کاهش چشمگیر در فروش خانه ، شروع مسکن

بحران اقتصادی ، همه گیر شدن کروناویروس ، تعطیلی قفل و بیکاری با رکورد بالا به شدت بر بازار املاک و مستغلات تأثیر گذاشته است. براساس اعلام اتحادیه ملی ملک فروشی ، فروش خانگی موجود ، که حدود ۹۰ درصد از کل فروش خانه های ایالات متحده را تشکیل می دهد ، در ماه آوریل ۱۷٫۸ درصد ماه به ماه سقوط کرده است ، معادل ۱۷٫۲ درصد رکود نسبت به سال گذشته. این کاهش در سال از ژوئیه ۲۰۱۰ بزرگترین بود. رقم سالانه ۴٫۳۳ میلیون واحد نشان دهنده کمترین نرخ فروش از سپتامبر ۲۰۱۱ است.

این شماره ها بر اساس فروش بسته قراردادهایی است که در اواخر فوریه و مارس منعقد شده اند. سقوط در بسته شدن در ماه آوریل بزرگترین کاهش یک ماهه از ژوئیه سال ۲۰۱۰ ، در زمان بحران وام مسکن در زمان کمبود اعتبارات زمانی که اعتبار مالیاتی صاحبخانه منقضی شد. به نقل از CNBC ، لارنس یون ، اقتصاددان ارشد انجمن ملی Realtors ، اظهار داشت:

مطمئناً با خفه شدن از اواسط ماه مارس و با توجه به لرزه های ناشی از بورس سهام در ماه فوریه ، این قراردادهای معلق آسیب دیده است ، بنابراین اکنون شاهد کاهش تقریبا ۲۰ درصدی فروش خانه های موجود هستیم.

علاوه بر این ، عرضه خانه های فروشی سالانه ۱۹٫۷ درصد در ماه آوریل به ۱٫۴۷ میلیون واحد کاهش یافته است. این خبرنامه با اشاره به اینکه این “پایین ترین رقم موجودی در آوریل” است ، گفت: “نه تنها فروشندگان بالقوه تصمیم گرفتند که خانه های خود را لیست نکنند ، زیرا زیان شغلی سوار شد و اقتصاد تعطیل شد ، بلکه برخی از فروشندگان در حال حاضر در بازار کشیدند. لیست ها. “

افت موجودی قیمت های مسکن را به بالای اسمی جدید سوق داد. قیمت متوسط یک خانه موجود فروخته شده در ماه آوریل با ۷٫۴ درصد نسبت به سال گذشته به ۲۸۶٫۸۰۰ دلار رسید. یون توضیح داد: “افزایش قیمت در محدوده ۷٪ ناسالم است ،” یون توضیح داد ، که تنها راه برای کند شدن رشد قیمت “دریافت لیست بیشتر و همچنین ساخت خانه بیشتر است”.

میزان ساخت خانه در ایالات متحده در ماه آوریل بیشترین رکورد را تجربه کرد در حالی که شروع مسکن در ۳۰٫۲٪ به نرخ فصلی تعدیل شده سالانه ۸۹۱،۰۰۰ واحد رسید ، پایین ترین سطح از ابتدای سال ۲۰۱۵٫ مجوز برای ساخت خانه های آینده نیز ۲۰٫۸٪ به ۱٫۰۷۴ میلیون واحد در طول ماه کاهش یافته است ، پایین ترین سطح از ژانویه ۲۰۱۵

پیش بینی تخلفات وام برای فراتر از سطح رکود بزرگ

با افزایش بیکاری و اثرات خاموشی ، تعداد رکوردی از مالکان خانه نسبت به پرداخت وام مسکن خود پیش فرض نمی کنند. گزارشی که اخیراً توسط شرکت پیش بینی اقتصادی اقتصادی مستقر در ایالات متحده انجام شده است ، Oxford Economyics تخمین می زند که ۱۵٪ از مالکان خانه به دلیل بحران کروناویروس ماهانه مبلغ پرداخت وام خود را پشت سر می گذارند – سطحی بیش از آن که در دوره رکود بزرگ مشاهده می شود وقتی که اوج نرخ بزهکاری ۱۰٪ بود.

