کریگ رایت خالق Bitcoin SV: جان مک آفی تحت تاثیر اعتیاد است!

  • خانه
  • وبلاگ
  • کریگ رایت خالق Bitcoin SV: جان مک آفی تحت تاثیر اعتیاد است!
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کریگ رایت خالق Bitcoin SV: جان مک آفی تحت تاثیر اعتیاد است!
  • royapm
  • اردیبهشت 11, 1398
  • بدون دیدگاه

در روز های اخیر شاهد جنگ لفظی بین کریگ رایت خالق بیت کوین کش و جان مک آفی بودیم.

کریگ رایت خودش را خالق بیت کوین و شخص پشت پرده بیت کوین به نام ساتوشی می نامد که مورد انتقاد از طرف بسیاری از افراد از جمله مک آفی شده است. پس از جنگ و جدال فراوان بین کریگ رایت و مک آفی از طریق تویتر، مک آفی بصورت قطعی پاسخ داد که کریگ رایت خالق بیت کوین نیست و من خودم از هویت اصلی ساتوشی ناکاموتو اطلاع دارم و حتی باهم دیدار و گفتگو داشته ایم.

صحبت های مک آفی به جایی ختم شد که مک آفی اطلاع داد ساتوشی با من تماس گرفته است و از اینکه قرار است من هویت آن را فاش کنم خوشحال نیست. من هم با مشاوره با وکیلم به این نتیجه رسیدم که فاش کردن هویت ساتوشی در زمان حاظر برای من خوب نیست و با استرداد از کشور شاید مواجه شوم.

سپس کریگ رایت در تویتی اعلام کرد که جان مک آفی در معاملات فیک و دستکاری قیمت های ارز مجازی برای پول شویی دخالت دارد. چند روز گذشته بنیان گذار صرافی بایننس اعلام کرد که به علت ضعف مدیریتی گروه بیت کوین اس وی آن را از فهرست ارز های خود حذف خواهد کرد. پس از این اطلاعیه دور از ذهن نبود که مدیر بایننس هم از تهمت های کریگ رایت در امان نباشد و در مصاحبه اخیر بایننس را در پول شویی های اخیر با مک آفی همدست گذارش داده است.

جان مک آفی در پی جنگ و جدال های پیش آمده کریگ رایت را به صرف یک چای دعوت کرد تا با حضور رسانه ها به دلایل خود سند قطعیت بدهد وگرنه قرار است به دلیل دروغ ها و نشر اکاذیب از کریگ رایت 800 میلیون دلار طرح شکایت شود.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)