کیبر با تمرکز KNC به شکوفایی خود ادامه می دهد

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کیبر با تمرکز KNC به شکوفایی خود ادامه می دهد
  • royapm
  • اردیبهشت 07, 1399
  • بدون دیدگاه

شبکه kyber

شبکه کیبر منجر به بسته بندی DEX در سال 2020 شده است که با بهره گیری از نقدینگی و کارآمدترین پلت فرم معاملاتی در زمان مطبوعات ، افتخارآفرینی می کند. اما با پیشنهادات حاکمیتی مبتنی بر نشانه در افق ، شبکه با چند نگرانی از تمرکز روبرو است.

نکات اساسی

شبکه کیبر در طول Q1 2020 شاهد رشد بلاکچین در استفاده و فعالیت DEX بوده است.

تجمع KNC با نزدیک شدن به قیمت نزدیک و قیمت بیش از 150 درصد از BTC فراتر می رود.

غلظت KNC در میان نهنگها دلیلی برای نگرانی است زیرا این توکن در فرآیند حاکمیت در KyberDAO استفاده خواهد شد.

رقابت در حال گسترش است و کیبر برای ادامه تسلط بر طاقچه DEX باید به این جایزه توجه کند.

در سال 2019 ، مبادلات غیر متمرکز (DEX) به صورت نمایی رشد کرد ، و شبکه کیبر نیز این رشد را تا سال 2020 به عنوان گلوله های برفی پذیرش پروتکل ادامه داده است.

رشد ستاره ای کیبر در سال 2020

در چند ماه اول سال 2020 ، کیبر شبکه جایگاه خود را به عنوان یک DEX رده بالا با نقدینگی و قیمت های مطلوب به دست آورد.

KNC ، نشانه بومی DEX ، با توجه به اینکه این شبکه به نسخه ارتقاء KyberDAO و Katalyst نزدیکتر است ، توجه جامعه رمزنگاری را ادامه می دهد.

آدرس های تعامل با شبکه از ژانویه 2020 تاکنون 438٪ افزایش یافته است. استفاده وسیع تر از DEX حجم معاملات رکوردی را در ماه مارس منتشر کرده است که احتمالاً باعث افزایش استفاده از کیبر بوده است.

آدرسهای Ethereum دارای KNC در طول سال 11٪ افزایش یافته است. علیرغم کاهش 42٪ از اوج خود در ماه مارس ، قیمت KNC در برابر BTC هنوز 154٪ YTD است.

به عنوان ترکیب قیمت ، سرمایه گذاران KNC بیشتری ظاهر می شوند ، هرچند که تنها بخشی از آنها به عنوان سکوی پیشرو بروند.

هنگام پخش زنده ، انتظار می رود اقتصاد نشانه های کیبر بهبود بخشد ، زیرا به هر یک از نشانه ها می توان ارزش ذاتی داد. این مقدار براساس میزان هزینه ای است که هر یک از نشانه های ذخیره شده به آن تعلق می گیرد.

با این حال ، یک جنبه نگرانی قابل توجه برای شبکه و ذینفعان آن وجود دارد.

تمرکز و مدیریت KNC

کیبر نیز مانند بسیاری از شبکه های مبتنی بر رمزنگاری ، خطر تمرکز نشانه های KNC را در دست چند دارندگان دارد.

نمونه این 18 آدرس منحصر به فرد است که بیش از نیمی از کل KNC برجسته را در خود جای داده است.

این موضوع برای Kyber بسیار نگران کننده است زیرا پروتکل در نظر دارد از نشانه برای مدیریت شبکه استفاده کند. MakerDAO قبلاً ثابت کرده است که این تنظیم مشکل ساز است.

رأی دادن به پیشنهادات اجرایی MakerDAO اغلب به دلیل وجود نهنگ های بزرگ که مقدار قابل توجهی MKR را در اختیار دارند ، تقلب می کند ، این نشان از حاکمیت پروتکل است.

نهنگ واحدی 96٪ از کل آرا را به خود اختصاص داد ، اما تنها به این دلیل که مشارکت کل از 1.58٪ نشانه ها از طریق MakerDAO بود.

متمرکز کردن یک ریسک پیش رو است که باید در هنگام طراحی چارچوب حکومتی کیبر به خاطر داشته باشید. اما با تشویق بسیاری از حساب های کوچکتر به رأی ، می توان آن را به راحتی کاهش داد.

رقابت DEX

قیمت KNC از افزایش سهم بازار کیبر در اواخر سال 2019 سود برده است. اما در ماه های اخیر ، 0x خود را از یک بازیکن حاشیه به یک رقیب اصلی تبدیل کرده است.

با ظهور رقبا بیشتر ، کیبر باید از نظر نقدینگی و کارآیی ، رشد خود را ادامه دهد ، یا آنها را از رده های بالاتر رها کنند.

تاکنون ، این شبکه از طریق ادغام های کلیدی ، که از مجموعه نقدینگی کیبر پشتیبانی کرده اند ، این مسابقه را با کمال میل پیمایش کرده است. ادغام های بیشتر با dApps مانند تنظیم پروتکل و Nuo با ترسیم نقدینگی از گوشه های مختلف DeFi به منظور بهبود خدمت به کاربران نهایی خود ، به بهبود عمق کتاب سفارش ادامه می دهد.

Staking و KyberDAO با بهبود نقدینگی و قرار دادن حاکمیت به دست جامعه ، زندگی جدیدی به این شبکه می بخشد.

اگر آدرس سایبر همچنان به رشد حجم خود ادامه دهد ، رشد آدرسهای با استفاده از کیبر و برگزاری KNC باید همچنان شاهد رشد آن باشیم.