ایکس آر پی در حال رشد است، قدرت در دست نهنگ های بازار

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ایکس آر پی در حال رشد است، قدرت در دست نهنگ های بازار

طبق اطلاعات کریپتو آنالیزور سانتیمنت، تعداد دارندگان XRP که در کیف پول های خود بین 100 هزار تا 1 میلیون توکن از این آلت کوین را دارند، به بالاترین رقم همیشگی خود یعنی 17،625 نفر رسیده است.

همچنین 307 مگا نهنگ در بازار ایکس آر پی وجود دارد که بیش از 10 میلیون توکن در اختیار دارند. این تعداد نفرات، به نسبت سقف تعداد در سپتامبر که 311 نفر بود، 4 نفر کمتر است.

 

نه فقط نهنگ ها

در حالی که اعتقاد بر این است که ایکس آر پی یکی از بزرگترین سطوح نابرابری ثروت در میان رمزپایه های بزرگ و متوسط است، اما به نظر می رسد که اوضاع به تدریج در حال تغییر است.

آدرس هایی که بین 100 تا 1000 سکه را در خود جای داده اند نیز در اوایل این هفته، به بالاترین تعداد عمر خود یعنی 332،560 رسیده اند.

XRP در حال رشد

منبع : santiment.net

با این حال، طبق اطلاعات یک سرویس تجزیه و تحلیل داده های XRP به نام  ledger.exposed، حدود 67.5 درصد از منابع در دسترس توکن متعلق به 100 حساب برتر است. برای درک بهتر این موضوع، به ای نکته اشاره می کنم که 32 میلیارد توکن XRP (به ارزش 8.2 میلیارد دلار در زمان نوشتن مقاله)، در فقط 70 کیف پول جای داده شده اند.

 

هنوز هم افرادی درمورد XRP صحبت می کنند

عملکرد XRP در سال 2020 بسیار ناامید کننده بوده است. زیرا این واحد پول حتی پس از صعود بیت کوین به بالاترین سطح از اوایل ژانویه 2018، در.تلاش برای بازگشت به اوج سطح خود می باشد. ارزش XRP نسبت به BTC در حال حاضر 93 درصد نسبت به اوج سطح خود پایین آمده است.

با این وجود، XRP در سیستم عامل های مختلف ارزهای رمزپایه مورد بحث بوده است. طبق اطلاعات Santiment، ارزپایه XRP از لحاظ نرخ بحث، در جایگاه شماره 1 قرار دارد.

XRP با افزایش 8.4 درصدی در هفته گذشته، برای جامعه خود طراوت و نشاط آورده بود. اما این بیت کوین است که پس از افزایش ارزش به تقریباً 16،500 دلار، در.مورد تسلط و حجم اجتماعی همچنان در رده اول قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.