معاملات بیت کوین OTC با ابزار نقل قول جدید BTSE آسانتر شد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
معاملات بیت کوین OTC با ابزار نقل قول جدید BTSE آسانتر شد
  • royapm
  • اردیبهشت 05, 1399
  • بدون دیدگاه

تبادل مشتقات Cryptocurrency BTSE از راه اندازی ابزاری جدید خبر داد که دسترسی به معاملات فرابورس را بر روی این پلتفرم آسان تر می کند. این شرکت در بیانیه مطبوعاتی که با CryptoSlate به اشتراک گذاشته شده است ، اظهار داشت که ابزار Request for Quote (RFQ) به معامله گران این امکان را می دهد تا قبل از خرید ، قیمت پیشنهادی ثابت را بدست آورند و این امکان را می دهد تا سفارشات بزرگ را بدون تغییر شدید قیمت تغییر دهید.

BTSE ، مبادله مشتقات cryptocurrency مستقر در جزایر ویرجین ، راه اندازی ابزاری جدید را اعلام کرده است که دسترسی معامله گران بدون نسخه (OTC) بر روی سیستم عامل را آسان تر می کند.

سرویس تازه راه اندازی شده درخواست BTCE OTC Quote (RFQ) نامیده می شود. این امکان را به معامله گران می دهد که قبل از خرید ارزهای رمزپرداخت ، نرخ قیمتی ثابت و توافق شده را بدست آورند ، که به نوبه خود ، امکان سفارشات بزرگ را نیز می دهد بدون اینکه تحت تأثیر تغییرات شدید قیمت قرار بگیرند ، حرکت کنند.

در معاملات OTC ، معامله گران غالباً تحت تأثیر لغزش قیمت ، به ویژه در سفارشات بزرگ قرار می گیرند ، زیرا قیمت های اجرا شده اغلب با قیمت های مورد نظر برای سفارش متفاوت است.

RFQ به معامله گران امکان می دهد تا نقدینگی BTSE را افزایش دهند

جاناتان لئونگ ، مدیرعامل BTSE ، گفت که OTC RFQ بورس ابزاری مفید برای سرمایه گذاران ، بازرگانان ، شرکای تجاری و بازرگانان تجاری است که می خواهند از خدمات BTSE به عنوان ارائه دهنده نقدینگی بهره ببرند.

“تأیید قیمت قبل از اقدام به فعالیت تجاری دشوار است ، اما با یک RFQ فوری ، کاربران می توانند قیمت را قبل از خرید تعیین کنند.”

لئونگ توضیح داد که کاربران هم اکنون می توانند درخواست سفارش سفارش را بخرند و بفروشند ، و همچنین مستقیماً از طریق داشبورد خود سهمیه دریافت کنند. حداقل مقدار سفارش 1 دلار تعیین شده است ، در حالی که حد عالی 100000 دلار خواهد بود. این دامنه بسیار گسترده تر از سایر ارائه دهندگان مشابه است ، که لئونگ گفت مقادیر سفارش بین 2000 تا 20،000 دلار دارد.

ابزار جدید فقط چند هفته پس از اعلام صرافی ، راه اندازی کتاب سفارش “همه در یک” را ارائه می دهد ، که تمام جفت های معاملاتی را در یک کتاب سفارش برای دارایی های مختلف ترکیب می کند.