این رقابت در دنیای تولید دکل معدن بیت کوین در حال گرم شدن است. به تازگی ، تولید کننده چینی Microbt خبر از راه اندازی معدن M30S ++ داد که سرعت آن تا ۱۱۲ تراهش در ثانیه (TH / s) پردازش می شود. خبرهای میکروبیت در پی اعلام Bitmain در پایان ماه فوریه است ، که نشان می دهد تولید کننده دو معدنچی را با سرعت بین ۹۵TH / 110 تا ۱۱۰TH در ثانیه فاش می کند.

ادعای مدلهای جدید Whatsminer از میکروب برای داشتن Hashrates های بسیار رقابتی

از زمانی که کرونا ویروس کره زمین را فرا گرفت ، در صنعت رمزنگاری و blockchain اطلاعیه های کمتری منتشر شده است. این هفته سازنده تجهیزات معدنی مستقر در چین Microbt از دستگاه جدید سری واتسمینر رونمایی کرده است که ادعا می کند سرعت آن تا ۱۱۲TH در ثانیه سرعت دارد. این شرکت به طور پیوسته به یکی از تولید کنندگان پیشرو معادن معدن در سراسر جهان تبدیل شده است. این شرکت توسط مدیرعامل فعلی یانگ Zuoxing ، کارمند سابق Bitmain راه اندازی شد. ظاهراً Zuoxing مدیر اصلی تولید سری Antminer Bitmain از جمله مدل های محبوب S7 و S9 بود.

در سال ۲۰۱۷ این شرکت پرچمدار معدن پرچمدار M1 و M3 را معرفی کرد و نزدیک به ۴۰۰۰۰۰ دستگاه فروخت. در آن زمان تخمین زده شد که دستگاه های سری Microbt Whatsminer حدود ۱۰٪ از کل شبکه hashrat BTC را تأمین می کنند. از آن زمان ، این تیم تعدادی از کارگران معدن را راه اندازی کرده است و در سال ۲۰۲۰ تیم میکروبت با یورش وسایل نسل بعدی ASIC به رقابت ادامه می دهد. این هفته ، سازنده چنگک معدن چینی اعلام کرد از راه اندازی M30S ++ ، دستگاهی که ادعا می کند به ۱۱۲TH در ثانیه می رسد. مشخصات نشان می دهد که مدل های جدید واتسمینر دارای راندمان انرژی در حدود ۳۱ ژول در تراهاش (J / TH) هستند. دستگاه M30S ++ در رقابت مستقیم با S19 Pro Bitmain است ، که ادعا می کند ۱۱۰TH در ثانیه و راندمان انرژی در حدود ۲۹٫۵J / TH را تحویل می دهد.

مدل ۱۰۰s / s Whatsminer و عدم قطعیت حمل و نقل معدن ریگ

علاوه بر این ، میکروبت مدل دیگری با نام M30S + را معرفی کرده است که حدود ۱۰۰TH در ثانیه تولید می کند و حدود ۳۴J / TH راندمان نیز دارد. علاوه بر مدل دوم ، Chen Jianbing از Microbt’s، COO این شرکت توضیح داد که این شرکت برخلاف پوشش قبلی ۱۸۰ روزه ، پوشش گارانتی را برای یک سال دیگر تمدید خواهد کرد. مدل پایین (M30S +) ظاهراً به قیمت ۲ هزار و ۸۰۰ دلار فروخته می شود و دستگاه بالاتر (M30S ++) با قیمت ۳،۹۰۰ دلار در هر واحد به فروش می رسد.

گرچه تاریخ های آینده حمل و نقل Microbt  اعلام شده است ۱ ژوئن تا ۳۰ ام ، عملیات معدن از تاخیر در حمل و نقل دکل معدن به دلیل تاج ویروس شکایت کرده است. اخیراً عملیات استخراج معادن Riot Blockchain و Hut8 از تأخیر طولانی مدت حمل و نقل که به مدل تجاری آنها آسیب رسانده ناراحت هستند. coronavirus باعث شده است تا تجهیزات معدنکاری از تولید کنندگان برتر چینی ASIC مانند Microbt، بیت ماین و کنعان بطور قابل توجهی به تأخیر بیفتد و زمان رسیدن آنها نامشخص است.