کریپتو نمی تواند در کوتاه مدت تغییر کند

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
کریپتو نمی تواند در کوتاه مدت تغییر کند
  • royapm
  • اردیبهشت 11, 1399
  • بدون دیدگاه

نگرش چین به رمزنگاری

به گفته یک متخصص ، نگرش دولت چین نسبت به کریپتو نمی تواند در کوتاه مدت تغییر قابل توجهی کند.

ایوان پلنتونف ، یک تحلیلگر ارائه دهنده خدمات بین المللی اطلاعات چینی و شرکت تحقیقاتی سرمایه گذاری ، EqualOcean ، در 29 آوریل به Cointelegraph گفت که او انتظار ندارد که دولت چین خیلی سریع موضع خود را نسبت به ارزهای رمزنگاری تغییر دهد.

وی موضع شرکت خود را بیان کرد:

“ما فکر نمی کنیم که نگرش چین به ارزهای رمزنگاری شده در کوتاه مدت تغییر چشمگیری داشته باشد در حال حاضر ، این کشور بیشتر برکاربردهای صنعتی و تجاری DLT تأکید دارد. “

دولت چین برای استخراج معادن رمزپایه باز است

با این وجود ، پلنتونف اعتراف كرد كه اقدامات اخیر مقامات چینی “احتمالاً اولین بار از سال 2018 است كه دولت محلی مستقیماً از معادن كلاهبرداری در فصول پر جریان حمایت می كند.” وی توضیح داد که این تغییر توسط دعوت رئیس جمهور چین شی جینپینگ برای این کشور برای تسریع در پذیرش فناوری blockchain آغاز شده است:

“پس از اعلامیه اکتبر ، که blockchain را به عنوان کانون ملی نوآوری مطرح کرده است ، این فناوری در لایه های مختلف دولت چین نفوذ کرده است.”

پلنتونف توضیح داد که سیچوان “سالهاست که یک نیروگاه استخراج معدن بوده است”. وی اظهار داشت: منطقه از نظر اقتصادی توسعه نیافته است اما از منابع طبیعی زیادی برخوردار است. به همین دلیل ، وی معتقد است كه استخراج كریپتو فرصتی عالی برای استان است:

معدنکاری تا حدودی یک فرصت معدن طلا است که نمی خواهند آن را از دست بدهند. اکنون ، تحت شرایط مهربان و مهیای دولت مرکزی ، انتظار می رود نقاط درد در این زمینه حل شود و احتمالاً بازار به تدریج در حال گسترش است. “

سرانجام ، در حالی که Plantonov اعتراف کرد که معدنکاری به وضوح بخشی از فناوری blockchain است ، او معتقد است که هنوز هم طی چند سال آینده شاهد درگیری با دولت محلی خواهیم بود:

“با توجه به این که این دو (فناوری blockchain و معدن) همیشه دست به دست هم می دهند ، پیش بینی می شود کره در طی چند سال آینده آسیب پذیر باقی بماند ، و درگیری های مشخصی پیرامون این موضوع انجام شود.”

چین یک بازیگر مهم در صنعت معدن cryptocurrency است. یک گزارش در اواخر سال 2019 نشان داد که کارگران معدن چینی بیت کوین در آن زمان مسئولیت 66٪ نرخ جهانی هش را بر عهده داشتند ، در حالی که 54٪ از آنها فقط سیچوان بودند.

همانطور که Cointelegraph اوایل امروز گزارش داده است ، تولید کننده سخت افزار معدن cryptocurrency چینی ، Bitmain ، در چهار ماه اول سال 2020 بیش از 300 میلیون دلار سود کسب کرده است.