خبر فوری – پوتین: آماده مذاکره با اوکراین هستیم

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
خبر فوری – پوتین: آماده مذاکره با اوکراین هستیم

بیت کوین و بسیاری دیگر از آلت‌کوین‌‌ها در بازار ارزهای دیجیتال، روز جمعه به دلیل گزارش‌هایی مبنی بر تمایل ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه برای انجام مذاکره با اوکراین در سطح بالا، روند رو به رشدی را آغاز کردند.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


پوتین: آماده مذاکره با اوکراین هستیم

به گفته ایدیپندنت، تلویزیون دولتی CCTV چین، گزارش داده است که پوتین در تماسی با همتای چینی خود، شی جین پینگ، در مورد مذاکرات احتمالی صحبت کرده است. این خبر می‌تواند از کاهش تنش بالقوه در درگیری روسیه و اوکراین خبر دهد. تنش‌هایی که در این ماه، بازارهای مالی را متشنج کرده‌اند.

در پی این اعلام تمایل، بیت کوین 10 درصد افزایش یافته و به نزدیک به 40000 دلار رسید. در میان آلت کوین‌ها نیز اتریوم و XRP رشد‌های دو رقمی را ثبت کردند. بازارها پس از آنکه تحریم‌های اعمال شده علیه روسیه توسط واشنگتن، برای مسدود کردن دسترسی این کشور به سیستم مالی جهانی، متوقف شد، یک شبه افزایش یافتند.

  • پوتین به شی جین‌پینگ گفت:

“ایالات متحده و ناتو، از مدت‌ها پیش نگرانی‌های امنیتی منطقی روسیه را نادیده گرفته‌اند. مکرراً از تعهدات خود سرپیچی کرده‌اند و به پیشبرد استقرار نظامی به سمت شرق ادامه داده‌اند و هدف استراتژیک روسیه را به چالش می‌کشند”.

روسیه مایل به انجام مذاکره با اوکراین در سطح بالا است. هر گونه گفتگو بین مسکو و کیف، احتمالاً مورد استقبال بازارهای مالی قرار خواهد گرفت. تهاجم روسیه، بازار کریپتو را به لرزه درآورده بود و در این ماه، 500 میلیارد دلار از ارزش بازار ماسته شد. احساسات بازار در حالت “ترس شدید” درآمده بود.

نیروهای روسیه، روز پنجشنبه در بحبوحه نبردهای مداوم با نیروهای اوکراینی، به پایتخت اوکراین نزدیک شده بودند. این اقدام روسیه به طور گسترده توسط رهبران جهانی محکوم شد و آنها از ژاپن، کانادا و اتحادیه اروپا تحریم‌های اقتصادی علیه مسکو را خواستار شدند.

با این حال، تحلیلگران معتقد بودند که این محدودیت‌ها کمترین تاثیر را به دنبال خواهند داشت. چرا که روسیه همچنان مجاز به تجارت بر روی سوئیفت، یک سیستم تراکنش جهانی است. این اجازه، ترس حاکم بر بازارهای مختلف را تا حدودی تسکین داده‌بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.