یک مقام وزارت دارایی روسیه، خواستار مقررات به جای ممنوعیت است!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
یک مقام وزارت دارایی روسیه، خواستار مقررات به جای ممنوعیت است!

ایوان چبسکوف، یکی از مقامات در وزارت دارایی روسیه، با لایحه ممنوعیت عملیات مربوط به ارزهای دیجیتال در این کشور، مخالفت کرده است. با اظهارات غافلگیر کننده مدیر سیاست مالی روسیه، این کشور می‌تواند موضع خود را در قبال ارزهای دیجیتال ملایم تر کند. ایوان چبسکوف، به جای ممنوعیت کریپتو، از رویکرد تنظیم مقررات برای ارزهای دیجیتال حمایت کرده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


یک مقام وزارت دارایی روسیه، خواستار مقررات به جای ممنوعیت است!

ایوان چبسکوف، یکی از مقامات در وزارت دارایی روسیه، با لایحه ممنوعیت عملیات مربوط به ارزهای دیجیتال در این کشور، مخالفت کرده است. با اظهارات غافلگیر کننده مدیر سیاست مالی روسیه، این کشور می‌تواند موضع خود را در قبال ارزهای دیجیتال ملایم تر کند. ایوان چبسکوف، به جای ممنوعیت کریپتو، از رویکرد تنظیم مقررات برای ارزهای دیجیتال حمایت کرده است. حمایت او، پاسخی به لایحه بانک مرکزی روسیه برای ممنوعیت استخراج و ترید کریپتو است.

به گفته چبسکوف، ممنوعیت عملیات ارزهای دیجیتال و استخراج آنها، منجر به عقب ماندن این کشور از صنعت فناوری در سراسر جهان خواهد شد. او پیشنهاد کرد که ارزهای دیجیتال به جای ممنوعیت، باید باید تنظیم مقررات شوند.

  • او گفت:

“ما باید به این فناوری ها فرصت توسعه بدهیم. در این راستا، وزارت دارایی فعالانه در توسعه ابتکارات قانونی در زمینه تنظیم این بازار مشارکت دارد.”

این نظرات، در جریان کنفرانس کریپتو RBC که روز سه شنبه برگزار شد، بیان شد. چبسکوف گفت که وزارت دارایی روسیه، لایحه‌ای برای تنظیم دارایی‌های دیجیتالی آماده کرده و منتظر شنیدن موضع دولت در این زمینه است. چبسکوف، قبل از کار در کرملین، از شغلی سازنده در بانک‌های سرمایه گذاری روسیه و اروپا بهره می‌برد. او دانشجوی ایالت تگزاس و طرفدار بیت کوین بود. وی در گذشته، به نفع ارزهای دیجیتال صحبت‌هایی کرده است.

به نظر او، یک روبل دیجیتال می‌تواند با ارز دیجیتال بانک مرکزی چین رقابت کند. بانک مرکزی چین، نسخه آزمایشی کیف پول یوآن دیجیتال را در اوایل ژانویه منتشر کرده است. بخش خصوصی نیز به سرعت این لایحه را که صدور، مبادله و گردش ارزهای رمزنگاری شده در روسیه را ممنوع می‌کند، سرزنش کرد.

به عنوان مثال، پاول دوروف، مدیرعامل تلگرام، در پستی در اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام خود نوشت که ممنوعیت کریپتو، «تعدادی از بخش‌های اقتصاد با فناوری پیشرفته را از بین می‌برد».

در کشورهای همسایه روسیه، احساسات ضد کریپتو زیاد است. شهروندان گرجستان مجبور شده‌اند که سوگند یاد کنند تا استخراج کریپتو را متوقف کنند. در همین حال، قزاقستان که یکی از بزرگترین کشور‌های استخراج کننده در جهان است، در میان اعتراضات، اینترنت را قطع کرد.

با توجه به سفر اخیر السالوادور به مسکو و حضور حامیان طرفدار رمزارز مانند چبسکوف در کرملین، روسیه ممکن است صنعت کریپتو را در سال 2022 غافلگیر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.