تلاش هکرها برای فروش اطلاعات

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
تلاش هکرها برای فروش اطلاعات
  • royapm
  • خرداد 05, 1399
  • بدون دیدگاه

هکر گذرواژه ای در دست ندارد

براساس پورتال مانیتورینگ آنلاین موسوم به “Under the Breach” ، هکر قصد دارد اطلاعات مشتری را بفروشد که از شرکت هایی مانند Keepkey ، Trezor ، Ledger و حتی بستر سرمایه گذاری Bnktothefuture ناشی می شود. به نظر می رسد هکر هیچ گذرواژه ای ندارد ، اما اطلاعات مفصلی را که به دلیل تخلف Shopify مانند آدرس های ایمیل ، آدرس خانه و شماره تلفن ها به سرقت رفته است ، ارائه می دهد.

منبع اطلاعاتی در فضای مجازی که تحت عنوان Under the Breach شناخته می شود ، فاش کرده است که مشتریانی که محصولاتی را با استفاده از Shopify خریداری کرده اند و کالاهایی را از شرکت هایی مانند Ledger ، Trezor ، Keepkey و حتی Bnktothefuture خریداری کرده اند ، احتمالاً هویت خود را فاش کرده اند.

گفته می شود که این هکر همان شخصی است که به فروم Ethereum.org حمله کرد و او ادعا می کند که دارای انبوهی از اطلاعات مشتری است.

هکر انجمن Ethereum اکنون پایگاه داده هایTrezor وLedger را به فروش می رساند.

هر دو مورد از یک سوء استفادهShopify به دست آمده است.

(نشان می دهد که بسیاری از نشت های زیرزمینی وجود دارد).

این هکر همچنین ادعا می کند که وی دارای بانک اطلاعاتی کامل SQL از سایت معروف سرمایه گذاریBankToTheFuture است.

طبق اسناد مربوط به Breach نشان می دهد که هکر دارای سه پایگاه داده بزرگ با اطلاعات مربوط به 80،000 مشتری ادعا شده است. این شامل آدرس ایمیل مشتری ، نام ، شماره تلفن ، آدرس اقامتگاه و سایر اطلاعات می باشد.

بانک اطلاعاتی از Shopify گفته می شود به لجر ، Trezor و Keepkey گره خورده است. با این حال ، در 24 ماه مه 2020 ، شرکت لجر به بحث در مورد Shopify پرداخت و آن را “شایعه” خواند.

“شایعات وانمود می کنند که پایگاه داده Shopify ما از طریق یک سوءاستفاده از Shopify هک شده است.” “تیم تجارت الکترونیک ما در حال حاضر با تجزیه و تحلیل به اصطلاح DB هک شده ، این ادعاها را بررسی می کند ، و تاکنون با DB [پایگاه داده] واقعی ما مطابقت ندارد. ما تحقیقات را ادامه می دهیم و موضوع را جدی می گیریم. “

شرکتی که کیف پول های سخت افزاری Trezor را تولید می کند نیز این وضعیت را انکار کرده است. حساب رسمی توییتر Trezor اظهار داشت:

شایعاتی در حال گسترش است كه پایگاه داده فروشگاه ما از طریق سوء استفاده از Shopify هك شده است. فروشگاه ما از Shopify استفاده نمی کند ، اما با این وجود ما در حال بررسی وضعیت هستیم. ما همچنین به طور معمول سوابق مشتری قدیمی را از بانک اطلاعاتی پاک کرده ایم تا تأثیر احتمالی را به حداقل برسانیم.

اطلاعات ارائه شده توسط Under the Breach نشان می دهد که هیچ رمز عبوری در دسترس نیست و فقط اطلاعات هویتی در هر درخواست وجود دارد. ظاهراً هکر نیز پایگاه داده Bnktothefuture SQL را نقض کرده و اطلاعات هویتی را نیز از آن بستر سرمایه گذاری جمع آوری کرده است.

News.Bitcoin.com همچنین با یک نماینده Shopify صحبت کرده و این شرکت گفت: “ما این ادعاها را بررسی کردیم و هیچ مدرکی برای اثبات آنها پیدا نکردیم و هیچ مدرکی مبنی بر سازش سیستم های Shopify پیدا نکردیم.”

هکر تعدادی ادعای مشکوک دارد و ظاهراً این پایگاه داده ها را برای نزدیک به 20 تبادل رمزنگاری در سراسر جهان در اختیار دارد. هیچ کس نمی تواند تأیید کند که آیا هکر واقعاً این پایگاه های داده را در اختیار دارد یا خیر ، و تاکنون به نظر می رسد صرفاً شنیدنی است. این فرد همچنین به عموم مردم گفته است که وی هریک از دو شرکت مالیات بر ارز دیجیتال را هک کرده است و قصد دارد آن داده ها را نیز بفروشد.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)