ارز رمز پایه محافظت در برابر تورم

پل تودور جونز ، مدیر و سرمایه گذار صندوق پرچین ، روز پنجشنبه در مورد نظر خود در مورد بیت کوین دارایی کریپتو بحث و گفتگو کرد ، اظهار داشت که این موضوع او را به یاد می آورد که طلایی که در دهه ۷۰ پوند بازی کرد. جونز همچنین فاش کرد که صندوق وی Tudor BVI نیز درصدی از محصولات آتی بیت کوین را نیز در اختیار دارد و معتقد است که ارز رمزپایه محافظت در برابر تورم است.

این هفته در یادداشتی به سرمایه گذاران ، مدیر مشهور صندوق های hedge ، پل تادور جونز درباره بیت کوین بحث و گفتگو کرد. جونز توضیح داد که وی اخیراً با توجه به مشارکت در بانک های مرکزی در تاکتیک های کوچک کننده کمی و کاهش نرخ بهره ، انگیزه خود را برای جستجوی دارایی کریپتو نشان داده است. جونز چندین دهه مدیر سرمایه گذاری صندوق های پرچین بوده و میلیارد ها دلار درآمد داشته است ، زیرا سرمایه گذار حدود ۵٫۱ میلیارد دلار به روز است.

جونز ، بنیانگذار و مدیر اجرایی شرکت سرمایه گذاری تودور در یادداشت خود به سرمایه گذاران توضیح داد: “بهترین استراتژی سودآوری حداکثر داشتن سریعترین اسب است.” مدیر صندوق های hedge در ادامه افزود:

اگر مجبور به پیش بینی شوم ، شرط من این است که بیت کوین باشد.

جونز نقش در حال رشد را برای بیت کوین پیش بینی می کند

جونز تشخیص داده است که حدود ۶/۶ درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی از هوای نازک از ابتدای فوریه ایجاد شده است. جونز توضیح داد: “این اتفاق در سطح جهانی با چنین سرعتی رخ داده است که حتی یک جانباز بازار مانند خودم بی حرف مانده است.” “ما شاهد” تورم بزرگ پولی “هستیم – گسترش بی سابقه ای از هر نوع پول ، بر خلاف هر چیزی که جهان توسعه یافته تاکنون دیده است.” وی در پاسخ به این سوال که از چه چیزی می تواند برای جلوگیری از تورم پولی استفاده کند ، به دارایی هایی از قبیل طلا ، خزانه داری و کالاهای خاصی نگاه کرد ، اما تأکید کرد که “نقش فزاینده ای برای بیت کوین وجود دارد”.

جونز همچنین در مورد شتاب اقتصاد پس از کووید ۱۹ و چگونگی کمک مالی بازارهای فدرال رزرو به این وضعیت صحبت نکرد. “چقدر منطقی است که انتظار داشته باشیم که در مرحله بهبودی ، صندوق بین المللی پول قادر به افزایش نرخ بهره یک بزرگی کافی برای برداشت پول پولی باشد که به راحتی در هنگام نزول چاپ می شود؟” جونز در یادداشت خود پرسید.

“من پول سخت و سرمایه گذاری نیستم – [اما] قانع کننده ترین بحث برای داشتن بیت کوین ، رقمی شدن ارز در همه جا است که توسط کووید ۱۹ تسریع شده است.” سخنان جونز در یادداشت سرمایه گذاران خود با بیان این جمله نتیجه گرفت:

بیت کوین وقتی برای اولین بار در سال ۱۹۷۶ وارد کار شدم ، طلا را به من یادآوری می کند.

BTC از زمان افت شدید ارزش در ۱۲ مارس ۲۰۲۰ ، به قطره قطره شده و به ۳۶۰۰ دلار برای هر سکه کاهش یافته است. دارایی رمزنگاری از آن زمان تاکنون بیش از ۱۷۰٪ است و در ۷ ماه مه به بیش از ۱۰K دلار در هر واحد لمس کرده است. حوالی ۱۲ مه ۲۰۲۰٫