فقط 2.5 میلیون بیت کوین قابل استخراج باقی مانده است

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
فقط 2.5 میلیون بیت کوین قابل استخراج باقی مانده است

از 21 میلیون بیت کوین موجود، فقط 2.5 میلیون آنها برای استخراج باقی مانده.

به گفته اکانت توییتری ChartBTC، هم اکنون 18.5 میلیون بیت کوین در گردش هستند. یعنی فقط 2.5 میلیون باقی مانده. به عبارتی دیگر، این مقدار، حدود %11.9 درصد از کل بیت کوین های تولید شده را شامل می شود.

توییت چارت بیتکوین

“شبکه بیتکوین، مقدار  18.500.000BTC در گردش را رد کرد. کمتر از 2.500.000 باقی مانده که نیمی از آنها، در سال 4 سال آینده استخراج خواهد شد.”

بر اساس این توییت و جدولی که توسط چارت بیت کوین منتشر شده و در زیر آن را مشاهده می نمایید، هرچه جلوتر می رویم، سرعت استخراج کمتر می شود. در فرآیند نصف شدن، هر بار که تعداد بیتکوین های قابل استخراج نصف می شود، سرعت استخراج دو برابر کند تر می شود. ما 21 میلیون بیتکوین داریم. اولین نصف شدن، زمانی اتفاق افتاد که 10,500,000 بیت کوین استخراج شده بود. نصف شدن بعدی، زمانی اتفاق افتاد که از 10 و نیم میلیون بیت کوین موجود در معادن، نصف آن یعنی 5,250,000 تا از آنها استخراج شد اما اینبار، دو برابر نسبت به استخراج 10 و نیم میلیون قبلی، طول کشید. نصف شدن بعدی نیز در ماه می امسال، رخ داد.

چارت استخراج بیت کوین

ChartBTC اشاره کرد نیمی از 2.5 میلیون BTC باقی مانده در چهار سال آینده استخراج خواهد شد. از آنجا که سرعت استخراج بیتکوین، در هر بار نصف شدن، دو برابر کند تر می شود، آخرین بیتکوین تا سال 2140 استخراج نمی شود. پس از آن، هیچ بیتکوین جدیدی قابل استخراج نخواهد بود.

از اوایل سال 2020، تقاضای نهادی برای بیتکوین به طور مداوم در حال افزایش بود. داده های نظرسنجی جدید نشان داد که سرمایه گذاران نهادی قصد دارند تخصیص بیتکوین خود را بدون توجه به افت کوتاه مدت قیمت، افزایش دهند.

 

بیتکوین داران، خوش بخت ترین های آینده

ساتوشی ناکاموتو، برادران وینکلوس که کریپتو صرافی Gemini را در اختیار دارند، بری سیلبرت، تیم دراپر، چارلی شرم و همچنین یک پسر بچه به نام اریک فینمن… اینها بیشترین بیت کوین ها را در اختیار دارند…

اگر جدولی را مانند آنچه بالاتر دیدیم، در مورد روند صعودی قیمت بیتکوین ببینیم، به حال آنهایی که از سال های 2009 تا 2011 خیلی راحت بیت کوین استخراج می کردند یا آن را به قیمت پایینی می خریدند، غبطه های زیادی خواهیم خورد. اریک فینمن را به یاد بیاورید. اگر هم او را نمیشناسید، فقط این را بدانید که سال 2011 وقتی که فقط 11 سال سن داشت، مبلغ 1000 دلار روی بیتکوین سرمایه گذاری کرد و در سال 2017، با صعود سرسام آور قیمت بیتکوین، بیلیونر شد.

 

سلطان بیت کوین

ساتوشی ناکاموتو، که معلوم نیست انسان است یا جن و پری، اما طبق ادعای خود، یک ژاپنی 37 ساله است. او 1 میلیون بیت کوین در اختیار دارد. سرمایه او هم اینک، 11 میلیارد دلار است. بیایید کمی خوشبین باشیم و بگوییم تا سال 2030، بیت کوین هنوز به پول اصلی دنیا تبدیل نشده و ارزش آن با دلار مشخص می شود. اما در آن سال می دانید معادل دلاری بیت کوین چقدر خواهد بود؟ اگر باز هم خوشبین باشیم و افزایش قیمت را فقط و فقط 5 برابر پیش بینی کنیم، ساتوشی ناکاموتو سرمایه ای بالغ بر ( 10000000×55000=55000000000 ) خواهد داشت. 55 میلیارد دلااااار. بوی بدی می آید! اوه، بوی مغز من است. دود کرده!

 

از غافله بیت کوین عقب نمانید!!!

ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است. هر چه جلوتر می رویم، استخراج بیتکوین سخت تر می شود و قیمت آن نیز بالاتر می رود. اگر همین حالا ربات تریدر را بخرید و مثل.حرفه ای ها ترید کنید، سال 2030، به جان من دعا خواهید کرد. اما ریسک نکنید. فقط سرمایه ای را به بیتکوین اختصاص دهید که در صورت از دست رفتن آن، زندگیتان به باد نرود.

از اینجا شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.