می خواهید در 24 ساعت 13K دلار بدست آورید؟

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
می خواهید در 24 ساعت 13K دلار بدست آورید؟
  • royapm
  • اردیبهشت 28, 1399
  • بدون دیدگاه

سوراخ بیت کوین: کلاهبرداری برنامه تجاری Crypto

بیکاری رکورد بالا در بسیاری از کشورها ، به رهبری بحران کرون ویروس ، بسیاری از افراد را وادار کرده است که به دنبال شغل یا راه های کسب درآمد بصورت آنلاین باشند. طرح های سرمایه گذاری که قبل از ناامیدی واریز سریع پول درآمده اند ، چند برابر شده اند ، بسیاری از آنها سرمایه گذاری را در بیت کوین یا سایر ارزهای رمزپایه ای انجام می دهند زیرا اخیراً بیشتر از دارایی های دارایی عمل کرده اند.

یکی از طرح های سرمایه گذاری بیت کوین که اخیراً در سراسر جهان جلب توجه کرده است ، Bitcoin Loophole نام دارد. وب سایت ساده آن شبیه سایر کلاهبرداری های شناخته شده سرمایه گذاری بیت کوین است که news.Bitcoin.com قبلاً در معرض آن قرار داده است ، مانند Bitcoin Trader ، Bitcoin Superstar ، Bitcoin Era ، Bitcoin Revolution و Bitcoin Evolution.

Bitcoin Loophole ادعا می کند که یک نرم افزار تجارت الگوریتمی برای بازارهای cryptocurrency است که می تواند به صورت خودکار انجام شود بنابراین “هیچ مداخله سرمایه گذار لازم نیست” جزئیات وب سایت خود را اعلام کرد. شما می توانید “با استفاده از نرم افزار رسمی تجارت رمزنگاری” درآمد کسب کنید که یکپارچه AI است و از “فناوری پیشرفته” استفاده می کند.

علاوه بر BTC ، وب سایت Bitcoin Loophole تبلیغ می کند که اعضا می توانند تعدادی از ارزهای رمزنگاری شده دیگر – از جمله اتریوم ، لیتکویین ، موج دار شدن ، مونرو ، پول های بیت کوین و داشبورد – و همچنین ارزهای فیات مانند دلار آمریکا و یورو را نیز تجارت کنند. برنامه تبلیغاتی تجارت رمزنگاری خود اعلام می کند که اعضای آن “به طور کلی حداقل روزانه 13،000 دلار هزینه می کنند” ، افزود: “کار واقعی کمی لازم است” و “برخی از اعضا در 61 روز اول خود میلیونر می شوند.” علاوه بر این ادعا می کند:

از دست دادن پول هنگام تجارت با Bitcoin Loophole عملا غیرممکن است.

علاوه بر این ، وب سایت Bitcoin Loophole تعدادی توصیفاتی را که ظاهراً از طرف اعضایی هستند که با موفقیت با استفاده از این برنامه معاملاتی درآمد کسب کرده اند ، به نمایش می گذارد. این توصیفات جعلی است و عکس اعضا صرفاً عکسهای موجود در انلاین است که بصورت آنلاین در دسترس عموم است. برنامه Bitcoin Loophole در فروشگاه Google Play نیز موجود است.

گرفتن چیست؟

در حالی که ایده ساخت 13،000 دلار در روز با کمی تلاش جلب توجه می کند ، بسیاری از پرچم های قرمز در مورد Bitcoin Loophole وجود دارند. News.Bitcoin.com برای این بررسی یک حساب کاربری در Bitcoin Loophole ایجاد کرده است. پس از پایان ثبت نام ، پیام زیر در وسط صفحه نمایش داده می شود: “شما ثبت نام را با موفقیت انجام داده و به کارگزار خود متصل شده اید.” یک پیام دیگر سپس از ما خواست تا مبلغ حداقل 250 دلار را برای شروع معاملات به حساب واریز کنیم. کلیه واریزها باید از طریق کارتهای اعتباری انجام شود: Visa ، Mastercard ، Discover ، Maestro و American Express.

دنیای تفاوت در اطلاعات و لحن وجود دارد که وب سایت قبل و بعد از ورود به سایت نمایش می دهد. پس از ورود به سیستم ، دیگر هیچ وعده سودآوری آسان از بیت کوین وجود ندارد. در عوض ، سلب مسئولیت وجود دارد که می خواند:

Bitcoin Loophole هیچ مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از اتکا به اطلاعات موجود در این وب سایت را نمی پذیرد.

