کمک های مالی ریپل: اهداء 1 میلیارد توکن XRP به توسعه دهندگان

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کمک های مالی ریپل: اهداء 1 میلیارد توکن XRP به توسعه دهندگان

برنامه کمک های مالی ریپل که از سال گذشته آغاز شده، دو موج اول را تکمیل کرده و انتظار می‌رود که سومین دوره در 28 مارس آغاز شود. ریپل به دنبال افزایش پذیرش XRP از طریق حمایت از توسعه دهندگان در XRPL (ایکس آر پی لجر) است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


کمک های مالی ریپل: اهداء 1 میلیارد توکن XRP به توسعه دهندگان

پلتفرم پرداخت ریپل اعلام کرده‌است که 1 میلیون توکن XRP را برای در جهت تسریع توسعه XRPL به توسعه دهندگان اهدا خواهد کرد. این صندوق در طول 10 الی 20 سال در اختیار توصعه دهندگان خوش‌اشقابل قرار خواهد گرفت. بر اساس این اعلامیه، قیمت XRP از نظر فاندامنتال، مورد حمایت توسعه دهندگان و در نتیجه کاربران زیادی قرار خواهد گرفت.

ریپل با جذب توسعه دهندگان و حمایت از آنها در XRPL، به دنبال افزایش روند پذیرش XRP است. هر چه توسعه دهندگان بیشتری در این حوزه حضور داشته باشند، به خصوص در طول دو دهه آینده، این دارایی مورد پذیرش بیشتری قرار خواهد گرفت. قابل ذکر است که در XRPL، توسعه دهندگان می‌توانند برنامه های غیرمتمرکزی بسازند که از XRP برای پرداخت هزینه تراکنش استفاده می‌کنند.

 

برنامه کمک های مالی ریپل

این شرکت متعهد شده است که از طریق کمک های مالی خود به توسعه دهندگان، به جامعه ریپل کمک کند. در حال حاضر، برنامه کمک های مالی ریپل دو موج اول را تکمیل کرده و انتظار می‌رود که سومین موج در 28 مارس آغاز شود.

  • ریپل گفت:

«این صندوق توسعه برنامه کمک های مالی XRPL است که در سال 2021 راه اندازی شد و تا به امروز، در مجموع 6 میلیون دلار بودجه به بیش از 50 پروژه منبع باز ساخته شده بر روی XRP Ledger اعطا کرده است.»

XRPL یکی از پروژه‌های قدیمی در صنعت کریپتو است. XRP با یک جامعه پر جنب و جوش توانسته است که برای سال‌های زیادی در بین 20 رزمارز برتر دنیا باقی بماند. زمانی که توسعه‌دهندگان برنامه‌ها را بر روی دفتر کل XRP می‌سازند، برای آ«ها مزایایی وجود دارد که از آنها لذت می‌برند. از جمله این مزایا، برنامه کمک های مالی ریپل است. علاوه بر این، جامعه XRP به شدت در سراسر جهان رشد کرده و در نتیجه بازاری آماده را برای توسعه دهندگان تضمین می‌کند.

مونیکا لانگ، مدیرعامل “ریپل‌ایکس” در شرکت ریپل گفت:

«جامعه توسعه‌دهندگان شاهد رشد و اشتیاق فوق‌العاده‌ای برای ساختن XRP Ledger بوده‌اند که از زمان راه‌اندازی برنامه کمک‌های XRPL در سال گذشته، این رشد و اشتیاق افزایش یافته است. ما متعهد به مشارکت و حمایت طولانی مدت از جامعه توسعه دهندگان هستیم.”

 

تحرکات قیمت XRP

XRP در حال حاضر با بازار تقریباً 37.9 میلیارد دلاری در جایگاه ششم کوین مارکت کپ قرار دارد. طبق داده‌های موجود، هنگام نوشتن این مقاله XRP با قمتی در حدود 0.78 دلار خرید و فروش می‌شود. طی چند هفته گذشته، XRP با یک تهدید احتمالی توسط Terra LUNA روبرو شده است که محبوبیت زیادی دارد. LUNA با ارزش بازار 31.2 میلیارد دلاری در جایگاه هفتم قرار دارد.

سیستم قراردادهای هوشمند و اکوسیستم دی‌فای روز با رقابت‌هایی که ایجاد شده‌اند روز به روز پویاتر می‌شود.

البته به یاد داشته باشید که XRP با شکایتی مواجه است که توسط SEC تنظیم شده. این موشوع ظاهراً قیمت XRP را در دو سال گذشته در مقایسه با سایر دارایی‌های دیجیتال کاهش داده است. با این وجود، با دستور اجرایی اخیر بایدن که به نفع فناوری‌های در حال توسعه و نوظهور است، برگ برنده در دست ریپل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.