ساتوشی،راه اندازی سایت شمارش معکوس برای فاش هویت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ساتوشی،راه اندازی سایت شمارش معکوس برای فاش هویت
  • royapm
  • اردیبهشت 13, 1398
  • بدون دیدگاه

سایت روزشمار فاش شدن هویت ساتوشی خالق بیت کوین!

هنری فورد صنعت خودرو را راه اندازی کرد و استیو جابز صنعت گوشی را به اوج خود رساند ولی ساتوشی کیست؟

با این حال در صنعت بلاک چین، خالق آن یعنی ساتوشی ناکاموتو هویت پنهانی دارد.در صورتی که بازار کلی ارز مجازی با خلق بیت کوین به بیش از 170 میلیون دلار رسیده است.

یک سایت جدید (gotsatoshi.com) برای روزشماری تا روز اعلام هویت ساتوشی ناکاموتو خالق بیت کوین ایجاد شد. در حال حاظر نمی توان به صورت حتمی اعلام کرد که این سایت از طرف خود ساتوشی ساخته شده و یا بخاطر جنگ و جدال های بین کریگ رایت و جان مک آفی بوده است.

تنها سرنخ ها یک ساعت روز شمار است و یک وعده “نمایش زنده” در تاریخ مورد نظر. آیا این یک دروغ بزرگ است؟

جدال لفظی بین کریگ رایت و جان مک آفی
جدال لفظی بین کریگ رایت و مک آفی

سایت ساتوشی یک حرکت خیره کننده است

مرد یا زن یا گروه و سازمانی که پشت پرده نام ژاپنی ساتوشی ناکاموتو هستند، تا این روز کاملا مخفی مانده اند. این یک اتفاق کاملا متحیر کننده و شاهکار در عصر دیجیتال است.

به نظر بیشتر افراد نام ساتوشی ناکاموتو خود کیلیدی برای قفل گشایی هویت این شخص یا سازمان می باشد. ولی تا به این روز شاهد فاش شدن سازنده و یا سازندگان بیت کوین نبوده ایم.

بیت کوین به عنوان یک پول همراه مطرح می شود و بعضی از افراد این نظریه را دارند که، دولت ها و یا سازمان جاسوسی آمریکا در پشته پرده این پروژه نقش دارد. البته این نظریه کاملا منسوخ است. اصلا شاید این یک طرحی بوده که از طرف سازمان مبارزه با مواد مخدر ایجاد شد تا در پروژه جاده ابریشم، به سر نخ های فروشندگان اصلی برسد و آنها را زندانی کند که این اتفاق هم افتاد.

 

در این میان کسانی هستند که خود را ساتوشی می نامند. ولی اسناد دقیقی را ارائه نمی دهند. به صورت مثال کریگ رایت را می توان از این قبیل افراد نامید.

سر این موضوع که کریگ رایت خود را ساتوشی نامیده، جان مک آفی کاملا با جدال لفظی این موضوع را کذب و دروغ نامیده. همچنین مک آفی توضیح داده که من خودم با خالق بیت کوین یعنی ساتوشی ملاقات داشتم و ایشان از اینکه می خواهم نامشان را فاش کنم خوشحال نیستند.

من به صورت 100 درصدی اطمینان می دهم که کریگ رایت خالق بیت کوین، و ستاشوی ناکاموتو نیست.

تویتر مک آفی برای 100 درصد مطمعن بودن مک آفی برای اینکه کریگ رایت ساتوشی نیست.
متن تویتر جان مک آفی

مک آفی سپس وعده ای داد که هویت ساتوی را رو کند:

من هویت ناکاموتو را می دانم. کسانی هستند که ادعا میکنند ساتوشی هستند، مطمعن باشید تا به امروز کسانی که ادعا کردند ساتوشی هستند هیچ کدام ساتوشی نبودند.

اما مدت کوتاهی پس از آن مک آفی یک نامه از وکیلش دریافت کرد:

متن نامه دریافتی مک آفی از وکیل خود.
نامه ارسال شده از وکیل مک آفی

در این نامه اعلام شد که در صورت انتشار هویت خالق بیت کوین به دلیل انتشار هویت امکان دارد مک آفی استرداد شود. باید دید در چند روز آینده آیا از این موضوع که خالق بیت کوین کیست مطلع خواهیم بود یا نه.