همکاری منچسترسیتی و صرافی اوککس (اوکی‌اکس سابق)

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
همکاری منچسترسیتی و صرافی اوککس (اوکی‌اکس سابق)

یکی از با ارزش‌ترین باشگاه‌های فوتبال جهان، منچسترسیتی و صرافی اوککس (اوکی‌اکس سابق)، دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در دنیا، با یکدیگر قرارداد همکاری امضاء کردند. این، دومین قرارداد همکاری بزرگ است که توسط منچسترسیتی، برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال امضاء شده‌است.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


همکاری منچسترسیتی و صرافی اوککس (اوکی‌اکس سابق)

به گزارش فوربس، در پی رشد روند پذیرش ارزهای دیجیتال در دنیا، منچسترسیتی و صرافی اوککس (OKEx سابق) به توافق رسید و اکنون به عنوان شریک رسمی یکدیگر عمل خواهند کرد.

طبق این توافق، اوککس می‌تواند هویت پلترم را در تیم‌های مردان و زنان منچسترسیتی و عملیات‌های مختلف الکترونیکی در دنیای ورزش، نمایش دهد. طرفداران علاوه بر لباس تیم‌ها، لوگو و تبلیغات اوککس را در استادیوم‌های اتحاد و آکادمی که می‌توانند بیش از 60000 نفر را در خود جای دهند، مشاهده خواهند کرد.

شرایط مالی این توافق فاش نشده است؛ اما به گفته منابع فوربس، این معامله در محدوده چند میلیون دلاری انجام شده است. ذکر این نکته ضروری است که منچسترسیتی با ارزش 4 میلیارد دلار، ششمین تیم با ارزش فوتبال جهان است. با امضاء توافق‌های بیشتری مانند این، پروژه‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال، مخاطبان بسیار بزرگی را هدف قرار داده‌اند تا سرمایه‌های خصوصی بیشتری را جذب کنند. سرمایه‌‌ای که به عنوان سوخت اصلی بازار در سال 2021 عمل می‌کرد.

سال گذشته صرافی اف تی ایکس، یک قرارداد 19 ساله 135 میلیون دلاری امضاء کرد تا حق نامگذاری سالن بسکتبال “میامی هیت آرنا” را از آن خود کند. معامله‌ای که انجام شد، به صرافی این حق را می‌دهد که از نام‌تجاری خود به عنوان نام ورزشگاه استفاده کند. در این معامله، فهرستی از افراد مشهور و ورزشکاران برتر را ارائه شده‌است که این صرافی را تایید می‌کنند. بر اساس گزارش‌های اخیر، تا سال ۲۰۲۶ انتظار می‌رود که میزان ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری در ورزش، به ۵ میلیارد دلار برسد.

OKX یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های ارزدیجیتال در جهان است و جایگاه دوم را به عنوان یکی از بزرگترین پلتفرم‌های معاملاتی رزمارز، در اختیار دارد. اما علیرغم اینکه دومین جایگاه را در اختیار دارد، همچنان در حال کشف گزینه‌های رو به رشد جدیدی است. گزینه‌هایی که در سال 2021، موجب رشد 700درصدی این صرافی شدند.


بیشتر بخوانید

ورزشگاه اتحاد منچسترسیتی در متاورس ساخته خواهد شد!

ساکرامنتو کینگز، حقوق بازیکنان بسکتبال خود را با بیت کوین پرداخت می کند!

استادیوم استیپلز سنتر، نام خود را به “کریپتو دات کام آرنا” تغییر می‌دهد!

سازمان یو اف سی و Crypto.com همکاری جدیدی را آغاز کردند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.