تشکیل پرونده IPO تأیید شده است

شرکت Ebang International Holdings Inc به دنبال خرید ۱۰۰ میلیون دلار از طریق یک عرضه عمومی اولیه (IPO) در آمریکا است. تشکیل پرونده IPO تأیید شده است.

ایبانگ در تکمیل جلسه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده روز جمعه ، گفت که قصد دارد سهام خود را در بورس نیویورک (NYSE) یا بازار جهانی Nasdaq ، تحت نماد تیک EBON فهرست کند.

این درآمد اظهار داشت: درآمد حاصل از این پیشنهاد در ابتدا برای “توسعه و معرفی ماشین های معدنکاری جدید ، فعالیت های تجاری و تجاری سازی تجاری و گسترش مشاغل خارج از کشور و مشاغل جدید” مورد استفاده قرار می گیرد.

Ebang یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات معدن بیت کوین در جهان است که در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد. این خط تراشه Ebit تراشهای ASIC مورد استفاده در معدن بیت کوین را طراحی و تولید می کند. در سال ۲۰۱۹ تراشه های Ebit 82 درصد از درآمد شرکت را به خود اختصاص داده اند.

دستگاه های معدنی سری E12 با قابلیت هش حداکثر تا ۵۰TH در ثانیه و راندمان توان محاسبه ۵۷W / TH سریعترین فروخته می شوند و به دنبال آن دستگاه های سری E10 قرار دارند.

با این حال ، به دلیل سقوط قیمت BTC در سال ۲۰۱۸ و بخشی از سال ۲۰۱۹ ، سود ایوانگ ضرب و شتم خورد. ضرر خالص آن از ۱۱٫۸ میلیون دلار در سال قبل به ۴۱٫۱ میلیون دلار در سال ۲۰۱۹ افزایش یافته است. درآمد آن از ۳۱۹ میلیون دلار در سال گذشته ۶۶ درصد به ۱۰۹٫۱ میلیون دلار در سال گذشته رسیده است.

فروش تراشه در کنار میانگین قیمت فروش کاهش یافته است. در سال ۲۰۱۸ ، ایوانگ ۴۱۵٫۹۳۰ تراشه Ebit را به طور متوسط ۷۳۷ دلار فروخت اما تعداد تراشه های فروخته شده در سال گذشته به ۲۸۹٫۹۵۳ با متوسط قیمت ۳۰۴ دلار کاهش یافت.

وی گفت: “قیمت بیت کوین از نظر قیمت و کمیت تأثیر مستقیمی بر تقاضای بازار ماشین های معدن بیت کوین دارد ، و ما انتظار داریم این روند ادامه یابد. علاوه بر این ، انتظار می رود که افت قابل توجه در قیمت بیت کوین تأثیر منفی بر ارزش موجودی دستگاه معدن بیت کوین داشته و ما را برای افزایش فروش اعتبار تحریک کند. “