نظارت بلاکچین، شبکه های کریپتو را رصد می کنند

  • خانه
  • وبلاگ
  • نظارت بلاکچین، شبکه های کریپتو را رصد می کنند
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
نظارت بلاکچین، شبکه های کریپتو را رصد می کنند
  • royapm
  • اردیبهشت 28, 1399
  • بدون دیدگاه

برخی از برنامه ها نادرستی را نشان می دهند

در روزهای اولیه قبل از 2013-14 ، بیت کوین و کاربران Cryptocurrency واقعاً در مورد نظارت blockchain نمی شنیدند. در حال حاضر ، شرکت های زیادی وجود دارند که خدمات ارائه می دهند مانند تجزیه و تحلیل ، نظارت و شناسایی آسیب پذیری های کد بانکی زنجیره ای blockchain. تعدادی از بنگاهها در ایالات متحده با نیروی انتظامی همکاری داشته اند و همچنین با گروه هایی مانند یوروپول قرارداد دارند. در زمان انتشار ، بیش از 20 مشاغل اطلاعاتی مختلف blockchain وجود دارند که در اکوسیستم cryptocurrency کار می کنند. برخی از آنها بنگاههای مشهور مانند Cyphertrace ، Chainalysis و Eliptic هستند. سیستم عامل های دیگر توسط Alethio ، Bison Trails، Blockpit، Blockmonitor، Bloxy، Postchain، Scoreshain، Sixgill، Tibco، Credits، Crystal Blockchain، Dune analytics، Madana، Bitrank، و Ocyan ارائه می شوند که کمتر شناخته شده هستند.

تعداد کمی از این استارتاپ ها مدل های تجاری خود را به نظارت بر نظارت بر نظارت و نظارت بر تعداد زیادی از شبکه های مختلف اختصاص داده اند. در اکتبر سال 2019 ، Chainalysis به تفصیل نظارت بر 21 نشانه مختلف که از Ethereum سرچشمه گرفته است ، می کند. در همان ماه ، شرکت Ciphertrace فاش كرد كه در حال ردیابی 700 ارز رمزپایه است كه “قابل مشاهده در 87٪ از حجم معاملات جهانی” را نشان می دهد. بسیاری از این شرکتها گزارشهای تحقیقاتی را درباره اطلاعاتی که در جریان تحقیقات هک تبادل و انواع دیگر کلاهبرداریهای رمزنگاری شده کشف می کنند. الیپتیک به خوبی شناخته شد تعداد زیادی از شرکت های نظارت بر blockchain داده ها را پس از کلاهبرداری عظیم پلاس توکن در سال گذشته منتشر کردند.

این سیستم عامل های نظارت بر Ledger توزیع شده چقدر دقیق هستند؟

اما افراد مشکوک غالباً تعجب می کنند که این برنامه های نظارت چقدر خوب است و چگونه با سکه هایی که با استفاده از فرآیند coinjoin مخلوط شده اند برخورد می کنند. News.Bitcoin.com به تازگی پلتفرمی به نام Bitrank را کشف کرده است ، پروژه ای که به مردم امکان می دهد آدرس BTC یا ETH را به سادگی کپی و چسباند ، تا بررسی کنند که آیا آدرس مطابق AML / CFT است یا خیر. وب سایت Bitrank می گوید اگر افراد علاقمند به “گزارش های آدرس بیت کوین برای انطباق AML / CFT” هستند ، استفاده از آن ساده است و “آسان برای درک”. این شرکت همچنین می گوید اگر شما یک تجارت رمزنگاری را اداره می کنید باید به امتیاز دهی خطر این پلتفرم اکتفا کنید. با این حال ، news.Bitcoin.com سکوی Bitrank را آزمایش کرد و اختلافاتی در بر داشت.

به عنوان مثال ، در تاریخ 15 ماه مه ، میزبان یک آدرس BTC میراث مشهور را که گفته می شود به کلاهبرداری Plus Token وصل شده است ، جای دادیم. در 11 فوریه ، کلاهبرداران Plus Token Ponzi 12000 BTC را از یک کیف پول به دیگری منتقل کردند. آدرس و برخی آدرسهای دیگر در انواع کاوشگرهای زنجیره ای نیز پرچم گذاری شده است. این آدرس با استفاده از برنامه Bitrank امتیاز ریسک 52 یا “قابل قبول” داده است. آدرسهای دیگری که به همان آدرس گره خورده اند نیز با همین امتیاز همراه بوده اند و طبق اطلاعات سرویس Bitrank “قابل قبول” تلقی می شود. پس از آنکه میزگرد ما اختلاف دیگری پیدا کرد ، ما آدرس دیگری را که توسط یک استخر معدنی شناخته شده استفاده می شود قرار دادیم. 1KFHE7w8B … در کل 4،968،400 BTC واریز شده به آدرس را دیده بود. این آدرس خاص Bitrank با نمره 18 در معرض خطر بالا قرار گرفته است.

با افزایش محبوبیت دارایی های دیجیتال ، بسترهای نرم افزاری که نظارت بر معاملات Crypto را دارند به احتمال زیاد افزایش خواهند یافت

این احتمال وجود دارد خطرناک تلقی شود زیرا این آدرس از زمان ایجاد تاکنون نزدیک به 5 میلیون BTC را مشاهده کرده است. با توجه به Bitrank ، توضیح می دهد که آدرس های ارزیابی ریسک نشان می دهد که آن را با مبادله ، ورودی بیش از 10K ، مشتری تبادل ، واریز تاریک ، برداشت مشتری Binance ، برداشت مشتری Bittrex ، که در Paste Bin دیده می شود ، مشاهده کرده است در یک تالار تاریک مشاهده می کنید و مشاهده می کنید. در لیست تاریک آدرس مرتبط با 12000 BTC مورد استفاده توسط کلاهبرداران Plus Token ، هیچ گونه داده ای برای ارزیابی خطر از Bitrank نشان نمی دهد. ممکن است سازندگان این سکو از اختلافات آگاهی داشته باشند و وب سایت اعلام کرده است که به زودی نتایج به ثمر می رسد.

وب سایت می گوید: “در هفته های آینده ، گروه اطلاعاتی Blockchain با تعدادی از اصلاحات در نتایج به ثمر رساندن بیت کوین و اتریوم ، پیشرفت های قابل توجهی را برای Bitrank انجام می دهد.”

با بیش از 20 شرکت تحلیل زنجیره ای blockchain ها و حتی گزارش دادن به اجرای قانون ، نشان می دهد که این عمل محبوبیت دارد. اما ، اگر مشاغل خاص از ابزارهای تحلیل blockchain به طور مرتب استفاده می کنند ، ممکن است برخی از گزارش های نامنظم و اطلاعات نادرست را بیابند. بسیاری از این سرویس ها API ها و سیستم عامل هایی را برای مشتریان پرداخت شده و مشتریان علاقه مند ارائه می دهند که می توانند برای هر نوع مسئله شناخته شده از این سیستم عامل ها تحقیق کنند. نظارت blockchain برای تعدادی از این شرکت ها بسیار پرسود است ، زیرا دولت های سراسر جهان این شرکت ها را برای تحقیقات و گزارش های استخدام شده استخدام کرده اند. این احتمال وجود دارد که با ادامه یافتن اقتصاد رمزنگاری شاهد رشد بی امان ، این بازرسان رهبری توزیع شده همچنان به افزایش خود ادامه دهند.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)