کاهش اشتیاق سرمایه گذاران برای وام

وام دهنده Cryptocurrency Dydx در طی ۱۲ ماه گذشته مبلغ ۱٫۱۴ میلیارد دلار وام دارایی دیجیتال را پیشبرد کرد. اما حدود ۷۰ درصد از پول فقط در دو ماه ، زیرا نوسانات مرتبط با کرونا باعث عصبانیت وام گرفتن در بین سرمایه گذاران شد.

حجم ماهانه در طی نه ماه تا ژانویه زیر ۱۰۰ میلیون دلار باقی مانده است ، اما به تازگی بین فوریه و مارس به حدود ۳۰۰ میلیون و ۴۰۰ میلیون دلار افزایش یافت ، به ترتیب ، آخرین داده های این شرکت نشان می دهد. در این ماه تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون دلار وام قرض داده شده است که حاکی از کاهش شدید اشتیاق سرمایه گذاران برای وام گرفتن است.

قیمت Cryptocurrency در این دوره به شدت کاهش یافت زیرا قفل های کورونا ویروس باعث سقوط بازارها در سراسر جهان شد. اتریوم ، ارز مبادله ای در Dydx ، در آن زمان به زیر ۱۰۰ دلار کاهش یافته اما از آن زمان به بالای ۱۸۰ دلار رسیده است.

حدود ۴۵٪ از کل سبد وامها یا ۵۱۶٫۶۴ میلیون دلار در حالیکه ۳۳٪ یا ۳۷۸٫۶۷ میلیون دلار شامل وام های دای می باشد. وامهای USDC باقیمانده معادل ۱۲۸٫۰۸ میلیون دلار است.

مبادله معاملات غیرمترقبه حاشیه ای در مورد نوع وام گیرندگان وام یا چگونگی استفاده از وجوه خود توضیح نداد. با این حال ، با چنین عدم ثبات در بازار ، سرمایه گذاران معمولاً سعی می کنند از سرمایه گذاری های مشتقانه حمایت کنند یا شرط بندی جهت برخی ارزهای رمزنگاری شده را بدست آورند.

براساس گزارش رسانه ها ، آنتونیو جولیانو ، بنیانگذار Dydx ، گفت که معامله گران با استفاده از تأسیسات تجاری حاشیه وی ، از آنجا که نوسانات coronavirus به اوج تب رسید ، تلاش کردند تا از آن استفاده کنند. وی گفت ، اما از آن زمان به دلیل کاهش نوسانات سرعت کاهش یافته است.

Dydx یک مبادله غیرمتمرکز برای معاملات حاشیه است. این برنامه در Ethereum Blockchain فعالیت می کند و به کاربران امکان می دهد تا سه دارایی دیجیتال – اتر ، دای و USDC – را با استفاده از اهرم حداکثر ۴ برابر معامله کنند. وام های Cryptocurrency به عنوان یک جایگزین به طور فزاینده ای مناسب برای استقراض فیات در حال ظهور هستند.