فیس بوک در اعتماد به نفس سهام خرید می کند

  • خانه
  • وبلاگ
  • فیس بوک در اعتماد به نفس سهام خرید می کند
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
فیس بوک در اعتماد به نفس سهام خرید می کند
  • royapm
  • اردیبهشت 04, 1399
  • بدون دیدگاه

فیس بوک در Reliance Jio سرمایه گذاری می کند

فیسبوک در Reliance Jio ، بزرگترین اپراتور مخابراتی هند مشارکت دارد. این توافق قیمت سهم شرکت Reliance Industries را افزایش داده و مورد استقبال جامعه cryptocurrency هند قرار گرفته است. علاوه بر سرمایه گذاری فیس بوک در Reliance Jio ، واتساپ نیز با همکاری Platforms Jio و Reliance Retail وارد همکاری شده است.

فیس بوک در Reliance Jio سرمایه گذاری می کند – بزرگترین FDI در بخش فناوری هند

غول رسانه های اجتماعی فیس بوک روز چهارشنبه اعلام کرد در حال خرید سهام در Reliance Jio ، بزرگترین شرکت بخش خصوصی در هند است. فیس بوک توافق نامه ها را برای سرمایه گذاری “43.574 پوند (5،7 میلیارد دلار)” در Jio Platforms ، که بزرگترین سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) در بخش فناوری هند است ، امضا کرد. Reliance Jio روز چهارشنبه به طور مستقل اعلام کرد:

این سرمایه گذاری توسط فیس بوک جیو پلاتفرم ها با ارزش 4.62 پوند ارزش سرمایه گذاری قبل از پول را ارزیابی می کند … سرمایه گذاری فیس بوک به سهم 9.99٪ سهام در سیستم عامل های Jio تبدیل می شود.

در این اطلاعیه آمده است: ارزیابی Reliance Jio تقریباً “65.95 میلیارد دلار است ، با فرض تبدیل نرخ 70 پوند به دلار آمریکا”. معامله بین Reliance Jio و فیس بوک برای غول رسانه های اجتماعی تقریباً 5.7 میلیارد دلار یا 435.74 میلیارد روپیه با نرخ ارز فعلی هزینه دارد.

توافق با فیس بوک باعث افزایش قیمت سهم شرکت مادر Reliance Jio ، Reliance Industries شده است. روز چهارشنبه در پی اخبار مربوط به سرمایه گذاری فیس بوک ، سهام آن با 10.30٪ افزایش به 1.363.35 روپیه در بورس اوراق بهادار BSE رسید.

معامله فیس بوک با اعتماد به نفس Jio Amid Nationwide Lockdown و Cronavirus Crisis

Reliance Jio ، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت Reliance Industries ، در حال حاضر حدود 388 میلیون مشترک دارد. براساس گفته های رسانه های محلی ، در اوایل سال جاری توسط پایگاه مشترکین بزرگترین اپراتور مخابراتی در کشور شد. هند بزرگترین بازار برای فیس بوک و بستر پیام رسانی موبایل آن یعنی Whatsapp است. در هند ، فیس بوک تقریباً 328 میلیون کاربر ماهانه دارد و واتساپ بیش از 400 میلیون کاربر دارد.

مدیر عامل شرکت مارك زوكبورگ با اظهارنظر درباره اینكه چرا فیس بوك تصمیم به سرمایه گذاری در Reliance Jio گرفته است ، گفت: “این مسئله الان به ویژه اهمیت دارد زیرا مشاغل كوچك هسته اصلی هر اقتصاد است و آنها به حمایت ما احتیاج دارند. هند بیش از 60 میلیون مشاغل کوچک دارد و میلیون ها نفر برای شغل به آنها اعتماد می کنند. “

“همکاری بین فیس بوک و جیو از جهات بی سابقه ای است. این بزرگترین سرمایه گذاری برای سهام اقلیت توسط یک شرکت فناوری در هر نقطه جهان و بزرگترین FDI در بخش فناوری در هند است. ” موکش امبانی ، رئیس و مدیر عامل شرکت صنایع وابستگی و ثروتمندترین مرد هند در بیانیه ای گفت:

در دوره پس از تاجگذاری ، من به بهبود اقتصادی و تجدید حیات هند در کوتاهترین زمان اطمینان دارم. این همکاری مطمئناً نقش مهمی در این تحول خواهد داشت.

