هر کس می تواند میزبان تبادل Crypto باشد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
هر کس می تواند میزبان تبادل Crypto باشد
  • royapm
  • اردیبهشت 04, 1399
  • بدون دیدگاه

افزونه جدیدی در دسترس است که به شما امکان می دهد مبادله رمزنگاری را در هر وب سایت مستقر در وردپرس انجام دهند. پروژه ای به نام Wpcryptoexchange محصولی است که توسط استارت آپ Draper Goren Holm با پشتیبانی Tim Draper ساخته شده است. با این افزونه ، هر کسی می تواند یک پلتفرم معاملات ارز دیجیتال را راه اندازی کند که به افراد امکان می دهد رمزهای مختلفی را مبادله کنند و همچنین به صاحبان وب سایت اجازه می دهد تا هزینه های معاملاتی را جمع کنند.

اکنون هر کس می تواند میزبان تبادل Crypto در وب سایت وردپرس خود باشد

یک توسعه دهنده به نام Goren Holm افزونه جدید وردپرس (WP) منتشر کرده است که باعث می شود هر کسی بتواند تبادل رمزنگاری را در یک سایت مبتنی بر WP ایجاد کند. نسخه جدید Holm از نرم افزار منبع باز به نام رابط برنامه نویسی برنامه Totle (API) استفاده می کند. API این کار را می کند تا صاحبان وب سایت بتوانند با استفاده از ارزهای مختلف رمزگذاری شده از جمله ETH ، DAI ، BAT و WBTC ، مبادله ای را انجام دهند.

وب سایت هولم با نام wpcryptoexchange.com توضیح می دهد: “با استفاده از API Totle ، من راهی را برای هر کسی ایجاد کردم که مبادله غیرمترقبه رمزگذاری را به وب سایت وردپرس خود اضافه کند.” “نصب ساده افزونه و تایپ کردن [wpdex] به هر صفحه یا ارسال در سایت وردپرس بسیار ساده است.”

دستورالعمل های مرحله به مرحله برای نصب افزونه wpcryptoexchange کاملاً توضیحی است و فقط برای شروع کار چند دقیقه طول می کشد. در اصل ، تنها کاری که شما باید انجام دهید اینست که فایل zip را بارگیری کنید و آنرا با افزونه های مدیر در هر وب سایت WP جدا کنید. سپس باید روی “افزودن دکمه جدید” در بالا کلیک کرده و پرونده “Crypto-Exchange.X.X.zip” را که بارگیری کرده اید انتخاب کرده و در آخر آن را در انتهای آن بارگذاری کنید. پس از آن ، شما به سادگی افزونه را فعال می کنید و تایپ می کنید: “[wpdex] را به یک صفحه یا پست در سایت خود ، مبادله رمزنگاری خود را خواهید داشت که معاملات را در تمام مبادلات غیر متمرکز مسیریابی می کند.”

برنامه های کاربردی مانند افزونه های WordPress دارای تبادل ارز می توانند صنعت تجارت Crypto را غیرمتمرکز کنند

Tim Draper ، سرمایه گذار مشهور که پیش بینی می کند تا سال 2024 یک BTC 250K دلار ارزش داشته باشد ، سال گذشته با هولم همکاری داشت. علاوه بر این ، طی دو سال گذشته ، سیستم عاملهای تبادل غیرمتمرکز و غیرمتمرکز (Dex) بسیار محبوب بوده اند. به خصوص از آنجایی که بازوی قدرتمند مقررات در صنعت Crypto در سراسر جهان رو به زوال است.

با استفاده از برنامه هولم ، این بدان معنی است که هر کسی می تواند یک پلتفرم تجارت رمزنگاری را با تنها چند دستورالعمل از صفحه وب توسعه دهنده راه اندازی کند. علاوه بر این ، Totle API می تواند به عنوان یک ویجت کوچک تبادل رمزنگاری نیز نصب شود ، که می تواند امکان تجارت را نیز فراهم کند. اگر کسی بتواند به سادگی یک برنامه dex ایجاد کند و آن را در وب سایت خود میزبانی کند ، تنظیم کننده ها برای متوقف کردن معاملات رمزنگاری در بازار آزاد ، کار سختی دارند. پروتکل کد Totle و پروتکل wpcryptoexchange برای بررسی در دسترس هستند ، بنابراین افراد می توانند کد نرم افزار را برای هرگونه آسیب پذیری بررسی کنند.