مقررات رمزنگاری تهدید بزرگی برای مبادلات کوچکتر

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
مقررات رمزنگاری تهدید بزرگی برای مبادلات کوچکتر
  • royapm
  • اردیبهشت 20, 1399
  • بدون دیدگاه

مقررات رمز نگاری

اعلامیه سفر سفر FATF در سال 2019 ، به عنوان خبرهای تکان دهنده برای کل جامعه رمزنگاری شد. از آنجایی که مبادلات رمزنگاری شده برای ارسال نام مبدا ، شماره حساب ، آدرس فیزیکی ، شماره هویت ملی کاربر ، شماره هویت منحصر به فرد و حتی تاریخ و مکان تولد لازم بود ، بسیاری از آنها عملیات بسته را انجام دادند و از دادن اطلاعات خودداری کردند. اطلاعات

علاوه بر این ، اجباری شد كه همه كشورها از این قاعده پیروی كنند. کشورهایی که انکار می کنند ، آن را به لیست سیاه تبدیل می کنند. ما یک ماه از بررسی FATF فاصله داریم ، در حالی که بسیاری از کشورهای آسیایی مانند سنگاپور ، کره جنوبی و ژاپن این آیین نامه را تصویب کرده اند ، سایرین درمورد پیامدهای آن فکر می کنند.

همچنین کانادا اخیراً قوانین AML را به روز کرده است و بر این اساس ، شرکتهای رمزنگاری در این کشور پیش بینی می کنند معاملات بالاتر از 10،000 CAD را به مرکز معاملات مالی و گزارش های تحلیل گزارش کانادا [FINTRAC] گزارش دهند. سؤال اینجاست – “این شرکتهای رمزنگاری چقدر آماده هستند که این قوانین را رعایت کنند؟”

در مصاحبه اخیر خود با AMBCrypto ، السا مادرول ، مدیر کل بین المللی در CoolBitX ، یک شرکت امنیتی blockchain در مورد مقررات و مشکلات موجود در مبادلات رمزنگاری در کانادا اظهار نظر کرد. مادرول اظهار داشت ،

“مقررات به روز شده کانادا در ژوئن سال 2020 به تصویب می رسد ، اولین گام است ، و تا حد زیادی انتظار می رود که FINTRAC تحولات نظارتی بیشتری را در این جاده اعلام کند و صنعت رمزنگاری می تواند انتظار داشته باشد وضوح و تعریف بیشتری در موی همچنین نظرات خود را در مورد مقررات سختگیرانه در کانادا به اشتراک گذاشت و خاطرنشان کرد که ممکن است باعث شود که مبادلات کوچکتر کانادا کاهش یافته یا توسط سایر صرافی های پیشرو که به عنوان تجارت خدمات پول (MSBs) ثبت شده اند ، خریداری شوند. وی خاطرنشان كرد: “اما این امر به FINTRAC نظارت كامل بر تمام شركت های رمزنگاری شده باقیمانده می دهد.”

در حالیکه مقامات مالی قادر خواهند بود با استفاده از قانون سفر FATF ، فعالیت های پولشویی و سایر فعالیت های جنایی مربوط به رمزپردازی را کشف و از آن جلوگیری کنند ، نگرانی اصلی هنوز برطرف نشده است. چالش واقعی روی میز این است – معاملات Cryptocurrency نوید بخش خصوصی بیشتری را حفظ می کند ، و این در بعضی مواقع تنها دلیل جذب بسیاری از افراد به فضا است. آنها نمی خواهند دولت ها به حریم خصوصی مالی خود حمله کنند.ورد نحوه فعالیت در این کشور کسب کند. آینده.”