کمپانی دی دکس 1.1 میلیارد دلار وام کریپتوکارنسی داده است

  • خانه
  • وبلاگ
  • کمپانی دی دکس 1.1 میلیارد دلار وام کریپتوکارنسی داده است
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کمپانی دی دکس 1.1 میلیارد دلار وام کریپتوکارنسی داده است
  • royapm
  • اردیبهشت 05, 1399
  • بدون دیدگاه

کاهش اشتیاق سرمایه گذاران برای وام

وام دهنده Cryptocurrency Dydx در طی 12 ماه گذشته مبلغ 1.14 میلیارد دلار وام دارایی دیجیتال را پیشبرد کرد. اما حدود 70 درصد از پول فقط در دو ماه ، زیرا نوسانات مرتبط با کرونا باعث عصبانیت وام گرفتن در بین سرمایه گذاران شد.

حجم ماهانه در طی نه ماه تا ژانویه زیر 100 میلیون دلار باقی مانده است ، اما به تازگی بین فوریه و مارس به حدود 300 میلیون و 400 میلیون دلار افزایش یافت ، به ترتیب ، آخرین داده های این شرکت نشان می دهد. در این ماه تاکنون بیش از 100 میلیون دلار وام قرض داده شده است که حاکی از کاهش شدید اشتیاق سرمایه گذاران برای وام گرفتن است.

قیمت Cryptocurrency در این دوره به شدت کاهش یافت زیرا قفل های کورونا ویروس باعث سقوط بازارها در سراسر جهان شد. اتریوم ، ارز مبادله ای در Dydx ، در آن زمان به زیر 100 دلار کاهش یافته اما از آن زمان به بالای 180 دلار رسیده است.

حدود 45٪ از كل سبد وامها یا 516.64 میلیون دلار در حالیكه 33٪ یا 378.67 میلیون دلار شامل وام های دای می باشد. وامهای USDC باقیمانده معادل 128.08 میلیون دلار است.

مبادله معاملات غیرمترقبه حاشیه ای در مورد نوع وام گیرندگان وام یا چگونگی استفاده از وجوه خود توضیح نداد. با این حال ، با چنین عدم ثبات در بازار ، سرمایه گذاران معمولاً سعی می کنند از سرمایه گذاری های مشتقانه حمایت کنند یا شرط بندی جهت برخی ارزهای رمزنگاری شده را بدست آورند.

براساس گزارش رسانه ها ، آنتونیو جولیانو ، بنیانگذار Dydx ، گفت که معامله گران با استفاده از تأسیسات تجاری حاشیه وی ، از آنجا که نوسانات coronavirus به اوج تب رسید ، تلاش کردند تا از آن استفاده کنند. وی گفت ، اما از آن زمان به دلیل کاهش نوسانات سرعت کاهش یافته است.

Dydx یک مبادله غیرمتمرکز برای معاملات حاشیه است. این برنامه در Ethereum Blockchain فعالیت می کند و به کاربران امکان می دهد تا سه دارایی دیجیتال – اتر ، دای و USDC – را با استفاده از اهرم حداکثر 4 برابر معامله کنند. وام های Cryptocurrency به عنوان یک جایگزین به طور فزاینده ای مناسب برای استقراض فیات در حال ظهور هستند.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)