Exchange Bitcoin.com اکنون از RSV و RSR پشتیبانی می کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
Exchange Bitcoin.com اکنون از RSV و RSR  پشتیبانی می کند
  • royapm
  • فروردین 29, 1399
  • بدون دیدگاه

Exchange Bitcoin.com به رشد خود ادامه می دهد و در طی چند ماه گذشته ، این پلت فرم پشتیبانی از تعدادی از نشانه های شناخته شده را اضافه کرده است. این هفته ، سکوی معاملاتی پشتیبانی از stablecoin Reserve (RSV) و نشانه سود پروژه (RSR) را اضافه کرده است. کاربران Exchange Bitcoin.com قادر خواهند بود RSV و RSR را با جفت های معاملاتی مانند پول نقد بیت کوین (BCH) و اسکناس (USDT) معامله کنند.

از زمان راه‌اندازی سکوی معاملاتی Bitcoin.com Exchange در سپتامبر گذشته ، این سرویس رشد چشمگیری داشته است. این بورس یک موتور بازرگانی با کاربرد ساده است که انواع ارزهای رمزپایه مختلف را ارائه می دهد. دارایی های دیجیتالی محبوب میزبانی شده بر روی سیستم عامل شامل سکه هایی مانند litecoin (LTC) ، ripple (XRP) ، tron (TRX) ، zcash (ZEC) ، ستاره ای (XLM) ، dash (DASH) و EOS (EOS) با بازارهای نامگذاری شده در ارزهای پایه مانند وجه نقد بیت کوین (BCH) ، ETH ، BTC و حق الزحمه (USDT). این هفته ، Bitcoin.com Exchange دو نشان متفاوت از پروژه Reserve اضافه کرده است. تیم پشت سر هم از صمیم قلب معتقد است که پول همه باید “امن” باشد ، اما همچنین تأکید می کند که آنها “در حال ایجاد یک فروشگاه جهانی با ارزش هستند”.

به منظور تکمیل اهداف خود ، تیم رزرو یادآوری می کند که این پروژه از طریق سه مرحله مختلف که به طور فزاینده ای غیرمتمرکز انجام می شود ، طی خواهد شد. سازندگان رزرو فکر می کنند که ارزهای رمزنگاری شده یک شکل به مراتب بهتر از پول هستند ، اما آنها باید هم در دسترس باشند و هم یک فروشگاه با ارزش که می تواند به عنوان یک واحد حساب از آن استفاده کند. مرحله اول این پروژه متمرکزتر خواهد بود که ذخایر با وثیقه پشتیبان گرفته شده و به دلار ایالات متحده بپیوندند. هدف مرحله دوم استفاده از “سبد دارایی” و همچنان نگه داشتن میخ دلار است. تیم ذخیره می گوید: “و در مرحله سوم و آخر”. دلار معادل دلار است که برای تثبیت قدرت خرید واقعی Reserve رها می شود.

 Stablecoins  یک پرچین در برابر بازارهای فرار ارائه می دهد

کاربران Bitcoin.com Exchange  هم اکنون این فرصت را دارند که از طریق نشانگرهای رزرو با BCH و USDT تجارت کنند. دو نشانه اضافه شده عبارتند از: stablecoin (RSV) و نشان ابزار Reserve (RSR). وقتی یک stablecoin RSV با سرمایه گذاری باز خریداری می شود ، این تیم می گوید دارایی های مورد استفاده برای به دست آوردن RSV “در یک قرارداد هوشمند وثیقه نگه داشته می شوند ، بنابراین همیشه یک وثیقه 1: 1 وجود دارد.” نشانه RSR یک نشانه کاربردی است که تعداد بیشماری از نقش ها را در شبکه Reserve دارد. طرح قیمت غیر متمرکز قیمت پروژه Reserve شبیه به نحوه عملکرد Makerdao است.

Stablecoins مانند Reserve بسیاری از مزایا را برای معامله گرانی که به دنبال آربیتراژ هستند و کسانی که به دنبال لغزیدن اقتصاد رمزنگاری هستند در برابر افت ارزش های بزرگ محافظت می کنند. اگر در سکوی معاملاتی ما ثبت نام نکرده اید ، روند سریع و آسان است. به سادگی با Exchange.Bitcoin.com ثبت نام کنید و قادر خواهید بود بلافاصله دارایی های دیجیتالی مورد علاقه خود را معامله ، واریز و برداشت کنید. رابط کاربری Bitcoin.com برای سهولت استفاده همراه با یک پلتفرم تجاری حرفه ای درجه بندی شده است که برای ارائه مبادلات بدون درز در یک محیط امن طراحی شده است.