ورزشگاه اتحاد منچسترسیتی در متاورس ساخته خواهد شد!

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
ورزشگاه اتحاد منچسترسیتی در متاورس ساخته خواهد شد!

قهرمان فعلی لیگ برتر انگلیس، منچستر سیتی، با شرکت سونی برای ساخت یک کپی مجازی از استادیوم اتحاد در متاورس، همکار شد. در صورت موفقیت این همکاری، ورزشگاه منچسترسیتی در متاورس، اولین محیط فوتبالی در فراجهان خواهد بود.


چگونه روی ارز های دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟؟

ما در آسیک بوتز، این کار را از دو طریق برای شما امکان پذیر کرده‌ایم.

جهت ورود به دنیای کریپتوکارنسی، روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

روش اول: ربات تریدر سیلیکون          روش دوم: پلن های بدون ریسک


ورزشگاه اتحاد منچسترسیتی در متاورس ساخته خواهد شد!

طبق گزارش اسپورتس ایلاستریتد، تیم فوتبال منچسترسیتی انگلیس، جدیدترین باشگاهی است که به فضای متاورس وارد شده‌است. این تیم با غول تکنولوژی ژاپنی یعنی سونی، برای ساخت ورزشگاه منچسترسیتی در متاورس، قراردادی سه ساله امضا کرد. در حالی که این پروژه هنوز در مراحل اولیه خود قراردارد، متخصصان قبلاً از استادیوم بازدید کرده‌اند تا از آن به صورت دیجیتالی نقشه برداری کنند و نسخه مجازی آن را بسازند.

تحلیلگران تصویر، از فناوری ردیابی اسکلتی برای تبدیل خانه منچسترسیتی، به یک مرکز بزرگ در متاورس استفاده خواهند کرد. مسئولان باشگاه معتقدند که این پروژه، به هواداران منچسترسیتی امکان می‌دهد تا بدون سفر به شهر انگلیس و شهر منچستر، بازی‌ها را از خانه و به صورت زنده تماشا کنند.

شایان ذکر است که پایگاه جهانی هواداران این باشگاه، حدود 38 میلیون نفر است که کمتر از یک میلیون نفر آنها ساکن انگلستان هستند. نوریا تاره، مدیر بازاریابی و تعامل با طرفداران تیم منچسترسیتی، در مورد این موضوع اظهار نظر کرد.

  • تاره گفت:

«هدف از ساخت ورزشگاه منچسترسیتی در متاورس این است که بتوانید مسابقات را به صورت زنده تماشا کنید، از منظرهای مختلف، بخشی از جریان باشید و استادیوم اتحاد را تا جایی که دوست دارید پر کنید. این ورزشگاه کاملا مجازی است. من معتقدم که تصویر کلاسیک کسی که روی مبل نشسته و مشغول تماشای صفحه نمایش است، چیزی است که ما نمی‌توانیم تصور کنیم که تا ده سال دیگر واقعیت داشته باشد.”

 

رقیب چه می‌کند؟

بزرگترین رقیب فوتبال منچسترسیتی، یعنی منچستریونایتد نیز اخیراً با جهان دارایی‌های دیجیتال تعامل داشته است. شیاطین سرخ، قراردادی ۲۷ میلیون دلاری با پلتفرم بلاکچین تزوس امضا کرده‌اند. در نتیجه این قرارداد، آنها لوگوی تزوس را بر روی لباس تمرینی خود نمایش خواهند داد.

منچستریونایتد، در حال حاضر تبلیغات حاصل از این همکاری را در مرکز باشگاه خود آغاز کرده است. تابستان گذشته، موفق ترین تیم انگلیس دوباره با کریستیانو رونالدو قرارداد امضا کرد. به عقیده بسیاری، بازگشت فوق ستاره پرتغالی یک کاتالیزور بزرگ برای معاملات اسپانسرشیپ چند میلیونی، مانند معامله با تزوس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.