نصف شدن بیت کوین ، کاهش سرعت Hashrate

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
نصف شدن بیت کوین ، کاهش سرعت Hashrate
  • royapm
  • اردیبهشت 27, 1399
  • بدون دیدگاه

نکات کلیدی

هشرت بیت کوین بین 9 و 12 اردیبهشت به دلیل نیمه تمام شدن 30٪ کاهش یافت.

استخراج معادن با وجود کاهش در کل هشرات کل برای کارگران معدن کارآمد است.

این شبکه به روشی که در نیمه های قبلی انجام داده ، رفتار می کند و نشانگر رشد طولانی مدت سالم است.

کاهش سودآوری معدن کارگران سرگرمی را از کار خارج می کند و بیشتر معادن را در چین متمرکز می کند.

حراست بیت کوین از نیمه کاهش یافته است – نتیجه مورد انتظار کاهش پاداش بلوک. hashrate در حال افتادن شبکه پیامدهای جالبی دارد.

با کاهش نصف ، پاداش های معدنچی از 12.5 به 6.25 BTC کاهش می یابد ، تورم در شبکه را کاهش می دهد و شرکت ها را از استخراج سکه های جدید دلسرد می کند.

کاهش 30 درصدی بیت کوین

کل hashrate شبکه مقدار توان محاسباتی است که به استخراج BTC جدید در شبکه اختصاص داده می شود. براساس داده های Blockchain.com ، میزان حیرت بیت کوین از 136 اکتشاف به 95 مورد اکتشاف بین 9 مه و 12 ماه مه سقوط کرده است و این نشان دهنده افت 30٪ در کل حراست شبکه است.

با این حال ، hashrates شبکه به طور منظم در نوسان است. نوسانات بعد از نیمه شدن یک قسمت عادی از معدن است. درآمد حاصل از استخراج بیت کوین نصف شده است. در نتیجه ، وقتی ماینرها ماشینهای قدیمی را به صورت آفلاین می گیرند ، hashrate شبکه کاهش می یابد.

گفته می شود ، این روند نزولی روند طولانی مدت را تحت تأثیر قرار داده است. از سال 2008 ،هشرت بیت کوین در طولانی مدت حتی پس از نیمه سال های گذشته در 2012 و 2016 به طور مداوم در حال رشد است.

با توجه به این خصوصیات ، حراست بیت کوین علی رغم افت این هفته با افزایش کارایی دستگاه های معدن همچنان رو به افزایش خواهد بود (و با افزایش قیمت بیت کوین).

معدن سودآور است

معدنچیان بیت کوین از دستگاههای تخصصی ASIC استفاده می کنند که تعداد سخت افزارهای بیشتری نسبت به سخت افزار رایانه رایج دارند. با این حال ، هزینه های برق و استهلاک نیز به کار می روند. دستگاه های قدیمی تر برق بیشتری مصرف می کنند ، به این معنی که قبض های برق بالا می تواند سود معدنکاری را برای برخی از ASIC ها به صفر برساند یا حتی منجر به ضرر شود.

با این وجود ، جدیدترین دستگاههای معدنی ASIC به دلیل طرح های صرفه جویی در مصرف انرژی ، هنوز هم نسبتاً سودآور هستند. به عنوان مثال Antminer S19 pro ، سود معدن 1.29 دلار در روز را براساس هزینه برق 0.09 دلار در هر کیلو وات ساعت می آورد. نرخ برق بالاتر از 0.09 دلار دیگر سودآور نیست ، و بسیاری از معدنچیان سرگرمی را از این کار خارج کرده و معادن بیشتر کارگران معدن چینی را متمرکز کرده است.

درآمدهای معدن 50٪ کاهش یافته است ، بنابراین ممکن است جای تعجب داشته باشد که hashrate شبکه فقط 30٪ کاهش یافته است. دلایل مختلفی برای این پدیده وجود دارد. کارگران معدنکار کمتر کارآمد تمایل دارند که در مناطقی با برق ارزان مستقر شوند. علاوه بر این ، برخی از کارگران معدن با ضرر کار می کنند و انتظار دارند در دراز مدت قیمت بیت کوین افزایش یابد.

کارگران معدن حساس به قیمت BTC هستند

اگر نیمی از این سال موفق به افزایش قیمت بیت کوین در آینده شود ، استخراج بیت کوین می تواند در آینده برای دستگاههای قدیمی سودآور باشد.

بر اساس نیمه های گذشته ، این اتفاق می تواند چندین ماه طول بکشد. قیمت بیت کوین مانند همیشه بی ثبات است. اگرچه قیمت بیت کوین رو به افزایش است و به 10،000 دلار نزدیک می شود ، لزوماً نشانه تجمع طولانی مدت نیست زیرا قیمت ها قبل از نیمه کاهش یافتند.

در همین حال ، معدنکاران شروع به استخراج سکه های دیگر خواهند کرد که به عملکرد SHA-256 Bitcoin متکی هستند. به عنوان مثال ، بیت کوین نقدی شاهد افزایش میزان حشرته آن از 1.4 اگزاشاش به 3.4 اگزاشش بین 10 و 12 مه بود که نشان می دهد برخی معدنچیان به سمت altcoin حرکت کرده اند. با این وجود ، بیت کوین همچنان کانون معدنکاران خواهد بود. میزان انتشار فعلی 900 BTC در روز معادل درآمد 8.5 میلیون دلاری در کل شبکه است ، بدین معنی که معدن برای شرکتهای تخصصی سودآور خواهد بود.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)