رمزریال، ارز دیجیتال بانک مرکزی ایران معرفی شد!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
رمزریال، ارز دیجیتال بانک مرکزی ایران معرفی شد!

مهران محرمیان، معاون فناوری های نوین در بانک مرکزی ایران گفت: به زودی شاهد اجرای فاز آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به نام رمزریال خواهیم بود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


رمزریال، ارز دیجیتال بانک مرکزی ایران معرفی شد!

  • مهران محرمیان معاون فناوری های نوین بانک مرکزی؛ در حاشیه هفتمین همایش مالی اسلامی در پاسخ به سوالی درباره کاربرد ارزهای دیجیتال در واردات کشور گفت:

“استفاده از ارزهای دیجیتال در تجارت، به ویژه واردات، مهرماه سال گذشته به تصویب هیات وزیران رسید و آیین نامه اجرایی آن در حال تدوین است و به زودی اجرایی می‌شود. خوشبختانه با همکاری خوب بانک مرکزی و وزارت صنعت، معدن و تجارت، جزئیات این موضوع در حال شکل گیری است. هدف این است که بازیگران تجاری کشور که می‌خواهند از ارزهای دیجیتال استخراج شده در داخل برای واردات استفاده کنند، کمترین موانع را داشته باشند.”

  • وی افزود:

“این موضوع در کارگروه ها در حال بررسی است و به همین دلیل زمان اجرای آن هنوز مشخص نیست.”

  • وی تصریح کرد:

“رمزارز پدیده‌ای است که مرزی نیست، اما فرض بر این است که هر فردی که بخواهد از ارزهای رمزنگاری شده استخراج شده در داخل کشور برای واردات استفاده کند، منعی ندارد و تاییدیه هیات وزیران را دارد. بانک‌های مرکزی، برای رفع تضاد بین تمرکززدایی ذاتی ارزهای دیجیتال و از سوی دیگر موضوع حاکمیت پولی که اکثر بانک‌های مرکزی دنیا به دنبال آن هستند، ارز دیجیتال ملی را پیشنهاد کرده‌اند.”

  • معاون فناوری اطلاعات بانک مرکزی ادامه داد:

“در بانک مرکزی ایران، چند سالی است که این موضوع مورد توجه قرار گرفته و امور فنی آن انجام شده و خوشبختانه آیین نامه آن به تصویب شورای پول و اعتبار رسیده است.”

  • وی افزود:

“در نتیجه به زودی شاهد اجرای فاز آزمایشی ارز دیجیتال بانک مرکزی جمهوری اسلامی به نام رمزریال خواهیم بود. استفاده از رمزریال عمومی و عملکرد آن مانند اسکناس است. اما در فضای دیجیتال منتشر می‌شود.”

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.