ترا لونا با رسیدن به قیمت 112 دلار رکورد تاریخی خود را شکست!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ترا لونا با رسیدن به قیمت 112 دلار رکورد تاریخی خود را شکست!

رمزارز ترا لونا به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 112 دلار رسیده و 10 درصد افزایش دیگر را در اوایل امروز ثبت کرده است. در زمان نوشتن این خبر، ترا لونا با قیمت 114.4 دلار و ارزش بازار 40 میلیارد دلار، معامله می‌شود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ترا لونا با رسیدن به قیمت 112 دلار رکورد تاریخی خود را شکست!

رمزارز ترا لونا به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 112 دلار رسیده و 10 درصد افزایش دیگر را در اوایل امروز ثبت کرده است. در زمان نوشتن این خبر، ترا لونا با قیمت 114.4 دلار و ارزش بازار 40 میلیارد دلار، معامله می‌شود. علاوه بر این، ترا سومین پلتفرم بزرگ بلاک‌چین از نظر ارزش کل است و بعد از اتریوم و سولانا، از این نظر در بازار پیشروست.

آخرین افزایش قیمت در LUNA، در حالی رخ می‌دهد که بنیاد لوناگارد در ماه مارس 2022، به صورت هجومی در حال خرید بیت کوین بوده است. لوناگارد برنامه خود را برای خرید 10 میلیارد دلار بیت کوین، برای اطمینان از ثبات بیشتر استیبل کوین UST فاش کرد. پس از آنکه این بنیاد از اواسط مارس در حال خرید بیت کوین بود، طبق اطلاعات گلس‌نود، بیش از 30000 بیت کوین را در مدت زمان بسیار کوتاهی به دست آورد.

با این خریدهای تهاجمی، ترا با سرعت بالایی به تسلا نزدیک می‌شود که در حال حاضر صاحب 42902 بیت کوین است. دو کوان، بنیانگذار ترا در پادکست اخیر خود گفت که مایل است بعد از ساتوشی ناکاموتو به بزرگترین دارنده بیت کوین تبدیل شود.

 

برنامه‌های آینده ترا لونا

دو کوان در پادکست “آزاد شده از زنجیر” که توسط لورا شین میزبانی شد، صحبت کرد. او در این پادکست دلیل تصمیم خود برای پذیرش استاندارد بیت کوین برای استیبل کوین بومی UST را بیان کرد. جالب اینجاست که همچنین ترا را به عنوان یک راه حل لایه 2 برای بیت کوین طراحی کرده‌است.

اما از آنجایی که لونا به شدت درحال خرید بیت‌کوین است، اگر قیمت آن در آینده نزدیک سقوط کند چه می‌شود؟ در این مورد، مطمئناً تأثیر “منفی” بر ارزش UST خواهد داشت. کوان در ادامه افزود:

“در بدترین حالت اگر بیت کوین می‌خریدیم و شش ماه بعد سقوط می‌کرد، با کاهش شدید تقاضا برای UST همراه بود. … من به نوعی شرط می‌بندم که سناریوی بلندمدت افزایش بیت کوین و قدرت کافی ذخایر برای مقاومت در برابر کاهش تقاضای UST، سناریوی محتمل‌تر است.”

کوان در حال حاضر روی یک هدف بلندپروازانه برای تبدیل UST به بزرگترین استیبل کوین جهان تمرکز کرده‌است. در حال حاضر، این استیبل کوین پس از USDT و USDC، سومین استیبل کوین و چهاردهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار است. کوان در این باره گفت:

“هدف ترا تبدیل شدن به بزرگترین ارز غیرمتمرکز در عصر کریپتو است. هدف ما تبدیل شدن به بزرگترین استیبل کوین در بلاک چین ترا نیست. بنابراین ما به اکوسیستم‌های سولانا، آوالانج، اتریوم و پولیگام گسترش می‌یابیم. ما قصد داریم در هر جایی که توسعه دهندگان و کاربران هستند، حضور داشته باشیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.