سرمایه گذاران مواظب روند صعودی ATOM باشند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
سرمایه گذاران مواظب روند صعودی ATOM باشند
  • royapm
  • شهریور 03, 1399
  • بدون دیدگاه

به دنبال اقدام قیمت آن ، سرمایه گذاران خرده فروشی در مورد Cosmos به شدت افزایش پیدا کرده اند.

ATOM در سه روز گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافته است و به اوج خود رسیده است.

با وجود صعودهای اخیر ، معیارهای زنجیره ای و فنی نشان می دهند که روند عقب نشینی در حال بازگشت است.

شبکه Blockchain قابل تعامل Cosmos به تازگی به عنوان نشان های بومی خود یعنی ATOM به اوج خود رسیده و به اوج های تمام وقت جدید رسیده است. صرف نظر از ، معیارهای مختلف نشان می دهد که این رمزنگاری قبل از ادامه روند صعودی خود ، مجدداً مورد استفاده قرار می گیرد.

ATOM کیهان به اوج های جدید همه زمانه افزایش می یابد

کیهان پس از فراز و نشیب چشمگیر ، که توجه داشت نشانه های او در همه زمان های جدید قرار گرفته ، توجه بازار را به خود جلب کردند.

قیمت ATOM در سه روز گذشته بیش از 50٪ قابل قبول بوده است ، و این مهمتر از آن است که برخی از ارزهای مهم رمزپایه را با سرمایه در بازار انجام دهد. این برای اولین بار از حرکت معلق در حدود 5.60 دلار عبور کرده و به 8.6 دلار رسیده است.

در کنار قیمت ها ، داده ها نشان می دهد که تعداد ذکرهای مربوط به ATOM در شبکه های مختلف رسانه های اجتماعی نیز منفجر شده است. از 21 آگوست ، تعامل اجتماعی این altcoin از 5 برابر افزایش یافت. شایعه در حال افزایش در اطراف کیهان به آن اجازه می دهد تا به لیست شماره یک در لیست روندهای نوظهور Santiment منتقل شود.

سطوح بالای مشهوریت که توکن blockchain قابل تعامل ایجاد کرده است لزوماً نشانه خوبی برای اقدام قیمت کوتاه مدت آن نیست. وقتی قیمت ها پمپ می شوند و جمعیت توجه بیشتری به آن می کنند ، معمولاً یک نشانه کمی بعد از آن کاهش می یابد.

دینو ایبیسبگوویچ ، رئیس محتوا و سئو در Santiment ، اظهار داشت كه پس از هرگونه اظهار رمزگذاری ، یكی از سه موضع برتر در این لیست ، قیمت ها مرتباً تقریباً 8٪ سقوط می كنند.

بنابراین ، افزایش توجه جمعیت را می توان شاخص اصلی سقوط قیمت در نظر گرفت.

تصحیح شیب قبل از دستاوردهای بیشتر

شاخص متوالی TD اعتبار به چشم انداز نزولی می افزاید. این شاخص فنی در حال حاضر در نمودار 12 ساعته Cosmos سیگنال فروش به شکل شمع سبز نه سبز را ارائه می دهد.

افزایش سنبله در سفارشات فروش ممکن است به اعتبار تشکیل صعودی کمک کند ، و پیشنهاد می کند یک تا چهار ساعت اصلاح 12 ساعته شمعها قبل از شروع مجدد صعودی انجام شود.

داده های تاریخی نشان می دهد که تنظیم TD در پیش بینی بردهای محلی در روند این altcoin بسیار باورنکردنی بوده است. هنگام مشاهده نمودار 12 ساعته ، تقریباً شش از هشت سیگنال فروش ارائه شده از ابتدای سال اعتبار داشتند. بنابراین ، باید دیدگاه بدبینانه فعلی علیرغم افزایش صدای بیدار در اطراف ATOM مورد توجه قرار گیرد.

سقوط که Cosmos را زیر سطح پشتیبانی 7.8 دلاری ارسال می کند به تأیید سناریوی نزولی کمک می کند. در چنین شرایطی ، ATOM ممکن است به سطح 61.8٪ یا 50٪ فیبوناچی افت کند.

این مناطق مهم برای حمایت به ترتیب 7.1 دلار و 6.6 دلار است.

با توجه به سطح نوسانات اخیر که ارزهای رمزنگاری شده دیگری مانند شبکه OMG تجربه کرده اند ، چشم انداز خوش بینانه نمی تواند از این مسئله خارج شود. یک ضربه صعودی که ATOM را به بالای 8.6 دلار اخیر منتقل می کند ، ممکن است این قدرت را داشته باشد که به پیشبرد قیمت ها ادامه دهد. اگر این اتفاق می افتد ، سرمایه گذاران باید مواظب روند صعودی نسبت به سطح فیبوناچی 127.2 onacci باشند که در 9.7 دلار قرار دارد