vs SEC ریپل؛ اخبار جدید می تواند قیمت XRP را تا 60 درصد افزایش دهد!!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
vs SEC ریپل؛ اخبار جدید می تواند قیمت XRP را تا 60 درصد افزایش دهد!!

پس از آنکه مدافع پرونده (ریپل) در طی نامه ای پاسخ قاضی را داد، پرونده vs SEC ریپل روز دوشنبه به یک نقطه عطف جدید رسید. در این نامه آمده است كه اقدام SEC برای اعتراض به عدم دفاع از اعلامیه عادلانه شركت مورد پسند نیست و در این مدار مجاز نیست.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


vs SEC ریپل؛ اخبار جدید می تواند قیمت XRP را تا 60 درصد افزایش دهد!!

ریپل مشت حقوقی محکمی را زیر چشم کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده کوبید. این مشت محکم می تواند کاملا ورق را به سمت ریپل و XRP بازگرداند و ترازو را به نفع آنها سنگین کند. یک واکنش مثبت به این حرکت جدید توسط XRP، می تواند در سناریوی میان مدت و کوتاه مدت به نفع قیمت این رمزارز باشد.

نامه ای که روز دوشنبه به آنالیزا تورس، قاضی منطقه ای ایالات متحده در منطقه جنوب نیویورک فرستاده شد، خطاب می کند که لایحه پیش بینی شده SEC برای فراخوانی، ریپل فاقد اخطار عادلانه است. ریپل همچنین اضافه کرد که سازمان تنظیم مقررات اجازه داده است که XRP بدون ارائه توضیحات قانونی رونق بگیرد.

ریپل اظهار داشت كه چنین حرکت هایی “فاقد شایستگی” است. قبلا نیز در دادگاه دوم تجدید نظر خواهی در پرونده In re von Bulow (یک پرونده معروف حقوقی در ایالات متحده، 1987 میلادی) “ناپسند” نامیده شده است.

“بار مسئولیت SEC در ادامه غیرقابل غلبه است. زیرا عدم دفاع از لایجه عادلانه شامل تحقیق واقعی است که به ویژه حل آن در مرحله درخواست را نامناسب می سازد. جای تعجبی نیست که SEC به هیچ موردی استناد نکرده است که دادگاه فدرال با یک اخطار دفاع منصفانه برخورد کرده باشد.”

اگرچه در انتهای این دادخواست ممکن است ریپل پیروز.یا بازنده باشد، اما به نظر می رسد قیمت XRP برای یک روند صعودی آماده است.

 

قیمت XRP آماده افزایش است

قیمت XRP در ماه گذشته شاهد اصلاح عظیم 33 درصدی بوده است. روند نزولی در حالی است که این رمز ارز، رکورد سومین اوج خود (رده سوم رکود اوج قیمت) را از اواخر دسامبر سال 2020 ایجاد کرده است. جالب اینجاست که اصلاحیه اخیر نیز سومین روند نزولی (رده سوم روند هی نزولی) را از آن زمان تشکیل داده است.

به نظر می رسد هنگامی که بالا و پایین نوسان با استفاده.از خط روند متصل می شوند، یک کانال موازی صعودی شکل می گیرد. در طول اصلاح 33 درصدی، این ارز رمزپایه بسیار نزدیک بود که مرز پایین این شکل فنی را نقض کند. با این حال، به نظر می رسد سطح 61.8 retracement سطح فیبوناچی در 0.43 دلار کار بسیار خوبی انجام داده است که از پایین آمدن قیمت XRP جلوگیری می کند.

وجود “پشتیبانی روند دولتی” که توسط شاخص معکوس حرکت (MRI) در حدود 0.38 دلار تشکیل شده است،.جای پای XRP را برای صعود بالاتر فراهم می کند. از این رو، بازگشت از روند پایین کانال بیش از حد احتمال به نظر می رسد.

اگر این اتفاق بیفتد، قیمت XRP می تواند با 63٪ افزایش به 0.75 دلار برسد. جایی که “خط شکست” MRI در حال حاضر در آن معلق است. افزایش فشار صعودی منجر به بسته شدن قاطع بالاتر از این سطح، برای این آلت کوین بسیار صعودی خواهد بود.

صرف نظر از قدرت موانع پشتیبانی فوق الذکر، شکست سریع سطح 0.36 دلار به دلیل یک اتفاق.غیرقابل پیش بینی می تواند برای XRP فاجعه به وجود آورد و چشم انداز صعودی را بی اعتبار کند. انگیزه نزولی می تواند فروش 20 درصدی را به سطح بهبود 2/38٪ فیبوناچی با قیمت 0.30 دلار آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.