معامله دیگر: مشارکت بین سیستم عامل های Jio ، Retail و Whatsapp فیس بوک

همزمان با سرمایه گذاری فیس بوک در Reliance Jio ، این دو شرکت نیز توافق دیگری کردند. Reliance Jio توضیح داد: Jio Platforms، Reliance Retail و Whatsapp در توافق نامه مشارکت تجاری “برای تسریع بیشتر در تجارت جدید Reliance Retail در پلت فرم Jiomart با استفاده از Whatsapp و حمایت از مشاغل کوچک در واتساپ” ، تکیه کردند. Ambani توضیح داد:

در آینده ای بسیار نزدیک ، جیومارت – پلت فرم جدید تجارت دیجیتال جیو و واتساپ – نزدیک به 3 کراله [30 میلیون] مغازه کوچک هندی هند را قادر می سازد تا به طور دیجیتالی با هر مشتری در محله خود ارتباط برقرار کنند. این بدان معناست که همه شما می توانید از فروشگاههای محلی در نزدیکی خود سفارش و تحویل سریع تر وسایل روزانه را دریافت کنید.

فیس بوک توضیح داد که با Reliance Jio همکاری خواهد کرد تا روش های جدیدی را برای مردم هند و مشاغل ایجاد کند تا به طور موثرتر کار کنند ، به خصوص در مواجهه با بحران کووید 19.

این غول رسانه اجتماعی تأکید کرد: “در مواجهه با بیماری کورونا ویروس ، مهم است که ما هم اکنون با این بیماری همه گیر جهانی مبارزه کنیم و زمینه را برای کمک به مردم و مشاغل در سالهای آینده فراهم کنیم.” “به عنوان مثال ، با جمع آوری جیومارت ، ابتکار عمل كوچك جیو ، با قدرت واتساپ ، ما می توانیم افراد را در ارتباط با مشاغل ، خرید و در نهایت خرید محصولات در یك تجربه ی تلفن همراه قادر سازیم.”

تأثیر در بخش Cryptocurrency هند

جامعه cryptocurrency در هند از توافق میان فیس بوک و Reliance Jio خوشحال است. سال گذشته ، Reliance Jio برنامه خود را برای ساخت بزرگترین شبکه blockchain در هند اعلام کرد. Crypto Kanoon اخبار و مقررات مربوط به مقررات محلی آنچه را كه فیس بوك از خرید سهام در Reliance Jio برای بخش كریپتو هند می گوید ، خراب كرد. این پایگاه خبری با ابراز نگرانی در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی ، خاطرنشان کرد: توافقنامه Reliance Jio و Facebook یک سرمایه گذاری مشترک نیست و این دو شرکت به طور مستقل با مدل های تجاری خود ادامه خواهند داد.

کریپتو کانون خاطرنشان کرد: با این وجود ، مشارکت بین Reliance Jio و Facebook به “تأثیر گسترده ای” در Cryptocurrency خواهد پرداخت زیرا تعداد بیشتری از افراد هندوستان شروع به آزمایش دارایی های دیجیتال خواهند کرد. علاوه بر این ، این بستر خبر افزود: داشتن یک شریک محلی می تواند به فیس بوک کمک کند تا در “موضوعات مختلف نظارتی ، از جمله موارد مرتبط با حریم خصوصی و ذخیره سازی محلی ، “ادعا می کند:

برای تنظیم مطلوب می توانید از لابی های FB-JIO انتظار داشته باشید. در آینده ، شما می توانید یک مقرره را به نفع داراییهای دیجیتال متمرکز تنظیم شده توسط RBI انتظار داشته باشید.

هنگامی که دادگاه عالی ممنوعیت بانکی توسط بانک مرکزی ، بانک مرکزی هند (RBI) را لغو کرد ، فضای رمزنگاری هند به تازگی تقویت شد. از آن زمان ، بخش رمزنگاری علیرغم همه گیر جهانی کرونا ویروس و تعطیلی در سطح کشور ، در حال رشد و جذب سرمایه گذاری از خارج از کشور است. در همین حال ، پروژه Libra فیس بوک دستخوش تغییر اساسی شده است.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)