رابینهود، ارائه کیف پول ارزهای دیجیتال کرد را آغاز کرد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رابینهود، ارائه کیف پول ارزهای دیجیتال کرد را آغاز کرد

رابینهود، پلتفرم ترید آنلاین که در سال 2021 به شهرت جهانی دست یافت، به طور رسمی کیف پول ارزهای دیجیتال را به 1000 کاربر خود ارائه خواهد کرد. این کارگزاری مدت‌هاست که به کاربران خود فرصت خرید و فروش ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین اس وی، بیت کوین، اتریوم، و دوج را ارائه می‌کند. اما تاکنون اجازه برداشت به کیف پول‌های خارجی را نداده‌است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


رابینهود، ارائه کیف پول ارزهای دیجیتال کرد را آغاز کرد

رابینهود، یک لیست انتظار متشکل از 1.6 میلیون کاربر دارد که خواهان کیف پول ارز دیجیتال هستند. این پلتفرم، در ابتدا عرضه را با 1000 کاربر منتخب آزمایش خواهد کرد و قصد دارد تا ماه مارس این تعداد را به 10000 مشتری افزایش دهد. رابینهود، پس از عرضه آزمایشی، کیف پول‌های خود را در اختیار میلیون‌ها کاربر دیگر قرار می‌دهد تا هم بتوانند توکن‌های خود را در اختیار بگیرند و هم با بلاکچین‌های مربوطه تعامل داشته باشند.

افرادی که در آزمایش نسخه بتا شرکت می‌کنند، مجاز خواهند بود تا حداکثر 10 برداشت در روز را به ارزش 2999 دلار انجام دهند. در ضمن، آنها باید احراز هویت دو مرحله‌ای را برای انجام برداشت‌ها فعال کنند.

 

کاربران رابینهود و مشارکت با اکوسیستم بیت کوین SV

رابینهود که تا حدودی از اکوسیستم «کریپتو» جدا بوده و یک پلتفرم جریان اصلی در خارج از حباب این صنعت است، از سال 2018 به کاربران خود اجازه می‌دهد تا بیت کوین اس وی را خریداری و معامله کنند.

کیف پول‌های جدید رابینهود، به میلیون ها کاربر خود اجازه می‌دهد تا BSV را خریداری کرده و آن را به کیف پول‌های خارجی برداشت کنند. این موضوع، به کاربران امکان می‌دهد تا با اکوسیستم گسترده تر BSV تعامل داشته باشند.

کاربران رابینهود، به سرعت تراکنش‌های سریع و تقریباً بدون کارمزد BSV را کشف خواهند کرد. در حالی که آنها برای برداشت توکن های اتریوم، چیزی بین 2 تا 200 دلار هزینه گاز می‌پردازند، برای برداشت BSV فقط 0.0005 دلار یا کمتر خواهند پرداخت.

در هر صورت، عرضه کیف پول‌های ارز دیجیتال رابینهود، یک پیشرفت خوشایند است. رابینهود، یکی از بزرگترین پلتفرم‌هایی است که BSV را به کاربرانش ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.