Crypto در حال آوردن پذیرش بیت کوین به اروپا

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
Crypto در حال آوردن پذیرش بیت کوین به اروپا
  • royapm
  • اردیبهشت 16, 1399
  • بدون دیدگاه

سوار شدن به دومین اقتصاد جهان

از زمان ترک Binance در سال 2019 ، ماریانا گوسپودینوا به عنوان مدیر کل Binance.com مدیر کل اروپا شد. از طریق ترکیبی از محصولات جذاب و تلاش های بومی ، او و تیمش استفاده از کریپتو را برای قاره آسان تر می کنند.

نکات کلیدی

Crypto.com از بیش از 30 کشور اروپایی پشتیبانی می کند.

Adoption یک تلاش هماهنگ برای کمپین های محلی شده و جوایز جذاب است.

با وجود تطبیق مقررات در قاره ، گوسپودینوا و تیمش دسترسی اروپایی ها به ارزهای رمزپایه را آسانتر می کنند.

از زمان پیوستن به Crypto.com در ژانویه ، ماریانا گوسپودینوا یک هدف داشت: تسریع در پذیرش رمزنگاری در اروپا.

و در مدت چند ماه ، او همین کار را کرده است. این امر توسط تعدادی از شهروندان پشتیبانی شده در سراسر اتحادیه اروپا که به زودی کارتهای ویزا MCO ، محصول پرداخت پرچمداران Crypto.com خود را دریافت می کنند ، مشهود است.

سوار شدن به دومین اقتصاد بزرگ جهان یک کمپین چند لایه بوده است.

خارج از جذب کاربران با بازده جذاب و فرصت های سودآور سود آور ، Gospodinova و تیمش کانال های محلی را باز کرده اند تا به کاربران کمک کنند بدون توجه به زبان ، به سؤالات خود پاسخ دهند.

مجهز به مهارت های نرم ، تجربه در فضای پرداخت سنتی و مجموعه محصولات پیشرو در صنعت کریپتو ، گوسپودینوا به Crypto Briefing برنامه های خود را برای سال 2020 و فراتر از آن گفت.

مصاحبه با ماریانا گوسپودینوا ، مدیر کل Crypto.com اروپا

[توجیهی Crypto]: از زمان پیوستن به ژانویه سال جاری ، اهداف برتر Crypto.com در اروپا چه بوده است؟

[ماریانا گوسپودینوا]: از ابتدای سال ، ما سخت کار کردیم تا تیمی از مدیران جامعه اروپا را بسازیم که به ما در بومی سازی محصولات و محتوای خود کمک کردند.

اروپا وطن 44 کشور است و ساکنان آن با 24+ زبان مختلف صحبت می کنند.

در حالی که ما انگلیسی را بطور غیررسمی به عنوان زبان مشترک خود پذیرفته ایم ، ما با صمیمانه از تنوع استقبال می کنیم و به حداکثر اهمیت مشارکت و حمایت از جوامع محلی خود به زبان مادری خود ایمان داریم.

ما انجمن های رسمی تلگرام خود را در سراسر جهان راه اندازی کرده ایم و از بیش از 13 زبان محلی پشتیبانی می کنیم. هر حامی یا کاربری Crypto.com ممکن است در این کانالها سؤالات یا نگرانی های خود را مطرح کرده و از بازخورد و پشتیبانی فوری دریافت کند.

بدیهی است ، یکی از اهداف اصلی ما راه اندازی برنامه کارت ویزا MCO اروپایی ما بود – رویدادی که مشتاقانه توسط همه کاربران Crypto.com در قاره پیش بینی شده است. با وجود چالش ها ، ما موفق شدیم هفته گذشته حمل و نقل کارت های انگلیس را انجام دهیم.

ما به زودی حمل و نقل را در بقیه 30 کشور مورد حمایت اروپا آغاز خواهیم کرد.

ما همچنان اضافه کردن دارایی های جدید را به لیست ارزهای رمزپایه پشتیبانی شده برای خرید در برنامه Crypto.com اضافه می کنیم و ما به افزایش بقیه ویژگی های قابل دسترسی در کشورهای مختلف اروپایی ، از جمله محصولات اعتباری و کسب ما ادامه می دهیم.

[CB]: بزرگترین چالش های یک پلت فرم پرداخت فیات و رمزنگاری هنگام کار در اتحادیه اروپا چیست؟

[ماریانا]: اروپا در مورد گزینه های فیات یک مزیت بزرگ نسبت به سایر نقاط جهان دارد: SEPA یا منطقه پرداخت یورو تنها.

انتقال SEPA هزینه کم است و تقریباً فوراً در تعدادی از حوزه های قضایی پشتیبانی انجام می شود. در یک یادداشت جداگانه ، پرداخت کارت نیز از میزان پذیرش بالایی برخوردار است و مصرف کنندگان اروپایی با استفاده از SEPA و کارتهای پرداخت بسیار آشنا هستند.

در حالی که پرداختهای SEPA فقط برای معاملات با یورو استفاده می شود ، بیش از 25 واحد پول محلی دیگر در اروپا وجود دارد که نیاز به تلاش برای ادغام و پشتیبانی در سطح محلی دارند. همه اینها در حالی که اطمینان از هزینه و راندمان زمان انتقال.

اروپا از نظر فناوری پیشرفته است و تعداد بیشماری از گزینه های پرداخت را ارائه می دهد.

اما بزرگترین چالشی که باید مورد توجه قرار دهیم ، تعداد الزامات نظارتی است که هرکسی که انتقال صندوق را ارائه می دهد باید رعایت کند.

