تبادل مشتقات Crypto FTX

در روز جمعه ، مبادلات مشتقات cryptocurrency FTX ابزاری برای معاملات آتی هکرات را راه اندازی کرد که به معادن بیت کوین (BTC) اجازه می دهد تا در برابر خطر مشکل معدن محافظت کنند.

Hashrate ، میزان قدرت پردازشی اختصاص داده شده به یک شبکه بیت کوین در یک زمان معین ، قدرت و امنیت شبکه را تعیین می کند.

FTX از معادن مشکل استفاده می کند ، یعنی پیچیدگی حل معادلات معتبر برای معاملات بیت کوین.

با توجه به مبادله ، چنین روشی لازم است زیرا تعیین دقیق هشرت غیرممکن است ، فراتر از تقریبی آن از زمان بلوک و مشکل.

محصول آینده که در ۱۵ مه ۲۰۲۰ به صورت زنده رفت ، با محاسبه میانگین سختی یک شبکه بیت کوین هر روز در طول سه ماهه ، هشرت را تعیین می کند.

از آنجا که “تنظیمات دشوار تلاش می کنند ۱۰ بار زمان بلوک را حفظ کنند ، در طی دوره های طولانی مدت میانگین هشرت متناسب با میانگین سختی خواهد بود. بنابراین این بدان معنی است که ، تقریباً صحبت کردن ، آینده های دشوار باید به طور مشابه با معاملات آینده رفتار کنند. “

در حال حاضر FTX اعلام کرده است که در حال حاضر سه قرارداد آتی هکرات BTC در دسترس است – اولین مورد برای سه ماهه سوم سال ۲۰۲۰ ، سپس Q4 2020 و سه ماهه اول ۲۰۲۱ است. قرارداد منقضی شده در Q1 2021 در زمان نوشتن ۲۱ درصد افزایش یافته است.

بر اساس گزارش رسانه های آنلاین ، مدیر ارشد اجرایی FTX ، بانکمن-فرید اظهار داشت که این شرکت در پاسخ به علاقه قابل توجه کارگران معدن و شرکت های مرتبط ، این ابزار را معرفی کرده است. این پلتفرم برای اولین بار برنامه هایی را برای توسعه معاملات آشتی پیشرفته از نه ماه پیش نشان داد.

بازار معاملات آتی در حال گسترش است و جدیدترین محصول یک هفته پس از انعقاد قرارداد Bitfinex در رابطه با عملکرد بیت کوین در برابر سایر سکه ها در حال گسترش است.

با این حال ، یک قرارداد hashate BTC قبلاً توسط کارگزاری رمزنگاری Bit Ooda توسعه یافته است ، در حالی که Interhash نیز در حال جستجوی محصولات مشتق برای ارائه کارگران معدن است.

در ماه ژانویه ، جرمی روبین ، توسعه دهنده نرم افزار ، راه اندازی Powswap را اعلام کرد ، سکویی که به افراد امکان می دهد در مورد hashrate حدس بزنند تا “مشتقات معدنی را بدون اعتماد مورد نیاز” ارائه دهند.

FTX اعلام کرد که معاملات آتی هکرات در دسترس کارگران معدنچی ایالات متحده نخواهد بود ، همانطور که این محصولات با سایر محصولات خود همراه است.