگ
  • کلاهبرداران در حال پخش سخنان مایکل بلومبرگ
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کلاهبرداران در حال پخش سخنان مایکل بلومبرگ
  • royapm
  • اردیبهشت 27, 1399
  • بدون دیدگاه

مایکل بلومبرگ BTC Giveaway

در 14 ماه مه ، حداقل دو واقعه چنین اتفاق افتاد که تقریباً 60 هزار مخاطب مشترک داشتند. کلاهبرداران از بینندگان خواستند که بین 0.1 BTC و 250 BTC را به آدرس Bitcoin فیلم ارسال کنند ، وعده داده اند که ارزش خود را دو برابر کنند. این کانال ادعا کرده است که مایکل بلومبرگ از طریق این مکانیسم تصویب کریپتو را تسهیل می کند. همه فیلم های مرتبط از آن زمان توسط YouTube حذف شده اند.

کلاهبرداران 1 BTC کسب کردند؟

آدرس بیت کوین که هکرها تهیه کرده بودند ، بین 14 تا 15 ماه مه شش معامله دریافت کردند. معاملات مبلغ 0.92355084 BTC یا تقریبا 8،800 دلار بود. هنوز مشخص نیست که این وجوه از جانب قربانیان گرفته شده است یا اینکه کلاهبرداران سکه های خود را به این آدرس ارسال کرده اند تا به نظر قانونی تر جلوه دهند. بدیهی است که هیچ بیت کوین ارسال نشده است

Cointelgraph به Chainalysis رسید تا ببیند که آیا می توانند اطلاعات اضافی در مورد این معاملات ارائه دهند یا خیر. یک نماینده شرکت به ما گفت که احتمالاً بیت کوین از قربانیان ناشی می شود. آنها ادامه دادند:

“ما یک بررسی دقیق تر کردیم و به نظر می رسد بسیاری از آدرس های سپرده دیگر از مبادلات ناشی می شوند ، بنابراین بهترین حدس ما این است که این سپرده ها از قربانیان هستند.”

علاوه بر این ، Chainlanysis این آدرس را به فعالیت های هنرمند کلاهبرداری در پایگاه داده خود نسبت می دهد. این کار را برای کلاهبرداران سخت تر می کند تا سودهای بد خود را بدست آورند.

جرم Cryptocurrency یک صنعت چند میلیارد دلاری است. به نظر می رسد که سیستم عامل های رسانه های اجتماعی همیشه مجهز نیستند که از بروز آن جلوگیری کنند یا در صورت ظاهر شدن کلاهبرداری از این دست ، سریع واکنش نشان دهند.

FalconX ، جمع آوری نقدینگی در مؤسسات ، یک دور 17 جمع آوری 17 میلیون دلار از جمله مشارکت Coinbase Ventures ، Accel و یک شرکت سرمایه گذاری در ارتباط با FMR LLC – شرکت مادر سرمایه گذاری وفاداری – اعلام کرده است.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)