Ebang به دنبال خرید 100 میلیون دلار IPO

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
Ebang به دنبال خرید 100 میلیون دلار IPO
  • royapm
  • اردیبهشت 07, 1399
  • بدون دیدگاه

تشکیل پرونده IPO تأیید شده است

شركت Ebang International Holdings Inc به دنبال خريد 100 ميليون دلار از طريق يك عرضه عمومي اوليه (IPO) در آمريكا است. تشکیل پرونده IPO تأیید شده است.

ایبانگ در تکمیل جلسه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده روز جمعه ، گفت که قصد دارد سهام خود را در بورس نیویورک (NYSE) یا بازار جهانی Nasdaq ، تحت نماد تیک EBON فهرست کند.

این درآمد اظهار داشت: درآمد حاصل از این پیشنهاد در ابتدا برای “توسعه و معرفی ماشین های معدنکاری جدید ، فعالیت های تجاری و تجاری سازی تجاری و گسترش مشاغل خارج از کشور و مشاغل جدید” مورد استفاده قرار می گیرد.

Ebang یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات معدن بیت کوین در جهان است که در سال 2010 تأسیس شد. این خط تراشه Ebit تراشهای ASIC مورد استفاده در معدن بیت کوین را طراحی و تولید می کند. در سال 2019 تراشه های Ebit 82 درصد از درآمد شرکت را به خود اختصاص داده اند.

دستگاه های معدنی سری E12 با قابلیت هش حداکثر تا 50TH در ثانیه و راندمان توان محاسبه 57W / TH سریعترین فروخته می شوند و به دنبال آن دستگاه های سری E10 قرار دارند.

با این حال ، به دلیل سقوط قیمت BTC در سال 2018 و بخشی از سال 2019 ، سود ایوانگ ضرب و شتم خورد. ضرر خالص آن از 11.8 میلیون دلار در سال قبل به 41.1 میلیون دلار در سال 2019 افزایش یافته است. درآمد آن از 319 میلیون دلار در سال گذشته 66 درصد به 109.1 میلیون دلار در سال گذشته رسیده است.

فروش تراشه در کنار میانگین قیمت فروش کاهش یافته است. در سال 2018 ، ایوانگ 415.930 تراشه Ebit را به طور متوسط 737 دلار فروخت اما تعداد تراشه های فروخته شده در سال گذشته به 289.953 با متوسط قیمت 304 دلار کاهش یافت.

وی گفت: “قیمت بیت کوین از نظر قیمت و کمیت تأثیر مستقیمی بر تقاضای بازار ماشین های معدن بیت کوین دارد ، و ما انتظار داریم این روند ادامه یابد. علاوه بر این ، انتظار می رود که افت قابل توجه در قیمت بیت کوین تأثیر منفی بر ارزش موجودی دستگاه معدن بیت کوین داشته و ما را برای افزایش فروش اعتبار تحریک کند. “