هولدر های اتریوم رکورد جدیدی زدند!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
هولدر های اتریوم رکورد جدیدی زدند!

پذیرش گسترده اتریوم از سوی سرمایه‌گذاران، همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد. زیرا قیمت دومین ارز دیجیتال جهان، پس از سقوط بازار در ماه ژانویه در حال بهبود است. تعداد هولدر های اتریوم به رکورد جدیدی رسیده و سرمایه واریز شده به اتریوم 2.0 به 30 میلیارد دلار رسیده است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتو کارنسی، روی لینک های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


هولدر های اتریوم رکورد جدیدی زدند!

این یک خبر جدید نیست. چرا که در طول تاریخ، همیشه نهنگ‌ها از ریزش بازار استفاده کرده و دارایی‌های خود را افزایش داده‌اند. اینبار نیز هزاران ETH خریداری شده و از صرافی‌ها به آدرس‌های کیف پول ناشناخته منتقل شده‌اند.

همزمان با اینکه نهنگ‌ها، اتریوم را با کشتی‌های باری به کیف پول خود ترانزیت می‌کنند، معامله گران کوچک نمی‌خواهند از گردونه پذیرش اتریوم کنار گذاشته شوند. داده‌های تازه نشان می‌دهند که تعداد سرمایه‌گذاران کوچکی که حداقل یک ETH دارند، رکورد جدیدی را ثبت کرده است. حرکتی که نویدبخش دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان است. این اطلاعات، توسط گلس‌نود منتشر شده‌است.

گلس‌نود در توییت خود نوشت:

“تعداد آدرس‌هایی که حداقل یک اتر را نگهداری می‌کنند، به رکورد جدیدی در عدد 1,423,855 رسیده است.

رکورد قبلی 1,421,792 آدرس بود که در 5 فوریه 2022 مشاهده شد.”

اتریوم پس از علاقه گسترده مردم به چندین بخش از این شبکه مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، روز به روز محبوب‌تر می‌شود. هر دو این بخش ها، همچنان به جذب سرمایه‌گذاران خرد و کلان ادامه می‌دهند. در داخل و خارج از پلتفرم‌های مرتبط با آنها، میلیارد ها دلار دارایی در جریان است.

جالب اینجاست که سرمایه‌گذاران نه تنها اتر خود را حفظ کرده‌اند، بلکه به دنبال فرصت‌هایی برای افزایش دارایی‌های خود در این ارز دیجیتال هستند. زیرا تحلیلگران پیش‌بینی کرده‌اند که قیمت آن در آینده نزدیک، به شدت افزایش خواهد یافت.

ماه گذشته، کتی وود از آرک اینوست، پیش بینی کرد که قیمت یک توکن اتریوم، تا سال 2030 به 160000 دلار خواهد رسید. چنین پیش‌بینی‌هایی یکی از دلایلی است که تعداد سرمایه‌گذارانی که حداقل یک واحد ETH دارند به طور پیوسته در حال افزایش است.

 

مبلغ واریز شده به زنجیره فانوس اتریوم 2.0 به 30 میلیارد دلار رسید

با وجود علاقه گسترده به اتریوم، توسعه‌دهندگان همچنان به دنبال راه‌هایی برای کارآمدتر کردن شبکه هستند تا بتوانند کاربران بیشتری را در سال‌های آینده جذب کنند. یکی از راه‌هایی که آن‌ها برای دستیابی به این موفقیت برنامه‌ریزی می‌کنند، راه‌اندازی کامل اتریوم 2.0 است. ابتکاری که عملکرد شبکه را با استفاده از الگوریتم اثبات سهام (PoS) مقیاس می‌دهد.

برای دستیابی به این هدف، اعتبارسنج‎‌ها باید 32 اتر را در یک قرارداد سپرده‌گذاری، به زنجیره فانوس واریز کنند. داده‌های اسکن اتر نشان می‌دهد که مقدار سرمایه‌های واریز شده به این زنجیره، اکنون 9,371,474 توکن اتریوم به ارزش نزدیک به 30 میلیارد دلار است. این عدد سال گذشته، در مجموع 7.7 میلیون توکن بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.