این شامل ، اما محدود به آن نیست ، طبق دستورالعمل جدید خدمات پرداخت (PSD2) ، تعهدات مربوط به حریم خصوصی داده ها طبق مقررات مقررات مربوط به حفاظت از داده های عمومی (GDPR) ، و سایر قوانین و مقررات مربوط به بانک مرکزی اروپا (ECB). ) و سایر مقامات و یا نهادهای نظارتی.

[CB]: در مقایسه با رقبایی مانند WireX ، Cryptopay ، Swipe و Coinbase ، Crypto.com چه مزایایی برای کاربران اروپایی به همراه دارد؟

[Mariana]: Crypto.com وقتی می آید محصولی با کیفیت و عالی را ارائه می دهد که هم از نظر عملکرد پشتیبانی برنامه و هم برای کارت خود بسیار عالی عمل کند ، هیچ تفاوتی ندارد.

کارت ویزا MCO به جنبه های اصلی مالی شخصی بخصوص عامل اقتصادی می پردازد.

کارتهای ما بصورت رایگان ، بدون تعهد ماهانه ، بدون هزینه سالانه ، بدون محدودیت دستگاههای خودپرداز رایگان ، تا 5٪ بازپرداخت ، رایگان Spotify ، Netflix و اشتراک Amazon Prime ، دسترسی رایگان به بیش از 1000 سالن فرودگاه ، 10٪ تخفیف صادر می شود رزرو Airbnb و Expedia و دسترسی به سرویس خصوصی MCO Visa ما برای دارندگان کارت سیاه و سفید.

این کارت در پنج ردیف مختلف متناسب با سلیقه دسته بندی های مختلف کاربر ارائه می شود. این کارت از توازن فیات چندگانه پشتیبانی می کند و با نرخ بین بانکی هزینه ، کریپتو و تاپ های فیات ارائه می شود و در هر کجا کارت ویزا پذیرفته می شود.

برای حمایت از مبارزه اروپا با شیوع COVID19 ، اخیراً مجموعه ای از اقدامات را برای کلیه دارندگان کارت ویزای MCO تأمین کرده ایم که تا 10٪ تخفیف برای خریدهای تحویل غذا و مواد غذایی ساخته شده با کارت آنها را تضمین می کنند.

[CB]: از بین تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا ، بیشترین علاقه کاربران را از کجا دیده اید؟

[ماریانا]: در کشورهایی که ارزهای رمزپایه در حال حاضر مستقر شده اند یا در سال های اخیر محبوبیت خود را کسب می کنند ، کارتهای ما بسیار محبوب و مورد تقاضا است.

طبیعتا هرچه کشور بزرگتر و پیشرفته تر باشد ، تعداد افرادی که برای این سرویس ثبت نام می کنند بیشتر است.

[CB]: کاربران کجا علاقه کمتری نسبت به محصولات پرداخت مانند Crypto.com نشان داده اند؟

[ماریانا]: علاقه کمتری به کارتهای ما معمولاً با عوامل خارجی مانند محدودیت های محلی در استفاده از ارزهای رمزپرداخت ، عدم حمایت از صلاحیت توسط قابلیت های صدور VISA پان اروپایی یا پایین آمدن کلی محصولات مبتنی بر کارت همراه است. در کشور.

[CB]: برای کمک به “تبدیل” این کاربران ، چه کاری می توانید انجام دهید؟

[ماریانا]: ارائه قابلیت های صدور کارت محلی به طور حتم در صدر لیست اولویت های ما قرار دارد.

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، تلاش های بومی سازی در برنامه توسعه ما در سراسر اروپا و در سطح جهان مهم است.

[CB]: با پیشروی ، اهداف بزرگتری برای Crypto.com در اروپا برای سال 2020 چیست؟ برای پنج سال آینده؟

[ماریانا]: اروپا مکانی کاملاً تنظیم شده است و هرگونه عملیات تجاری مشتری مداری نیاز به تضمین و نگهداری از مجوزهای قابل اجرا در حوزه های مختلف قضایی دارد.

ما بی وقفه در تلاش هستیم تا از عملیات سازگار با نظارتی در همه مناطق پشتیبانی کنیم و این کار را ادامه خواهیم داد زیرا معتقدیم این فرضیه اصلی برای تهیه یک محصول امن و قابل اعتماد است.

تضمین رعایت نظارتی در تمام مناطق به ما این امکان را می دهد تا طیف وسیعی از خدمات خود را به مصرف کنندگان اروپایی ارائه دهیم.

امنیت سایبری در خط مقدم اجرای عملیات پایدار در صنعت ما است ، بنابراین تقویت مداوم امنیت ما است

زیرساخت ها جای اصلی را در دستور کار ما قرار می دهند.

از آنجا که صنعت Cryptocurrency همچنان به تکامل خود ادامه می دهد ، ما در تلاش هستیم تا از نظر امنیتی در صدر صف مقدم باشیم. ما استاندارد ISO / IEC 27001: 2013 و Cryptocurrency Standard Standard (سطح 3) را در تمام سیستم عامل ها داریم و ما مطابق با سطح 1 PCI DSS هستیم.

ما تلاش خود را برای حفظ گواهینامه های فوق و به دست آوردن موارد جدید در صورت لزوم ادامه می دهیم.

اضافه کردن صلاحیت های پشتیبانی شده بیشتر در صورت صدور کارت های MCO Visa و همچنین پشتیبانی از آرایه ای از ارزهای محلی از طریق روش های پرداخت محلی ، یکی دیگر از جنبه های اصلی استراتژی اروپایی ما و همچنین فراهم آوردن منابع قدرت و تخفیف بیشتر از خرده فروشان محلی محبوب در کشورهای مختلف است.

ما از خانم گوسپودینوا و تیم Crypto.com تشکر می کنیم که وقت خود را برای پاسخ به این سؤالات سپری کردند.