آینده خوش بینانه کریپتوکارنسی

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
آینده خوش بینانه کریپتوکارنسی
  • royapm
  • اردیبهشت 10, 1399
  • بدون دیدگاه

صعود ارز های دیجیتال

به نظر می رسد سرمایه گذاران نسبت به آینده بازار cryptocurrency خوش بینانه رشد می کنند ، که می تواند به جنبش قیمت صعودی بیشتری منجر شود.

نکات کلیدی

• اتریوم در تلاش است تا بالاتر از 200 دلار حرکت کند ، اما یک دیوار عرضه قابل توجهی در پیش است.

• در همین حال ، چندین شاخص فنی تخمین می زنند که Rippele’s XRP برای اولین بار از اواخر سال 2018 در حال صعود است.

از طرف دیگر ، Litecoin با متوسط حرکت نمایی 50 روزه خود ، که به نظر می رسد با گذشت زمان در حال تضعیف است ، قرار می گیرد.

بازار cryptocurrency پس از آن که انگیزه صعودی قیمت بسیاری از دارایی های دیجیتال را افزایش داد ، دوباره در کانون توجه قرار گرفته است. شاخص ها پتانسیل بالاتری صعودی برای Ethereum ، XRP و Litecoin نشان می دهند ، اگرچه سطح مقاومت مهم آنها را کاهش می دهد.

اتر در برابر مقاومت شدید روبرو است

از زمان سقوط در 12 مارس ، اتریوم در حال ساخت یک سری سطح های بالاتر و پایین تر است. شتاب صعودی قیمت خود را بیش از 117٪ افزایش داده است.

غول قرارداد هوشمند از پایین ترین نرخ از 90 دلار به بالای 190 دلار اخیر رسید.

با وجود بهبود قابل توجه قیمت طی یک ماه گذشته ، شاخص متوالی TD تخمین می زند که اتر پتانسیل بالاتری دارد.

این شاخص فنی لحظه ای که دو شمعدان سبز فعلی شروع به تجارت در بالای شمعدونی سبز قبلی خود کرد ، یک سیگنال خرید ارائه داد. اگر تشکیل صعودی با افزایش بیشتر تقاضا تأیید شود ، ETH می تواند تا یک شمعدان سبز نهم شمعدانی صعودی را وارد کند.

چنین سناریوی مثبتی به نظر می رسد با توجه به میزان بازگشت علاقه به صنعت رمزنگاری ، به ویژه با نزدیک شدن به رویداد نیمه بیت کوین.

با این وجود ، مدل “In / Out of Money Around Price” IntoTheBlock نشان می دهد که برای ادامه دسترسی به اتر به بالاترین سطح ، ابتدا باید از سطح مقاومت 200 دلاری حرکت کند. تقریباً 1.2 میلیون آدرس تقریباً 7.8 میلیون ETH در این سطح قیمت خریداری کردند.

افزایش فشار خرید در پشت اتر می تواند باعث شود تا از بالای این دیوار عظیم عرضه شکسته شود. اگر این اتفاق بیفتد ، احتمالاً گاوها کنترل قیمت ETH را کنترل می کنند ، و چشم انداز ارائه شده توسط شاخص ترتیبی TD را تأیید می کنند.

در چنین شرایطی ، سطح مقاومت بعدی برای تماشای سطح 2/127٪ و 161.8٪ فیبوناچی اصلاح می شود. این موانع مقاومت به ترتیب در حدود 223 دلار و 260 دلار است.

اگرچه به نظر می رسد همه چیز نشان می دهد که اتریوم فضای بیشتری برای بالا رفتن دارد ، اما محیط اقتصادی جهانی در غیر این صورت می گوید. بنابراین ، یک سطح پشتیبانی مهم برای توجه دقیق به سطح حدود 6/78 درصد فیبوناچی و روند صعودی افزایش می یابد.

شمعدان روزانه نزدیک به 172 دلار ممکن است چشم انداز صعودی را باطل کند و احتمال کاهش بیشتر به 155 دلار یا 142 دلار را افزایش دهد.

XRP تبدیل Bullish می شود

برای اولین بار از ماه دسامبر سال 2018 ، تنظیمات پی در پی TD پیشنهاد می کند که زمان خرید XRP بر اساس نمودار 1 ماهه است. این شاخص فنی سیگنال صعودی را در قالب شمع نه قرمز قرمز ارائه داده است که به دلیل عملکرد قیمت در ماه جاری ، داخل یک شمع سبز رنگ شده است.

