حمایت چین ازCryptocurrency با انرژی تجدید پذیر

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
حمایت چین ازCryptocurrency با انرژی تجدید پذیر
  • royapm
  • اردیبهشت 11, 1399
  • بدون دیدگاه

معدنcryptocurrency

مقامات چینی از شهرداری یا یا بیانیه ای در مورد استفاده از برق محلی ناشی از نیروگاه برق برای عملیات معدنکاری رمزنگاری منتشر کردند.

مقامات چینی از شهر Ya Ya در سیچوان در حمایت از استفاده از نیروگاه آبی تولید شده محلی برای عملیات معدن cryptocurrency بیرون آمده اند.

در تاریخ 20 آوریل ، دفتر اقتصادی و اطلاع رسانی شهرداری و کمیسیون توسعه و اصلاحات شهرداری Ya Ya ، بیانیه عقیدتی در مورد اجرای معادن محلی رمزگذاری را اعلام کردند. این سند مصرف برق تولید شده توسط نیروگاه های برق را برای انجام عملیات معدن تشویق می کند.

در این سند تصریح شده است که شهرداری یک “منطقه تظاهرات مصرف برق” و “منطقه گردآوری صنعت داده بزرگ” ایجاد خواهد کرد. مقامات معتقدند که بدین ترتیب استان سرمایه گذاری و توسعه را در شرکت های blockchain جلب خواهد کرد.

معدن Cryptocurrency در چین

شناخته شده است که چین نقش مهمی در صنعت معدن cryptocurrency دارد. براساس گزارشی که در پایان سال 2019 منتشر شد ، معدنچیان چینی بیت کوین در آن زمان مسئولیت بیش از 66 درصد نرخ هش جهانی را بر عهده داشتند که 54 درصد آنها از استان سیچوان بودند.

با این وجود ، پس از حمله همه گیر ویروس کروناویروس به کشور ، چین اخیراً در فضای معدن cryptocurrency زمین را از دست داده است. همانطور که Cointelegraph در اوایل ماه جاری گزارش داد ، Baite – استخر برتر استخراج معادن بیت کوین چینی – تصمیم به ترک تجارت معدن بیت کوین گرفت.

علاوه بر این ، سخت افزارهای پیری نیز در حال کار بر شرکتهای معدن محلی هستند ، اخیراً نشریه چینی Securities Daily گزارش داد که بیش از 40 عملیات معدن مجبور شده اند فعالیت خود را متوقف کنند به این دلیل که دیگر Antminer S9s بیت کوین معدن بیت کوین ASICS دیگر نبود. سودآور برای کار