راه اندازی مجموعه NFT موزه جنگ در اوکراین توسط دولت این کشور

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
راه اندازی مجموعه NFT موزه جنگ در اوکراین توسط دولت این کشور

دولت اوکراین مجموعه‌ای از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به نام “موزه جنگ” را راه‌اندازی کرد. به گفته وب‌سایت موزه جنگ در اوکراین، تمام درآمدهای حاصل از فروش این توکن‌ها مستقیماً به کیف‌پول‌های رسمی وزارت تحول دیجیتال اوکراین، برای حمایت از ارتش و غیرنظامیان واریز می‌شود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


راه اندازی مجموعه NFT موزه جنگ در اوکراین توسط دولت این کشور

دولت اوکراین یک مجموعه از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) به نام «تاریخ متا: موزه جنگ» را راه اندازی کرده است تا برای مبارزه با روسیه، پول جمع‌آوری کند. میخائیلو فدوروف، معاون نخست وزیر اوکراین و وزیر تحول دیجیتال این کشور، روز جمعه در توییتی از راه اندازی مجموعه NFT موزه جنگ در اوکراین خبر داد.

درحالی که روسیه از تانک‌ها استفاده می‌کند تا اوکراین را نابود کند، ما بر فناوری انقلابی بلاکچین تکیه کرده‌ایم. مجموعه ان اف تی موزه جنگ راه اندازی شد. جایی برای نگهداری خاطرات جنگ و جایی برای جشن گرفتن هویت و آزادی اوکراین. اینجا را چک کنید: metahistory.gallery/warline

 

هدف از راه اندازی موزه جنگ در اوکراین

در وبسایت مربوطه توضیح داده شده‌است که ماموریت پروژه موزه جنگ NFT اوکراین، “حفظ خاطره حوادث واقعی آن زمان، انتشار اطلاعات واقعی بین جامعه دیجیتال در جهان و جمع آوری کمک‌های مالی برای حمایت از اوکراین است.”

تیم Fair.xyz، وب سایت این مجموعه را برای دولت اوکراین ساخته و اولین فروش را برای روز چهارشنبه آینده برنامه ریزی کرده است. انتظار می‌رود که از این فروش بین 2 تا 3 میلیون دلار درآمد حاصل شود. فوربس گزارش داد که این مجموعه دارای 5000 تا 7000 ان اف تی با قیمت حدود 450 دلار خواهد بود و افزود که آنها از طریق بلاک‌چین اتریوم فروخته خواهند شد.

  • حساب رسمی توییتر موزه  توضیح داد:

«خط جنگی ما شامل هر رویداد مهم جنگ است. همه NFT ها به ترتیب زمانی فروخته خواهند شد. محتوای آن‌ها تا زمانی که فروخته نشوند، پنهان می‌ماند.»

«خرید شما از “تاریخ متا: موزه جنگ” یک معامله 100٪ خوب و مطمئن است. زیرا ما از یک قرارداد هوشمند استفاده می‌کنیم که مستقیماً برای حمایت از اوکراین پول به کیف پول وزارت تحول دیجیتال ارسال می‌کند.»

فدوروف اولین بار برنامه دولت اوکراین برای راه اندازی یک مجموعه NFT برای حمایت از نیروهای مسلح اوکراین را در 3 مارس پس از لغو برنامه ریزی شده توسط دولت اعلام کرد.

در 14 مارس، دولت اوکراین یک وب سایت رسمی برای جمع آوری کمک های مالی در ارزهای دیجیتال راه اندازی کرد. رئیس جمهور ولودیمیر زلنسکی متعاقبا قانون دارایی های مجازی را برای تنظیم بازار کریپتو در اوکراین امضا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.