سوالات متداول

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four

باید بعد از خرید ربات اشتراک پرداخت کنم؟

خیر شما مالک مادام العمر لایسنس ربات خواهید بود

بصورت اقساطی می توانم خرید کنم؟

خیر در شرایط فعلی امکان چنین کاری نیست

امکان خرید حضوری موجود است؟

خیر، در کسب و کار های اینترنتی نیازی به حضور برای خرید نیست

راه اندازی ربات چگونه است؟

ربات به سادگی قابل راه اندازی است و همراه با فایل ربات یک فایل آموزشی برای شما ارسال می شود. همچنین در صورت نیاز کارشناسان ما می توانند با برنامه آنی دسک به سیستم شما وصل شوند و ربات را برای شما راه اندازی کنند.

عدم رضایت بعد از خرید

لطفا قبل از خرید شرایط را خوب بسنجید که واقعا شما میخواهید ترید موفق انجام دهید یا خیر و اگر واقعا در فکر سودآوری در این زمینه هستید ربات را بخرید. در شرایط فعلی امکان استرداد ربات و بازگشت وجه موجود نمی باشد چون برای هر کاربر یوزر به سرور تعریف می شود و آن یوزر قابلیت حذف از طرف سرور را ندارد و مالک ربات مالک مادامالعمری ربات است. کاربر می تواند لایسنس ربات خود را به شخص دیگری بفروشد.

آیا با گوشی می توانم به ربات دسترسی داشته باشم؟

با استفاده از لپ تاپ، کامپیوتر،تبلت و گوشی های اندرویدی می توان به ربات وصل شد و راه اندازی و همچنین کنترل کرد.برای اینکه ربات را در گوشی هم داشته باشید بایستی از سرور مجازی استفاده کنید.

آیا نیاز به سیستم جانبی دیگری هم دارم؟

برای راه اندازی ربات نیاز به هیچ برنامه و یا خدمات جانبی نیست و فقط بایستی از سرور مجازی استفاده کنید.

چه میزان سرمایه مورد نیاز است؟

برای ترید با هر میزان سرمایه می توانید وارد شوید ولی هرچقدر سرمایه شما بیشتر باشد سود بیشتری خواهید برد همچنین ربات استراتژی بهتری برای شما عمل خواهد کرد. حداقل میزان سرمایه برای حالت اتوپایلوت 0.008 بیت کوین و برای حالت استراتژی محدودیت حداقلی موجود نیست.

به صورت 24 ساعته ربات کار می کند؟

بستگی به شما دارد! شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته ربات را روشن بگذارید تا خرید و فروش کند و یا می توانید در زمان های مختلف ربات را ببندید و خرید و فروشی انجام ندهید.

سرمایه من از حسابم خارج نشود؟

در همان مرحله اول در سایت بایننس وقتی دارید کلید دسترسی درست می کنید برای ربات خریداری شده، سایت بایننس از شما میپرسد که آیا می خواهید امکان برداشت و واریز را به بیت کوین را بدهید و شما بایستی گذینه برداشت و واریز را نزنید تا ربات هیچ دسترسی به برداشت وجه از حساب بایننس شما را نداشته باشد. تمامی مراحل بعد از خرید ربات برای شما ارسال خواهد شد.

سوال خودم رو پیدا نکردم!

اگر سوال شما در بین این سوالات نبود لطفا برای ما در بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید تا پاسخ شما را در اولین فرصت ارسال کنیم.

آیا من می توانم ربات خودم را بفروشم؟

ربات های آسیک بوتز مادام العمر و لایسنس ربات ها به نام خریدار می باشد و خریدار هرموقع بخواهد می تواند ربات را به شخص دیگری بفروشد.

ربات به صورت اتوماتیک ترید می کند؟

ربات به صورت اتوماتیک وضعیت مارکت از جمله سبز و نیمه سبز و قرمزی را تشخیص می دهد و سپس اقدام به ترید اتوماتیک بدون دخالت کاربر می کند.

آیا امکان دارد در آینده قیمت ربات افزایش یابد؟

بله، معمولا بعد از ارائه آپدیت های بزرگ، افزایش قیمت رخ می دهد.

آیا امکان دارد در آینده ربات ها مادام العمر نباشد؟

بله، فعلا خریداران لایسنس مادام العمر دریافت می کنند ولی امکان دارد در آینده شرایط فروش تغییر یابد و خریداران بعدی لایسنس های سالیانه با همین قیمت فعلی دریافت کنند و بستگی به تصمیم آسیک بوتز دارد.

آیا نیاز به سیستم قدرتمند داریم؟

خیر، ربات نیازی به سیستم قوی ندارد و فقط بایستی یکی از ویندوز های ۷ الی ۱۰ نسخه ۶۴ بیتی نصب باشد.

اگر در آینده آسیک بوتز خدمات خود را قطع کند؟

آسیک بوتز قبل از ارائه اولین نسخه ربات تریدر در بهار ۹۸ و ۱ سال قبل از آن در حال برنامه نویسی و آماده سازی ربات تریدر بوده و زمان و زحمات زیادی برای این پروژه کشیده شده است و هیچ دلیلی ندارد یک پلتفرمی که هم برای کاربران و هم برای مجموعه آسیک بوتز منبع درآمد می باشد منحل شود!

از ما بپرس

پاسخ خودت رو پیدا نکردی؟

در صورتی که هنوز پاسخ سوال خودت رو پیدا نکردی همین الان میتونی از بخش پشتیبانی در سایت ثبت نام کنی و سوال خودت رو ارسال کنی تا پشتیبان های ما در اسرع وقت پاسخ شما رو ارسال کنند