Microbt نسل بعدی با سرعت حداکثر 112 Terahash

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
Microbt نسل بعدی با سرعت حداکثر 112 Terahash
  • royapm
  • فروردین 30, 1399
  • بدون دیدگاه

این رقابت در دنیای تولید دکل معدن بیت کوین در حال گرم شدن است. به تازگی ، تولید کننده چینی Microbt خبر از راه اندازی معدن M30S ++ داد که سرعت آن تا 112 تراهش در ثانیه (TH / s) پردازش می شود. خبرهای میکروبیت در پی اعلام Bitmain در پایان ماه فوریه است ، که نشان می دهد تولید کننده دو معدنچی را با سرعت بین 95TH / 110 تا 110TH در ثانیه فاش می کند.

ادعای مدلهای جدید Whatsminer از میکروب برای داشتن Hashrates های بسیار رقابتی

از زمانی که کرونا ویروس کره زمین را فرا گرفت ، در صنعت رمزنگاری و blockchain اطلاعیه های کمتری منتشر شده است. این هفته سازنده تجهیزات معدنی مستقر در چین Microbt از دستگاه جدید سری واتسمینر رونمایی کرده است که ادعا می کند سرعت آن تا 112TH در ثانیه سرعت دارد. این شرکت به طور پیوسته به یکی از تولید کنندگان پیشرو معادن معدن در سراسر جهان تبدیل شده است. این شرکت توسط مدیرعامل فعلی یانگ Zuoxing ، کارمند سابق Bitmain راه اندازی شد. ظاهراً Zuoxing مدیر اصلی تولید سری Antminer Bitmain از جمله مدل های محبوب S7 و S9 بود.

در سال 2017 این شرکت پرچمدار معدن پرچمدار M1 و M3 را معرفی کرد و نزدیک به 400000 دستگاه فروخت. در آن زمان تخمین زده شد که دستگاه های سری Microbt Whatsminer حدود 10٪ از کل شبکه hashrat BTC را تأمین می کنند. از آن زمان ، این تیم تعدادی از کارگران معدن را راه اندازی کرده است و در سال 2020 تیم میکروبت با یورش وسایل نسل بعدی ASIC به رقابت ادامه می دهد. این هفته ، سازنده چنگک معدن چینی اعلام کرد از راه اندازی M30S ++ ، دستگاهی که ادعا می کند به 112TH در ثانیه می رسد. مشخصات نشان می دهد که مدل های جدید واتسمینر دارای راندمان انرژی در حدود 31 ژول در تراهاش (J / TH) هستند. دستگاه M30S ++ در رقابت مستقیم با S19 Pro Bitmain است ، که ادعا می کند 110TH در ثانیه و راندمان انرژی در حدود 29.5J / TH را تحویل می دهد.

مدل 100s / s Whatsminer و عدم قطعیت حمل و نقل معدن ریگ

علاوه بر این ، میکروبت مدل دیگری با نام M30S + را معرفی کرده است که حدود 100TH در ثانیه تولید می کند و حدود 34J / TH راندمان نیز دارد. علاوه بر مدل دوم ، Chen Jianbing از Microbt’s، COO این شرکت توضیح داد که این شرکت برخلاف پوشش قبلی 180 روزه ، پوشش گارانتی را برای یک سال دیگر تمدید خواهد کرد. مدل پایین (M30S +) ظاهراً به قیمت 2 هزار و 800 دلار فروخته می شود و دستگاه بالاتر (M30S ++) با قیمت 3،900 دلار در هر واحد به فروش می رسد.

گرچه تاریخ های آینده حمل و نقل Microbt  اعلام شده است 1 ژوئن تا 30 ام ، عملیات معدن از تاخیر در حمل و نقل دکل معدن به دلیل تاج ویروس شکایت کرده است. اخیراً عملیات استخراج معادن Riot Blockchain و Hut8 از تأخیر طولانی مدت حمل و نقل که به مدل تجاری آنها آسیب رسانده ناراحت هستند. coronavirus باعث شده است تا تجهیزات معدنکاری از تولید کنندگان برتر چینی ASIC مانند Microbt، بیت ماین و کنعان بطور قابل توجهی به تأخیر بیفتد و زمان رسیدن آنها نامشخص است.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)