استخراج بیت کوین با انرژی خورشیدی توسط تسلا، بلاک و بلاک‌ استریم در تگزاس

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
استخراج بیت کوین با انرژی خورشیدی توسط تسلا، بلاک و بلاک‌ استریم در تگزاس

شرکت‌های بلاک استریم و بلاک (اسکوئر سابق) در مزرعه بیت کوینی در ایالت تگزاس که با استفاده از انرژی خورشیدی فعالیت می‌کند و توسط شرکت تسلا تامین می‌شود، قدم اول جهت استخراج سبز را بر می‌دارند. غرب تگزاس، بهشت تولید کنندگان و تامین کنندگان انرژی تجدید پذیر خورشیدی است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


استخراج بیت کوین با انرژی خورشیدی توسط تسلا، بلاک و بلاک‌استریم در تگزاس

شرکت خودروسازی و انرژی خورشیدی تسلا، شرکت خدمات پرداخت بلاک و شرکت بلاک‌چین بلاک‌ استریم، برای استخراج بیت کوین با انرژی خورشیدی در تگزاس با یکدیگر همکاری خواهند کرد. به گفته آدام بک، مدیر عامل بلاک استریم، هدف این سه شرکت از همکاری با یکدیگر تغییر چشم انداز استخراج بیت کوین است. بک گفت که تسلا در حال ایجاد زیرساخت‌های انرژی خورشیدی و تامین باتری‌های مگا پک است.

 

همکاری تسلا با شرکت‌های کریپتو برای استخراج بیت کوین با انرژی خورشیدی

سال گذشته، زمانی که بلاک (اسکوئر سابق متعلق به جک دورسی) 5 میلیون دلار به این سرمایه گذاری اختصاص داد، مدیران این همکاری را اعلام کردند. طبق گفته بلاک‌ استریم، ساخت این مزرعه تا پایان سال 2022 تکمیل خواهد شد.

به لطف فناوری فتوولتائیک تسلا و باتری مگا پک، انجام استخراج سبز که به طور کامل با استفاده از انرژی تجدیدپذیر انجام می‌شود، امکان پذیر خواهد بود. آرایه خورشیدی 3.8 مگاواتی و همچین باتری 12 مگاوات ساعتی تسلا، قدرتی معادل 30 پتاهش در ثانیه را برای استخراج بیت کوین تامین می‌کند.

با توجه به اینکه تاسیسات تسلا تنها با کسری از ظرفیت کار خواهد کرد، در مقایسه با مزرعه 300 مگاواتی “وینستون یو اس” متعلق به ریوت بلاکچین، که در یک کارخانه آلومینیوم سازی متروکه در تگزاس ساخته شده، بسیار کوچک خواهد بود. علاوه بر این، زمانی که سایت 100 هکتاری ریوت بلاکچین کاملاً فعال شود، 750 مگاوات برق تولید خواهد کرد.

برای درک بهتر، بیت‌کوین توسط ماینرهای ارز دیجیتال استخراج می‌شود. این ماینر‌ها برای حل پازل‌های پیچیده ریاضی با استفاده از رایانه‌های پرقدرت که انرژی زیادی مصرف می‌کنند، با یکدیگر در رقابت هستند. تسلا در ماه می 2021، پذیرش بیت کوین برای خرید خودرو را به دلیل نگرانی‌های زیست محیطی متوقف کرد. سپس، این سه شرکت تصمیم گرفتند تا یک تکنیک مفید برای استخراج بیت کوین توسعه دهند.

با این حال، بلاک‌ استریم و همکارانش لزوماً قصد ایجاد بزرگترین پایگاه استخراج بیت کوین در آمریکای شمالی را نداشته‌اند. آنها قصد دارند تا نشان دهند که می‌توان صفر تا صد این‌کار را با استفاده از انرژی تجدیدپذیر انجام داد. این مزرعه درحال حاضر و با استفاده از تجهیزات فعلی می‌تواند هر ماه حدود 4.11 بیت کوین را استخراج کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.