خرید تجهیزات نظامی با کریپتو توسط اوکراین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
خرید تجهیزات نظامی با کریپتو توسط اوکراین

به گفته الکس بورنیاکوف، معاون وزیر تحول دیجیتال اوکراین، اوکراین در حال حاضر 15 میلیون دلار از کمک‌های مالی را که دریافت کرده‌است، برای خرید تجهیزات نظامی با کریپتو، از جمله جلیقه‌های ضد گلوله که روز جمعه تحویل گرفت، خرج کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


خرید تجهیزات نظامی با کریپتو توسط اوکراین

به گفته الکس بورنیاکوف، معاون وزیر تحول دیجیتال اوکراین، اوکراین در حال حاضر 15 میلیون دلار از کمک‌های مالی را که دریافت کرده‌است، برای خرید تجهیزات نظامی با کریپتو، از جمله جلیقه‌های ضد گلوله که روز جمعه تحویل گرفت، خرج کرده است.

بورنیاکوف، روز جمعه در مصاحبه‌ای با استفاده از پلتفرم زوم که از یک مکان نامشخص در داخل اوکراین انجام می‌شد، گفت که دولت اوکراین پیش بینی می‌کند 50 میلیون دلار ارز دیجیتال که تاکنون دریافت کرده‌اند، در دو یا سه روز آینده دو برابر شود. بیشتر کمک‌های مالی از طریق بیت کوین و اتر بوده است.

بورنیاکوف گفت که این وزارتخانه 250، نفره توانسته است تامین کنندگانی را در اروپا و ایالات متحده برای همه چیز از جلیقه ضدگلوله گرفته تا بسته‌های مواد غذایی و بانداژ و دستگاه‌های دید در شب، برای ارتش خود و در عرض دو روز پس از حمله روسیه به اوکراین، پیدا کند. حدود 40 درصد از تامین کنندگان مایل به استفاده از رمزارز هستند. او گفت که بقیه پرداخت‌ها با تبدیل ارزهای دیجیتال به یورو و ریال انجام خواهد شد.

او همچین گفت در حالی که بسیاری از شرکت‌ها و بنیان‌گذاران استارت‌آپ‌های کریپتو به اوکراین پول اهدا کرده‌اند، «بیشتر کمک‌ها از سوی مردم می‌آیند». او سپس اشاره کرد که آژیرهای حمله هوایی، او را وادار می‌کند که به پناهگاه برود.

  • مایخایلو فدروف، معاون نحست وزیر اوکراین در توییتی نوشت:

“صندوق کریپتوکارنسی اوکراین در یک هفته 50 میلیون دلار ارز دیجیتال برای حمایت از #اوکراین جمع آوری کرد. اتحادی باورنکردنی، قبل از تجاوز پوتین به آزادی و دموکراسی. هدف این هفته ۱۰۰ میلیون دلار است. ما پیروز خواهیم شد! #درکناراوکراین‌بایستید”

او گفت که این وزارتخانه با تتر، پولکادوت و سولانا کمک‌های مالی دریافت کرده است. همچنین صدها NFT از جمله یک کریپتوپانک ارزشمند، به این صندوق واریز شده‌است.

این وزارتخانه دو سال پیش تشکیل شد و برای توسعه صنعت خدمات فناوری اطلاعات اوکراین، ارائه دسترسی به اینترنت پرسرعت در سراسر کشور و انتقال همه خدمات دولتی به صورت آنلاین تلاش می‌کرد. بورنیاکوف گفت که اکثریت تیم تشکیل دهنده این وزارت زیر 35 سال سن دارند و بیشتر آنها از راه دور، از داخل یا خارج از کشور کار می‌کنند. بورنیاکوف قبل از پیوستن به این وزارتخانه، در رشته مدیریت دولتی و در دانشگاه کلمبیا در نیویورک تحصیل کرده و همچنین چندین استارت آپ از جمله یک ارائه دهنده فناوری تبلیغات و یک صندوق سرمایه گذاری استارت آپی را تأسیس کرده‌است.

بورنیاکوف گفت که تیم وزارت‌خانه، اکنون دوباره بر روی حمایت از زیرساخت‌های دیجیتالی کشور تمرکز کرده است. زیرا مورد حمله قرار گرفته و او باید مطمئن شود که کار دولت مختل نمی‌شود. جمع آوری و استفاده از کمک‌های ارز دیجیتال نیز بخشی از تلاش‌های وزارت‌خانه است.

بورنیاکوف گفت که برای جمع آوری بودجه بیشتر، این وزارتخانه اکنون با دو شرکت کار می‌کند که در حال طراحی یک مجموعه NFT هستند. این مجموعه می‌تواند در کمتر از دو هفته آماده شود و برای جنگ اوکراین، جمع آوری بودجه کند.

  • او گفت:

“هیچ کس آماده ساخت NFT های نظامی نبود. جنگ هشت روز پیش آغاز شد. آنها هنوز در تلاش هستند تا دریابند که چگونه این کار را از نظر طراحی انجام دهند.”

این وزارتخانه هیچ برنامه‌ای برای فروش کریپتوپانک #5364 یا صدها NFT اهدایی دیگر را ندارد. آخرین CryptoPunk، یک سال پیش با حدود 16.2 اتر به ارزش بیش از 43000 دلار به نرخ فعلی، فروخته شد. قیمت کریپتوپانک‌ها در سال گذشته به طور چشمگیری افزایش یافته است.

  • بورنیاکوف گفت:

“بله، شخصی یک کریپتوپانک به ما اهدا کرد، اما فروش آن بسیار سخت است. ما در حال حاضر از آن استفاده نکرده‌ایم. فعلاً آن را حفظ می‌کنیم. ما از هر حمایتی که مردم در تلاش برای انجام آن هستند قدردانی کنیم. آنچه مهم است آگاهی مردم است. آنها می‌بینند که چه اتفاقی می‌افتد و سعی می‌کنند کمک کنند. ما کمی بعداً با NFT ها کار خواهیم کرد. روی چیزهایی تمرکز کرده‌ایم که می‌توانیم در حال حاضر با آنها مقابله کنیم. زمانی برای کشف نحوه تبدیل آنها وجود ندارد. شاید زمانی که همه چیز حل شود، این را بفهمیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.