در ماه آوریل ، براساس گزارش ارائه دهنده تجزیه و تحلیل داده های وام رهنی بلک نایت ، در ماه آوریل ۱٫۶ میلیون دلار افزایش یافته است که بزرگترین جهش یک ماهه در تاریخ است. نرخ بزهکاری ملی در ماه آوریل به ۶٫۴۵٪ افزایش یافته است ، که تقریباً از ۳٫۰۶٪ در ماه مارس و سه برابر بیشترین رکورد یک ماهه قبلی در سال ۲۰۰۸ به دو برابر افزایش یافته است. بیش از چهار میلیون وام گیرنده اکنون بیشترین میزان از سال ۲۰۱۵ به پایان رسیده است. واشنگتن پست گزارش داد:

حتی در زمان رکود اقتصادی ، بزهکاری ها این سرعت را افزایش دادند. در این مدت ، ۱۸ ماه طول کشید تا یک ماه افزایش یابد.

آخرین اطلاعات انجمن بانکداران وام مسکن نشان می دهد که بیش از ۴٫۱ میلیون صاحب خانه (حدود ۸٫۱۶٪ از کل وام ها) در معرض سرقت هستند. نرخ وام نیز افزایش یافته است زیرا افزایش خطر پیش فرض باعث شده است که تعدادی از وام دهندگان الزامات وام های سختگیرانه تری را تحمیل کنند. JPMorgan ، یکی از بزرگترین وام دهندگان کشور ، اکنون نیاز دارد که مشتریان حداقل ۷۰۰۰۰ نمره اعتباری کسب کنند تا واجد شرایط دریافت وام جدید در خانه باشند و باید بودجه معادل ۲۰٪ پیش پرداخت را نیز پس انداز کرده اند.

“وام دهنده ها اعلام می کنند که شرایط سختگیرانه تری در اختیار دارند و بعضی محصولات را بطور کامل خارج می کنند.” “این بدان معناست که بسیاری از صاحبان خانه بالقوه و افرادی که به دنبال تصفیه مجدد هستند ، دسترسی به اعتبار بیشتری دارند.” آکسفورد اقتصاد نوشت: “عدم اطمینان در بازار وام مسکن منجر به سفت شدن قابل توجه استانداردهای وام شده است که حتی ممکن است پس از بهبودی ادامه یابد.”

سیل درخواست های تحمل استقرار و وام های بزهکار ، فشار زیادی را برای سرویس دهندگان ، شرکت هایی که ماهانه وصول می کنند و آنها را به سرمایه گذاران صاحب وام از جمله اوراق بهادار تحت حمایت وام توزیع می کند ، قرار داده است. Fannie Mae (FNMA) و فردی مک (FMCC) برای کاهش بار سرویس دهنده ها اقداماتی انجام داده اند. به دو نهاد تحت حمایت دولت ایالات متحده اجازه داده می شود وام های خودداری کنند. در حالی که اقتصاد آکسفورد می گوید افزایش سلب حق اقامه دعوی امری اجتناب ناپذیر است ، به دلیل در دسترس بودن گسترده وام تسویه حساب ، بسیاری از مردم احتمالاً می توانند در خانه های خود بمانند.

املاک و مستغلات اجاره ای و تجاری برای جلوگیری از “بلایای مسکن بی سابقه” به کمک نیاز دارند

بحران اقتصادی همچنین بخش اجاره و تجارت املاک و مستغلات را تحت تأثیر قرار داده است. تعداد فزاینده ای از صاحبان ساختمان و آپارتمان در وام های خود عقب افتاده اند در حالی که مستاجران املاک و مستغلات تجاری با نرخ های بی سابقه ای در برخی مناطق ، بویژه کسانی که ماه ها ماندگار هستند ، در اجاره عقب مانده اند. بزرگترین مرکز خرید در ایالات متحده ، بازار آمریکا ، دو ماه از پرداخت وام ۱٫۴ میلیارد دلاری خود را از دست داده است.

