فقط 2.5 میلیون بیت کوین قابل استخراج باقی مانده است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
فقط 2.5 میلیون بیت کوین قابل استخراج باقی مانده است

از 21 میلیون بیت کوین موجود، فقط 2.5 میلیون آنها برای استخراج باقی مانده.

به گفته اکانت توییتری ChartBTC، هم اکنون 18.5 میلیون بیت کوین در گردش هستند. یعنی فقط 2.5 میلیون باقی مانده. به عبارتی دیگر، این مقدار، حدود %11.9 درصد از کل بیت کوین های تولید شده را شامل می شود.

توییت چارت بیتکوین

“شبکه بیتکوین، مقدار  18.500.000BTC در گردش را رد کرد. کمتر از 2.500.000 باقی مانده که نیمی از آنها، در سال 4 سال آینده استخراج خواهد شد.”

بر اساس این توییت و جدولی که توسط چارت بیت کوین منتشر شده و در زیر آن را مشاهده می نمایید، سال 2029، استخراج بیت کوین به پایان خواهد رسید. نقطه سیاه روی جدول، جاییست که هم اکنون در آن قرار داریم.

چارت استخراج بیت کوین

ChartBTC اشاره کرد نیمی از 2.5 میلیون BTC باقی مانده در چهار سال آینده استخراج خواهد شد. از زمان بلوک پیدایش در سال 2009، شبکه بیتکوین به سه بخش تقسیم شده است.که قسمت دوم آن، در ماه می سال جاری اتفاق افتاد. از آنجا که سرعت استخراج بیتکوین، هر چهار سال به نصف کاهش می یابد ، آخرین بیتکوین تا سال 2140 استخراج نمی شود. پس از آن سال هیچ بیتکوین جدیدی قابل استخراج نخواهد بود.

از اوایل سال 2020 ، تقاضای نهادی برای بیتکوین به طور مداوم در حال افزایش بود. داده های نظرسنجی جدید نشان داد که سرمایه گذاران نهادی قصد دارند تخصیص بیتکوین خود را بدون توجه به افت کوتاه مدت قیمت، افزایش دهند.

 

بیتکوین داران، خوش بخت ترین های آینده

ساتوشی ناکاموتو، برادران وینکلوس که کریپتو صرافی Gemini را در اختیار دارند، بری سیلبرت، تیم دراپر، چارلی شرم و همچنین یک بچه به نام اریک فینمن… اینها بیشترین بیت کوین ها را در اختیار دارند…

اگر جدولی را مانند آنچه بالاتر دیدیم، در مورد روند صعودی قیمت بیتکوین ببینیم، به حال آنهایی که از سال های 2009 تا 2011 خیلی راحت بیت کوین استخراج می کردند یا آن را به قیمت پایینی می خریدند، غبطه های زیادی خواهیم خورد. اریک فینمن را به یاد بیاورید. اگر هم او را نمیشناسید، فقط این را بدانید که سال 2011 وقتی که فقط 11 سال سن داشت، مبلغ 1000 دلار روی بیتکوین سرمایه گذاری کرد و در سال 2018، با صعود سرسام آور قیمت بیتکوین، بیلیونر شد.

 

سلطان بیت کوین

ساتوشی ناکاموتو، که معلوم نیست انسان است یا جن و پری، اما طبق ادعای خود، یک ژاپنی 37 ساله است. او 1 میلیون بیت کوین در اختیار دارد. سرمایه او هم اینک، 11 میلیارد دلار است. بیایید کمی خوشبین باشیم و بگوییم تا سال 2030، بیت کوین هنوز به پول اصلی دنیا تبدیل نشده و ارزش آن با دلار مشخص می شود. اما در آن سال می دانید معادل دلاری بیت کوین چقدر خواهد بود؟ اگر باز هم خوشبین باشیم و افزایش قیمت را فقط و فقط 5 برابر پیش بینی کنیم، ساتوشی ناکاموتو سرمایه ای بالغ بر ( 10000000×55000=55000000000 ) خواهد داشت. 55 میلیارد دلااااار. بوی بدی می آید! اوه، بوی مغز من است. دود کرده!

 

از غافله بیت کوین عقب نمانید!!!

ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. هر چه جلوتر می رویم، استخراج بیتکوین سخت تر می شود و قیمت آن نیز بالاتر می رود. اگر همین حالا ربات تریدر را بخرید و مثل حرفه ای ها ترید کنید، سال 2030، به جان من دعا خواهید کرد. از اینجا شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بچرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)