اگر شمعدان مه می تواند از ماه نزدیک ماه آوریل حرکت کند ، احتمالاً تشکیل صعود معتبر خواهد بود. این نشان می دهد که XRP ممکن است یک یا چهار شمعدان ماهانه افزایش یابد یا شمارش معکوس جدیدی را شروع کند.

با افزودن اعتبار به چشم انداز صعودی ، توقف و برگشت معکوس یا “SAR” ، سیگنال خرید را در نمودار 1 روزه XRP ارائه داد. هر بار که نقاط توقف و واژگونی پایین تر از قیمت یک دارایی حرکت می کنند ، یک علامت مثبت تلقی می شود.

تلنگر پارابولیک SAR تخمین می زند که جهت روند ورود به حواله های مرزی از صعودی به صعودی تغییر یافته است.

اکنون ، XRP برای ادامه پیشرفت بیشتر باید به بالای میانگین متحرک نمایی 75 روزه خود نزدیک شود. با تبدیل این سطح مقاومت به حمایت ، شانس حرکت به سمت میانگین حرکت نمایی 200 روزه ، که در حدود 0.23 دلار می باشد ، به طور قابل توجهی افزایش می یابد.

گفتنی است ، XRP از اوج ژانویه 2018 در روند نزولی چند ساله بوده است. از آن زمان ، این altcoin در حال ساخت یک سری پایین و پایین تر است. در نتیجه ، تا زمانی که بالای 15 فوریه 0.35 دلار بسته نشود ، هر سیگنال سرسخت آور باید با احتیاط در نظر گرفته شود.

Litecoin در مورد جنبش عمده

همانند altcoin هایی که قبلاً نیز گفته شد ، Litecoin نیز در حال اعلام این خبر است که آماده است تا روند صعودی خود را از سر بگیرد و بالاتر رود. با این حال ، میانگین متحرک نمایی 50 روزه قوی است و مانع از دستیابی LTC به پتانسیل صعودی خود می شود.

از ابتدای ماه جاری ، این سد توانست دو بار قیمت Litecoin را رد کند. با توجه به اینکه مقاومت بیشتر در زمان آزمایش ، تضعیف می کند ، دیر یا زود می تواند به حمایت تبدیل شود.

شکستن بالاتر از میانگین متحرک نمایی 50 روزه ممکن است LTC را به سمت میانگین حرکت نمایی 100 یا 200 روزه سوق دهد. این سطح مقاومت به ترتیب 49 دلار و 54 دلار است.

با وجود نزولی ، سرمایه گذاران توجه زیادی به سطح 23.6٪ فیبوناچی از زمانی که عدم نگه داشتن آنها می تواند چشم انداز صعودی را به خطر بیندازد ، توجه کنند.

افزایش فشار فروش پشت LTC که به آن اجازه می دهد تا زیر این سطح پشتیبانی بسته شود ، می تواند باعث افزایش فروش در بین فعالان بازار شود. چنین ضربه ای نزولی احتمالاً Litecoin را پایین می آورد تا تلاش کند 39 دلار پشتیبانی پیدا کند.

احساسات کلی کریپتو

صرف نظر از ویرانی هایی که این بیماری همه گیر در بازارهای مالی جهانی ایجاد کرده است ، به نظر می رسد که سرمایه گذاران نسبت به آنچه صنعت رمزنگاری ارائه می دهد ، خوش بینانه رشد می کنند. اکنون ، حتی تحلیلگران بلومبرگ روی بیت کوین صعود می کنند و اظهار داشتند که امسال می تواند به سمت یک “ارز شبه مانند طلا” حرکت کند.

TIE همچنین شاهد افزایش چشمگیر در تعداد توییت های بیت کوین است که در حال کاهش است. ارائه دهنده بینش های cryptocurrency تأیید کرد که ذکرهای “نیمه” در توییتر بیش از 63٪ افزایش یافته است. در همین حال ، گفتگوهای کلی در رسانه های اجتماعی درباره BTC 6 درصد افزایش یافته است.

با نزدیک شدن به رویداد کاهش پاداش بلوک ، به نظر می رسد تمرکز به سمت بیت کوین در حال تغییر است. با این وجود ، سطح بالای همبستگی در بازار cryptocurrency نشان می دهد که افزایش قیمت cryptocurrency پرچمدار می تواند کل بازار را به دنبال این مورد ببیند.