ارسال 1500 اتریوم به اوکراین توسط ویتالیک بوترین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ارسال 1500 اتریوم به اوکراین توسط ویتالیک بوترین

ویتالیک بوترین 1500 واحد اتریوم به اوکراین اهدا کرد. در زمان نگارش این خبر، مبلغ اتریوم‌های اهدا شده به اوکراین بیش از 4.8 میلیون دلار است. بوترین از زمان حمله روسیه به اوکراین، به شدت از روسیه انتقاد کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ارسال 1500 اتریوم به اوکراین توسط ویتالیک بوترین

در بحبوحه تهاجم روسیه به اوکراین که از اواخر ماه فوریه آغاز شده‌است، ویتالیک بوترین ثابت کرد که واقعاً پول خود را برای برخی از اهداف صرف می‌کند. او پس از حدود یک ماه انتقاد از روسیه برای اجرای عملیات نظامی در اوکراین، 1500 واحد اتریوم به اوکراین اهدا کرد.

به گفته آنچین فاند (یک سازمان غیرانتفاعی که توسط فعالان بلاک‌چین برای اوکراین تشکیل شده) بوترین 750 اتریوم به این سازمان غیرانتفاعی اهدا کرده است. آنچین فاند همچنین اشاره کرد که بوترین همان مقدار اتریوم را به صندوق «کمک برای اوکراین»، ابتکار مشترکی از دولت اوکراین، صرافی FTX و غیره ارسال کرد.

مبلغ مذکور در حال حاضر 4.8 میلیون دلار هنگام نگارش این خبر ارزش دارد. این یکی از آخرین کمک‌های دریافتی اوکراین از سوی اهداکنندگان برجسته در فضای کریپتو است. اوکراین هنوز مجموع کمک‌های دریافتی خود در قالب ارزهای دیجیتال را به صورت رسمی فاش نکرده است. اما هدف این کشور تا پایان ماه مارس رسیدن به 200 میلیون دلار تنها از طریق کریپتو بوده است.

در همین حال، بوترین با وجود اینکه شهروند روسیه است، به شدت از این کشور انتقاد می‌کند. در مقاله‌ای که توسط تایم منتشر شد، گفته می‌شود که بوترین در جنگ بین روسیه و اوکراین یک «خط نقره‌ای» پیدا کرده است و هدف کریپتو «انجام کارهایی است که تأثیرات معناداری در دنیای واقعی داشته باشد».

  • وی گفت:

«یکی از تصمیماتی که در سال 2022 گرفتم این است که سعی کنم بیشتر ریسک پذیر و کمتر بی‌طرف باشم. ترجیح می‌دهم اتریوم به برخی افراد توهین کند تا اینکه به چیزی تبدیل شود که هیچ چیزی را نشان نمی‌دهد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.