Cypherpunk مشغول ایمن سازی

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
Cypherpunk مشغول ایمن سازی
  • royapm
  • اردیبهشت 15, 1399
  • بدون دیدگاه

خصوصی سازی حریم

حفظ حریم خصوصی برای یک جامعه آزاد در عصر الکترونیکی ضروری است. رازداری محرمانه نیست. یک موضوع خصوصی چیزی است که نمی خواهید همه دنیا بدانند ، اما یک موضوع  هم مخفی کاری است که کسی نمی خواهد آن رابشناسد. حریم خصوصی نیرویی برای آشکار کردن انتخابی در جهان است.

اگر دو طرف دارای نوعی معامله باشند ، پس هرکدام خاطره ای از تعامل خود دارند. هر طرف می تواند در مورد خاطره خود از این موضوع صحبت کند. چگونه کسی می تواند از آن جلوگیری کند؟ می توان قوانینی را علیه آن تصویب کرد ، اما آزادی بیان ، حتی بیش از حریم خصوصی ، برای یک جامعه آزاد اساسی است.ما Cypherpunks به ساخت سیستم های ناشناس اختصاص داده ایم. ما با رمزنگاری ، با سیستم ارسال نامه ناشناس ، با امضاهای دیجیتال و با پول الکترونیکی از حریم شخصی خود دفاع می کنیم.ممکن است بخواهیم از بین نرود ، از بین نمی رود.

از آنجا که ما حفظ حریم خصوصی می خواهیم ، باید اطمینان حاصل کنیم که هر یک از طرفین معامله فقط از آنچه که مستقیم برای آن معامله ضروری است ، آگاهی دارند. از آنجا که می توان در مورد هرگونه اطلاعاتی صحبت کرد ، باید اطمینان حاصل کنیم که هرچه کم تر بتوانیم فاش کنیم. در بیشتر موارد ، هویت شخصی برجسته نیست. وقتی یک مجله را در یک فروشگاه خریداری می کنم و پول نقد را به آخوند تحویل می دهیم ، نیازی نیست که بداند من کی هستم. وقتی از ارائه دهنده نامه الکترونیکی خود می خواهم پیام بفرستد و دریافت کند ، ارائه دهنده من نمی داند با چه کسی صحبت می کنم یا چه می گویم یا دیگران با من چه می گویند. فقط باید بدانید که چگونه می توانید پیام را از آنجا دریافت کنید و چقدر به آنها بدهکاری در هزینه ها مدیون هستم وقتی هویت من توسط مکانیسم اساسی معامله مشخص شود ، من هیچ حریم شخصی ندارم. من نمی توانم در اینجا انتخاب خودم را انتخاب کنم. من همیشه باید خودم را فاش کنم.

بنابراین ، حریم خصوصی در یک جامعه آزاد به سیستم های معاملاتی ناشناس نیاز دارد. تاكنون ، پول نقد به عنوان سیستم اصلی این سیستم بوده است. یک سیستم تراکنش ناشناس یک سیستم معامله پنهانی نیست. یک سیستم ناشناس به افراد این امکان را می دهد که هویت خود را در صورت دلخواه و تنها در زمان دلخواه فاش کنند. این ذات حریم خصوصی است.

حریم خصوصی در جامعه آزاد به رمزنگاری نیز نیاز دارد. اگر چیزی بگویم ، می خواهم فقط توسط کسانی که قصد آن را دارم شنیده شود. اگر محتوای گفتار من در دسترس جهانیان باشد ، من هیچ حریم شخصی ندارم. رمزگذاری به معنای تمایل به حفظ حریم خصوصی است و رمزنگاری ضعیف نشانگر تمایل زیاد برای حفظ حریم خصوصی نیست. علاوه بر این ، برای فاش کردن هویت شخص با اطمینان در صورت ناشناس بودن پیش فرض ، به امضای رمزنگاری نیاز دارد.

ما نمی توانیم انتظار داشته باشیم که دولت ها ، شرکت ها یا سایر سازمان های بزرگ و بی چهره ، حریم خصوصی را از مزایای آنها به ما عطا کنند. صحبت از ما به نفع آنهاست و باید انتظار داشته باشیم که آنها صحبت کنند. تلاش برای جلوگیری از گفتار آنها مبارزه با واقعیت های اطلاعات است. اطلاعات فقط نمی خواهند رایگان باشند ، بلکه طولانی می شوند تا آزاد باشند. اطلاعات برای پر کردن فضای ذخیره سازی موجود گسترش می یابد. اطلاعات ناوگان پا است ، چشمان بيشتري دارد ، بيشتر مي داند و از شايعه كمتر مي فهمد.

اگر انتظار داریم که از این موارد برخوردار باشیم باید از حریم شخصی خود دفاع کنیم. ما باید دور هم جمع شده و سیستمهایی را ایجاد کنیم که امکان انجام معاملات ناشناس را فراهم کند. مردم قرن ها با نجوا ، تاریکی ، پاکت نامه ، درهای بسته ، دستبندهای مخفی و پیک ها از حریم شخصی خود دفاع می کنند. فن آوری های گذشته امکان حفظ حریم خصوصی را فراهم نمی کردند ، اما فن آوری های الکترونیکی این کار را انجام می دهند.

ما Cypherpunks به ساخت سیستم های ناشناس اختصاص داده ایم. ما با رمزنگاری ، با سیستم ارسال نامه ناشناس ، با امضاهای دیجیتال و با پول الکترونیکی از حریم شخصی خود دفاع می کنیم.

Cypherpunks کد می نویسد. ما می دانیم که شخصی برای دفاع از حریم شخصی باید نرم افزاری بنویسد ، و از آنجا که ما نمی توانیم از حریم خصوصی برخوردار شویم مگر اینکه همه ما این کار را انجام دهیم ، ما قصد داریم آن را بنویسیم. ما کد خود را منتشر می کنیم تا Cypherpunks های دیگر ما بتوانند با آن بازی کنند. کد ما در سراسر جهان برای استفاده رایگان است. ما اگر نرم افزاری را که می نویسیم تأیید نمی کنید ، خیلی اهمیت نمی دهیم. ما می دانیم که نرم افزار نمی تواند نابود شود و یک سیستم به طور گسترده پراکنده نمی تواند خاموش شود.

Cypherpunks مقررات مربوط به رمزنگاری را نادیده می گیرد ، زیرا رمزگذاری اساساً یک اقدام خصوصی است. عمل رمزگذاری در حقیقت اطلاعات را از قلمرو عمومی دور می کند. حتی قوانین علیه رمزنگاری فقط تا مرز مرزهای یک ملت و بازوی خشونت آن می رسد. رمزنگاری به طور غیرقابل نفوذ در سراسر جهان پخش می شود ، و با آن سیستم های معاملات ناشناس که امکان پذیر است.

برای اینکه حریم خصوصی گسترده شود ، باید بخشی از یک قرارداد اجتماعی باشد. مردم باید بیایند و با هم این سیستمها را برای منافع مشترک مستقر کنند. حریم خصوصی فقط تا آنجا گسترش می یابد که همکاری یاران شخصی در جامعه است. ما Cypherpunks به دنبال سوالات و نگرانی های شما هستیم و امیدواریم که شما را درگیر کنیم تا خودمان را گول ندهیم. با این وجود ما از مسیر خود دور نخواهیم شد زیرا برخی ممکن است با اهداف ما مخالف باشند.

Cypherpunks بطور جدی مشغول ایمن سازی شبکه ها برای حفظ حریم خصوصی هستند.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)