افت مشکلات در سیچوان چین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
افت مشکلات در سیچوان چین
  • royapm
  • خرداد 03, 1399
  • بدون دیدگاه

درست قبل از نیمه سوم بیت کوین ، که درآمد معدنچی را 50٪ کاهش داده است ، کل حشرت BTC در 3 مه سال 2020 به حدود 140 EH / s افزایش یافته است. هفت روز قبل از کاهش پاداش بدنام این شبکه به این نقطه عطف یادبود رسید. پس از اتمام نیمه کامل ، ناظران اظهار داشتند که حدود 48 ساعت بعد فقط 10 تا 10 درصد حشرت فرو می رود. با این حال، نمودار hashrate و دیتا ها دارای برخی از تاخیر قابل توجه، و بسیاری از hashrate زمان در فواصل 3-12 ساعت اندازه گیری

به عنوان مثال ، آمار Blockchain.com نشان می دهد که BTC hashrate 93 EH / s در 20 مه است. داده های Fork.lol نشان می دهد که hashrate حتی در کمتر از 80 EH / s در طی دوره های خاص ، از 20 تا 22 ماه مه کاهش یافته است. از بالاترین سطح هم زمان (ATH) در تاریخ 3 ماه مه ، زنجیره BTC از زمان ATH تاکنون 47 EH در ثانیه از دست داده است یا تقریبا 33٪.

به عنوان مثال ، آمار Blockchain.com نشان می دهد که BTC hashrate 93 EH / s در 20 مه است. داده های Fork.lol نشان می دهد که hashrate حتی در کمتر از 80 EH / s در طی دوره های خاص ، از 20 تا 22 ماه مه کاهش یافته است. از بالاترین سطح هم زمان (ATH) در تاریخ 3 ماه مه ، زنجیره BTC از زمان ATH تاکنون 47 EH در ثانیه از دست داده است یا تقریبا 33٪.

مشکل شبکه BTC نیز در 20 مه 2020 6٪ کاهش یافته است و هر زمان که مشکل کم شود می توان به معدنچیانی که از شبکه خارج می شوند نسبت داد. علاوه بر این ، قیمت BTC از 229 می 9900 دلار به پایین 9.100 کاهش یافته است. هنگامی که قیمت BTC از ارزش خود پایین می آید ، رونق کار معدنچیان را دشوارتر می کند. حتی اولین نشانه هایی که معدنچیان از شبکه خارج می شوند ، به معنای تعدیل رو به پایین در کارتها برای مشکل کلی استخراج BTC بود. امروز 17 بلوک پردازش استخر معدن شناخته شده در شبکه BTC وجود دارد. پنج استخر استخراج BTC برتر شامل F2pool ، Poolin ، Antpool ، Btc.com و Okex است. F2pool در تاریخ 22 مه 2020 نشان می دهد که در حال حاضر 27٪ از hashrate شبکه BTC را فرمان می دهد.

کمبودها ، و کیک بک از دولتهای محلی

یکی از دلایلی که ممکن است ماینرها از شبکه رها شوند به دلیل مشکلاتی در استان چین در حال حاضر در سیچوان است. دو گزارش وجود دارد که توسط نویسنده منطقه ای مالی ، لیلیان تنگ نوشته شده است که نشان می دهد کارگران معدن منطقه سیچوان در حال حاضر با بسیاری از مشکلات روبرو هستند. یک مسئله این واقعیت است که درجه حرارت در سیچوان گرمتر از حد معمول است و این مانع از آغاز فصل مرطوب شدید منطقه شده است.

فصل مرطوب هر ساله ، به سوخت نیروگاه های آبی که در سراسر استان سیچوان واقع شده اند ، کمک می کند. معدنچیان بیت کوین چینی همیشه به سیچوان هجوم آورده اند و احتمالاً منطقه یکی از پرجمعیت ترین مناطق عملیات معدن در سراسر جهان است. lylian Teng گزارش می دهد که دولت محلی سیچوان از شکایت بار الکتریکی منطقه 22٪ افزایش یافته است.

گزارش اشاره می کند “کمبود تأمین برق” وجود دارد. این مسئله به کمبود برق منجر شده است و برخی از کارهای معدن مجبور به خاموش کردن ماشین آلات هستند. تنگ موضوع را با عملیات استخراج معادن محلی که به او گفتند “فصل بارانی امسال به تأخیر افتاد و طولانی شدن درجه حرارت بالا در سیچوان منجر به افزایش تقاضای برق شد ، بحث کرد.”

یکی از صاحبان مزرعه معدن که در سیچوان فعالیت می کند ، می گوید: “برخی از معادن بیش از سه روز است که برق را قطع کرده اند و بعضی دیگر فقط در طول شب مجاز به استخراج هستند.” این معدنچی افزود: “مناطقی نزدیک به پایتخت سیچوان چنگدو مانند Wenchuan دچار قطع شدن برق شدید هستند ، در حالیکه مکان های دوردست مانند Ya Ya و Kangding با تقاضای برق کمی و بارندگی کافی ، چند خرابی برق را مشاهده می کنید.”

در گزارش دیگر ذکر شده است که استخراج بیت کوین در استان ممکن است “توجه بیش از حد” را جلب کند و فرض می کند که “سرکوب” دولت می تواند تحقق یابد. یک سند رسمی دولت سیچوان نشان می دهد که مقامات محلی معتقدند که معدنچیان بیت کوین از انرژی ارزان قیمت منطقه استفاده می کنند.

در گزارش دوم لیلیان تنگ آمده است: “این اطلاعیه از آن زمان نمایان شده است که نشان می دهد بالاترین تنظیم کننده امور مالی استان ، اداره امور مالی سیچوان از دولت های محلی خواسته است تا از حمایت از معادن بیت کوین خروج منظم کنند.” یافته های دیگر Teng بیان می کند:

اطلاعیه ای که طبق گزارش های مربوط به همه دفاتر محلی تنظیم کننده مالی صادر شده است ، در ادامه به درخواست دولت های منطقه از اقدامات اجباری پیرامون منبع تغذیه ، قیمت برق ، استفاده از زمین ، مالیات و حفاظت از محیط زیست برای اطمینان از فعالیت های فعلی استخراج بیت کوین استفاده شده است.

پیام های متفاوتی در مورد دولت های محلی چین و قوانین استخراج بیت کوین وجود دارد. آخرین اخبار در مورد سرکوب های ادعا شده در سیچوان ، به دنبال گزارشی که دولت محلی شهر Ya Ya در استان سیچوان چین نشان داده بود ، دلگرمی برای استخراج بیت کوین در کل استان بود. در سال 2018 ، با این حال ، قانونگذاران سیچوان نظر کاملاً متفاوتی داشتند و تعدادی از بیانیه های منتشر شده یا منتشر شده ، تعدادی از سیاستمداران سیچوان را نشان داده اند که عملیات معدن را “بیهوده” عنوان کرده و تجارت را دلسرد می کند.