قدرت های در حال ایجاد پرونده برای بیت کوین

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
قدرت های در حال ایجاد پرونده برای بیت کوین
  • royapm
  • اردیبهشت 29, 1399
  • بدون دیدگاه

اقدامات دولت ها و موسسات مالی وتاثیر آن درسراسر جهان

همه گیر COVID-19 ثابت کرده است که تأثیرات گسترده ای بر زندگی افراد در سراسر جهان دارد. نه تنها صدها هزار نفر در معرض خطر مرگ زودرس به علت ویروس بلکه قدرت هایی که می توانند به بدبختی مردم بیفزایند.

در این مقاله ، ما درباره اقدامات دولت ها و موسسات مالی که تأثیر منفی بر افراد در سرتاسر جهان دارد ، بحث می کنیم ، در حالی که همزمان پرونده ای برای بیت کوین (BTC) تهیه می کنیم.

بیروت محدودیت های نقدی را اعمال می کند

Coronavirus تنها برای بدتر کردن امور در لبنان ، جایی که اقتصاد از اکتبر گذشته در مسیر نزولی قرار داشته است ، خدمت کرده است. تنش ها در کشور خاورمیانه رو به افزایش است و معترضین برای ابراز نارضایتی از ارزش سقوط پوند لبنان به خیابان ها رفتند.

پس از گسترش جهانی كروناویروس ، طرابلس محكومیت هایی را تحمیل كرد و منجر به اعتراض كمتری شد. با این حال ، از زمان آغاز تظاهرات گسترده در بیروت ، طرابلس و سایر شهرهای بزرگ به دنبال آشفتگی اقتصادی حتی بیشتر در این کشور آغاز شد.

در حالی که معترضین از این فساد گسترده در دولت که منجر به خسارات گسترده در بودجه عمومی می شود و سوء مدیریت اقتصادی که منجر به کاهش ارزش پول ملی شده ، عصبانی هستند ، موج فعلی مخالفت ها توسط جدیدترین بانک مرکزی آگاه می شود. تصمیم برای محدود کردن برداشت پول نقد.

بانک مرکزی لبنان این اقدامات را برای جلوگیری از ریزش پول در بانک های لبنان و تضعیف پوند لبنان اعمال کرده است. علاوه بر این ، برداشت ارز به طور کامل متوقف شده است. در حال حاضر ، مردم فقط می توانند به مبلغ محدودی از پول خود از طریق بانک دسترسی داشته باشند زیرا برداشت ارز محلی نیز محدود است.

تظاهرات ها به خشونت تبدیل شده است ، مردم را زخمی و زخمی کرده است. ساختمان های بانکی نیز در حال دریافت خشونت بوده اند. همانطور که گزارش شد ، به چندین بانک در شمال و جنوب لبنان حمله شد که برخی از آنها با سلاح های آتش ، نشان دهنده افزایش خشم عمومی علیه بانک ها بودند.

در همین حال ، دیروز ، در شانزدهم ماه مه ، دادستان مالی لبنان دستور بازداشت رئیس عملیات پولی در بانک مرکزی در میان گسترش تحقیقات برای دستکاری ارزهای بی ثبات کشور را صادر کرد.

وزارت امور خارجه روسیه یک اقدام افشای مالی برای افشای مالی را پیشنهاد می کند

دولت روسیه در تلاش است تا پیشنهادی بحث برانگیز را تصویب کند که با دستیابی دولت به اطلاعات مالی شهروندان به روشی سریع و آسان امکان پذیر باشد.

در نامه ای به الویرا نابیولینا ، رئیس بانک مرکزی ، ولادیمیر كوكولتسف ، وزیر امور داخله ، انگیزه این پیشنهاد را تشریح كرد و توضیح داد كه دولت به دلیل جابجایی ارز از حساب های بانك محلی ، پول مالیات با ارزش را از دست می دهد.

“اکنون نهادهای انتظامی اطلاعات لازم را خیلی آهسته دریافت می کنند ، به همین دلیل پول از بانک ها خارج می شود. در نتیجه ، سرمایه گذاران و نهایتا دولت ، میلیاردها روبل از دست می دهند. ” برای مقابله با این امر ، كوكولتسف پیشنهاد می كند كه دستگاه های اجرای قانون از اختیارات گسترده تری برخوردار شوند كه در تلاش برای دستیابی به اطلاعات و اسناد مربوط به معاملات مالی كمك می كنند.

در صورت تصویب ، احتمالاً این پیشنهاد سایه تیره ای بر حاکمیت مالی شهروندان روسی ایجاد می کند ، زیرا این کشور دسترسی غیرقابل مانع به سوابق مالی خود را خواهد داشت ، که می تواند تأثیرات زیادی روی وجوه نگهداری شده در حساب ها داشته باشد. بانک مرکزی با اعتقاد بر این که باعث کاهش اعتماد به سیستم بانکی خواهد شد مخالف این حرکت است.

همانطور که گزارش شد ، تحلیلگران مالی روسی معتقدند که افزایش مقررات ایالتی و نظارت احتمالاً افراد را از پول فیات به بخش رمزنگاری ارز سوق می دهد. این امر به این دلیل است که افراد می خواهند کنترل کنند که چه کسی به داده های مالی خصوصی خود دسترسی داشته باشد و cryptocurrency در این زمینه کنترل بیشتری را در اختیار آنها قرار می دهد.

ویکتور پرشیکوف ، تحلیلگر شرکت روسی 8848 سرمایه گذاری اظهار داشت:

“اگر تنظیم كنندگان و مقامات مالی مسیر منع را طی كنند ، قطعاً این امر نه تنها به افزایش تقاضا برای ارزهای رمزنگاری شده ناشناس منجر می شود كه می توانند کیف پول و مبلغ معامله را پنهان كنند ، بلكه به ایجاد رمزنگاری اقتصادی سایه چشمگیر نیز منجر می شوند … این مسیر قطعاً به هیچ چیز خوبی منتهی نخواهد شد. “