زنجیره tBTC پس از دو روز خاموش می شود

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
زنجیره tBTC پس از دو روز خاموش می شود
  • royapm
  • اردیبهشت 29, 1399
  • بدون دیدگاه

tBTC بیت کوین را به اتریوم می آورد

فقط دو روز پس از راه اندازی شبکه اصلی ، قرارداد هوشمند tBTC متوقف شده است ، احتمالاً به دلیل خطر برای سپرده گذاران. این پروژه تلاش خواهد کرد تا مشکل را برطرف سازد و دوباره راه اندازی کند ، اما ممکن است خیلی دیر باشد ، زیرا رقابت در حال انجام است.

مت لوونگو ، بنیانگذار Keep Project اعلام کرد که tBTC به صورت آفلاین انجام می شود و به کاربران در بازیابی خود کمک می شود.

tBTC دو روز در شبکه اصلی ماندگار شد. افسوس که قبل از وقتش به دنیا آمد.

ما اهرم قرمز را کشیده ایم و برای 10 روز دیگر سپرده ها را متوقف کرده ایم و به کاربران در تخلیه وجه کمک می کنیم. ما در صورت تأیید یک مرگ کامل پس از مرگ را منتشر خواهیم کرد … و دوباره برخواهیم گشت.

– مت لوونگو (mhluongo) 18 مه 2020

قرارداد هوشمند tBTC متوقف شده است ، اما دلیل خاموش شدن در حال حاضر مشخص نیست. پس از خواندن پاسخ های لونگو به این اطلاعیه ، به نظر می رسد این تیم اشکال در کد را کشف کرده است.

این پروژه پدید آمده است ، و با توجه به همه آسیب پذیری هایی که فضای DeFi را از اواخر اوضاع به وجود آورده است ، اتفاقاتی از این دست انتظار می رود.

همچنین لازم به ذکر است که برنامه های زنجیره ای متقابل ، مانند tBTC ، اجرای به روشی غیر متعهد بسیار دشوار است.

TTCized BTC در اتریوم یک نقطه اصلی صحبت در سال 2020 بوده است.

بیت کوین پیچیده شده (wBTC) در حال حاضر حدود 22 میلیون دلار BTC در Ethereum دارد ، اما راه حل آن حضانت است و استخراج نیاز به KYC دارد.

tBTC و پروتکل جمهوری (REN) در تلاش هستند تا این راه حل را به روشی غیر متعهدی بازآفرینی کنند و انگیزه هایی را اجرا کنند تا این روند غیرمتمرکز شود. هر دو پروژه در حال انجام کارهای بلندپروازانه و گاه خطرناک هستند. اگر کاربران آسیب پذیری را کشف کنند ، بیت کوین وثیقه های زیادی می تواند در معرض خطر باشد.

خوشبختانه ، Keep Project تعداد کاربران tBTC را می تواند به ارزش 0.001 BTC محدود کند ، و خاطرنشان کرد: این پروژه هنوز در مرحله اولیه است. این احتیاط را تضمین می کند که این پروژه هرگز به یک گلدان عسل سودآور برای بازیگران مخرب تبدیل نشود.

اگر tBTC قادر به گرفتن سریع نورد توپ نیست ، با این حال REN از این فرصت استفاده می کند زیرا شبکه اصلی آن قرار است این ماه راه اندازی شود.