استراتژیست ها، ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا را “تکامل اجتناب ناپذیر” نامیدند!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
استراتژیست ها، ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا را “تکامل اجتناب ناپذیر” نامیدند!

دو تحلیلگر کریپتو در بانک آمریکا، گفتند که اگر رمزارزی به نام دلار دیجیتال وجود نداشته باشد، استیبل کوین ها احتمالا در کوتاه مدت شکوفا خواهند شد. بلومبرگ می‌نویسد که بانک آمریکا، ساخت یک ارز دیجیتال بانک مرکزی برای ایالات متحده را حتمی می‌داند. آنها ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا را “تکامل اجتناب ناپذیر” دانسته‌اند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


استراتژیست ها، ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا را “تکامل اجتناب ناپذیر” نامیدند!

آلکش شاه و اندرو ماس، استراتژیست‌های کریپتوکارنسی در بانک آمریکا، روز دوشنبه در گزارشی نوشتند که دلار دیجیتال، “تکامل اجتناب‌ناپذیر ارزهای الکترونیکی امروز” است. آنها پیش‌بینی کرده‌اند که این نسخه، بین سال‌های 2025 تا 2030 در دسترس خواهد بود.

آن‌ها ایجاد دلار دیجیتال را به این دلیل ضروری می‌دانند می‌دانند که با پول دیجیتال موجود در دسترس عموم مردم متفاوت است. زیرا ایجاد و مدیریت آن به عهده بانک مرکزی است. مسئولیت بانک مرکزی در ضرب و انتشار دلار دیجیتال می‌تواند بدین معنا باشد که هیچ خطر نقدینگی‌ای برای آن وجود نخواهد داشت.

این دو تحلیلگر پیشبینی کردند که اگر ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا ساخته نشود، به احتمال زیاد استیبل کوین‌هایی مانند تتر یا یو اس دی کوین که هر دو به دلار آمریکا متصل هستند، در آینده‌ای نزدیک شکوفا خواهند شد.

  • تحلیلگران نوشتند:

“ما انتظار داریم که پذیرش و استفاده از استیبل کوین برای پرداخت‌ها، طی چند سال آینده به میزان قابل توجهی افزایش یابد. زیرا مؤسسات مالی، راه‌حل‌های هولد و ترید دارایی دیجیتال را بررسی می‌کنند و شرکت‌های پرداخت، فناوری بلاکچین را در پلتفرم‌های خود گنجانده‌اند.”

انتشار به موقع نظرات کارشناسان کریپتو در مورد CBDC ایالات متحده، نشان می‌دهد که این کشور در حال انجام کارهای بزرگی در راه آمادگی برای راه اندازی آن است.

 

حرکات بزرگ بانک آمریکا در زمینه کریپتو

بانک آمریکا در مورد آزمایشات وتست‌های کریپتو، چشم‌اندازی سازنده را نشان داده است. این بانک در اکتبر 2021، در بحبوحه علاقه سازمانی رو به رشد، تحقیقات مربوط به کریپتو را آغاز کرد.

  • کندیس براونینگ، رئیس تحقیقات جهانی بانک آمریکا، به بلومبرگ گفت:

«موضوع، دیگر فقط بیت‌کوین نیست. بلکه درباره دارایی‌های دیجیتال است که یک اکوسیستم کامل از شرکت‌های جدید، فرصت‌های جدید و برنامه‌های کاربردی جدید ایجاد می‌کند.»

این تحقیق، همراه با انتشار گزارشی راه‌اندازی شد که موارد استفاده مختلف از رمزارزها از جمله توکن‌ها، برنامه‌های کاربردی با قراردادهای هوشمند، CBDCها، استیبل کوین‌ها و NFTها را بررسی می‌کرد.

بانک آمریکا، نگاه خود را به توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) نیز دوخته و موارد استفاده بالقوه آنها را تشخیص داده است.

  • آنتو پارویان، مدیر عامل صندوق سرمایه گذاری آرک 36، در آن زمان گفت:

“جالب‌ترین چیزی که باید به آن اشاره کرد، این است که [گزارش] به صراحت از NFT، به عنوان یکی از محرک‌های فعلی بازار دارایی دیجیتال نام می‌برد.”

این بانک همچنین به متاورس علاقه نشان داده و آن را یک “فرصت عظیم” خواند که منجر به پذیرش گسترده رمزارزها می‌شود.

 

ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا، هنوز در راه است

ایالات متحده، تلاش های خستگی ناپذیری را برای ورود به بخش CBDC انجام داده است. به عنوان مثال، فدرال رزرو اخیراً یک گزارش دلار دیجیتالی مورد انتظار را منتشر کرد که در مورد مزایا و معایب CBDC صحبت می‌کرد. البته این گزارش جدول زمانی مشخصی برای انتشار آن ارائه نکرد. این بانک، در گزارش خود به صراحت اعلام کرده است که “قصد ندارد” دلار دیجیتال را به این زودی منتشر کند.

در حالی که این گزارش مورد استقبال بسیاری از علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال قرار گرفت، قانونگذاران از پیشرفت CBDC در فدرال رزرو انتقاد کردند. سناتور جمهوری خواه ایالات متحده، سینتیا لومیس، یکی از حامیان برجسته ارزهای دیجیتال، در توییتی گفت “در مورد اینکه آیا نیازی به CBDC وجود دارد یا خیر” تصمیم نگرفته است.

او در توییت خود نوشت:

“من واقعاً تصمیم نگرفته‌ام که آیا وقتی استیبل کوین‌ها را داریم، نیاز قانونی‌ای به CBDC وجود دارد یا خیر. مشتاقانه منتظر همکاری با رئیس پاول و فرماندار برینارد هستم تا این موضوع را کشف کنیم.”

دولت بایدن، روز دوشنبه اعلام کرد که در حال تهیه پیش نویس یک فرمان اجرایی برای استراتژی ارزهای دیجیتال در سطح دولت است.

یک CBDC می‌تواند دارای مجموعه‌ای از مزیت‌ها از جمله سرعت بخشیدن به پرداخت‌ها در سطح جهانی و امکان دسترسی مصرف‌کنندگان به سیستم مالی باشد. با این حال، فدرال رزرو هشدار داده‌است که یک دلار دیجیتال با طراحی ضعیف، می‌تواند بانک ها را تضعیف کرده و نگرانی‌هایی در مورد حفظ حریم خصوصی ایجاد کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.