با بیش از ۴۳ میلیون اجاره در سراسر کشور ، بازار اجاره تقریبا ۴۰ درصد کل مسکن ایالات متحده را تشکیل می دهد. براساس اطلاعات ادیسون تحقیق ، بیش از ۶۲٪ از اجاره دهنده نگران توانایی پرداخت اجاره بها هستند. بررسی ماه آوریل از مؤسسه شهری شهری مستقر در واشنگتن D.C نشان می دهد که تقریبا نیمی از اجاره گزاران به نوعی مشکلات مالی را گزارش می دهند. به عنوان مثال برخی از بزرگترین صاحبخانه های تجاری در نیویورک ، از کاهش شدید اجاره بها از مستاجرین این کشور در طی یک ماه گذشته خبر داده اند. یک صاحبخانه در شهر نیویورک گزارش داد که ۸۰٪ از مستاجرین خرده فروشی اجاره را از دست داده اند.

برنامه بهبود خانه های جامعه ، به نمایندگی از حدود ۴۰۰۰ صاحبخانه از آپارتمان های با ثبات در اجاره ، گفت: این هفته دو سوم از مستاجران تجاری اعضای آن در آوریل و ماه مه اجاره پرداخت نکرده اند. علاوه بر این ، نزدیک به ۲۵٪ از مستاجرین مسکونی اعضای آن در مقایسه با ۱۵٪ معمول قبل از همهگیری کرونور ویروس ، این ماه اجاره ای پرداخت نکردند. جی مارتین ، مدیر اجرایی گروه ، اظهار داشت:

تا زمانی که دولت فدرال قدم در راه کمک به رانندگان و صاحبان هرچه بزرگتر نگذارد ، ما می خواهیم یک فاجعه مسکن را ببینیم ، مانند آن که تاکنون ندیده ایم.

تأثیر بیکاری ، که به دلیل قفل شدن کرونور ویروس تشدید می شود ، به ویژه در شهرهایی مانند نیویورک ، جایی که حدود ۷۰٪ از مردم اجاره دارند ، در بازار اجاره شدید است. در حالی که اجاره گران برای پرداخت اجاره بها خود تلاش می کنند ، صاحبخانه ها برای پرداخت مالیات سالانه املاک در ساختمان های خود تلاش می کنند. یان لی ، صاحبخانه نسل سوم ، به بلومبرگ گفت که هیچ گونه تحمل مالیات بر املاک وجود ندارد ، بنابراین این شهر می تواند هزینه ، جریمه و وثیقه ای را تعیین کند و در نهایت اموال وی را تصرف کند. وی گفت: “کار تمام خانواده من در طول سه نسل از بین خواهد رفت.”

در اکثر اماکن هنوز اجاره بها است. به عنوان مثال آپارتمان اشفورد وستچاز در هیوستون ، چهارمین شهر بزرگ ایالات متحده که ۵۵٪ از کل ساکنین آن اجاره دهنده هستند ، به عنوان مثال به مستاجرین خود اطلاع داد که: “علیرغم آنچه ممکن است در رسانه ها شنیده باشید ، اجاره باز هم به دلیل پرداخت هزینه ها انجام می شود.”

در همین حال ، شرکت سرمایه ای واقعی نیویورک مستقر در هفته گذشته فاش کرد معاملات معاملات املاک و مستغلات در ایالات متحده در ماه آوریل ۷۱ درصد کاهش یافته و به ۱۱ میلیارد دلار رسیده است که پایین ترین سطح از آوریل ۲۰۱۰ است. اقتصاد دانان مانند آنهایی که در Deutsche Bank وجود دارند ، انتظار دارند که مسکن را ببخشند. رکود بازار ، همراه با سقوط در مصرف کننده ، سرمایه گذاری در تجارت و تولید ، برای کاهش تولید ناخالص داخلی ایالات متحده (تولید ناخالص داخلی) نزدیک به ۴۰٪ در سه ماهه دوم ، عمیق ترین سقوط از دهه ۱۹۳۰٫