پرچم قرمز دیگر این است که قبل از ورود به سیستم ، وب سایت به صراحت می گوید که این کلاهبرداری نیست و برنامه آن “یک نرم افزار برنده جایزه” است. علاوه بر این ، به اصطلاح برنامه تجارت ادعا می کند که “توسط مؤسسات بزرگی مانند انجمن تجارت ایالات متحده به عنوان بهترین ابزار معاملاتی برای سرمایه گذاران رمزگذاری شده شناخته شده است.” این البته صدق نمی کند زیرا این شرکت در هیچ رگولاتوری ثبت نشده است و برنامه آن توسط هیچ یک از مقامات به رسمیت شناخته نمی شود.

پس از ورود به سیستم ، وب سایت همچنین اخطار خاصی را درمورد مشتریان آمریکایی نشان می دهد. این قانون می گوید: “اطلاعیه تنظیم مقررات ایالات متحده: معاملات گزینه در ایالات متحده تنظیم نمی شود. سوراخ بیت کوین توسط هیچ سازمان مالی و نه آژانسهای آمریکایی نظارت و تنظیم نمی شود. هرگونه فعالیت تجاری بدون کنترل توسط ساکنان ایالات متحده غیرقانونی تلقی می شود. Bitcoin Loophole مشتریانی را که در ایالات متحده مستقر هستند یا دارای تابعیت آمریکایی هستند ، نمی پذیرد. ” این افشای نادرست است زیرا معاملات گزینه ها در ایالات متحده توسط کمیسیون کالا و مبادله (CFTC) تنظیم می شود.

Bait-and-Switch: CFD معاملات نه بیت کوین

پس از ورود به وب سایت Bitcoin Loophole ، دیگر هیچ اشاره ای به بیت کوین نمی شود اما موارد ذکر شده در معاملات برای اختلاف (CFD) زیادی ذکر شده است. معاملات قرارداد برای اختلاف ، روشی برای سوداگری در بازارهای مالی است که نیازی به خرید و فروش دارایی های اساسی ندارد.

بر اساس اطلاعاتی که بعد از ورود به وب سایت نمایش داده می شود ، بیت کوین لوفول بیشتر شبیه کلاهبرداری CFD است که هیچ عنصر بیت کوین یا سایر ارزهای رمزنگاری به غیر از نام آن ندارد. همچنین ممکن است یک وب سایت وابسته سایه یا مراجعه به یک کارگزار CFD خارج از کشور باشد ، به همان روشی که Bitcoin Evolution برای یک شرکت سرمایه گذاری با ثبت در قبرس انجام می دهد. CFD سرمایه گذاری های پرخطر است و شرکت ها غالباً کمیسیون های عظیمی را برای مراجعه مشتری به معاملات CFD پرداخت می کنند. وب سایت Bitcoin Loophole (پس از ورود به سیستم) حتی یک سلب مسئولیت نیز دارد که می گوید: “شما ممکن است بخشی از یا سرمایه سرمایه گذاری خود را از دست بدهید ، بنابراین نباید با سرمایه در نظر بگیرید که نمی توانید از دست بدهید.”

بسیاری از کلاهبرداری ها به طور خاص تجارت CFD را هدف قرار داده اند و بسیاری از مقامات توصیه کرده اند که چگونه یکی را تشخیص دهند. انجمن مدیران بورس اوراق بهادار آمریکای شمالی (ناسا) هشدار می دهد:

اگر از طرف شرکتی متقاضی تجارت CFD هستید و از شما درخواست سرمایه گذاری می کند ، باید بسیار مراقب باشید … برنامه های غنی ، از جمله برنامه های مربوط به CFD ، متهم به کلاهبرداری هستند.

این انجمن توصیه کرد که این کلاهبرداریها به عنوان “فرصتی هیجان انگیز” برای بدست آوردن پول تبلیغ می شوند ، قول بازده بالایی را می دهند و تضمین می کنند “ریسک اندک یا بدون ریسک و بازده سرمایه گذاری بالا”. همانطور که Bitcoin Loophole انجام داد ، این کلاهبرداران “شما را تشویق می کنند تا پول خود را به صورت دریایی متصل کنید” ، ناسا توضیح داد. “توجه داشته باشید که پس از انتقال وجه به یک شرکت خارجی ، برگشت پول شما ممکن است دشوار یا غیرممکن باشد.”

از آنجا که کلاهبرداریهای با استفاده از کلمات bitcoin و cryptocurrency شایع تر شده اند ، هرکسی که به دنبال یک فرصت سرمایه گذاری به صورت آنلاین است ، باید با احتیاط فراوان عمل کند. اگر به دنبال یک روش مشروع برای شروع سرمایه گذاری در بیت کوین یا سایر ارزهای رمزنگاری شده هستید ، Bitcoin.com راهنماهای مفیدی برای شروع کار شما دارد ، از جمله نحوه خرید و فروش بیت کوین.