فیلمساز مستند Cryptopia مستند بیت کوین را ساخت

Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
فیلمساز مستند Cryptopia مستند بیت کوین را ساخت
  • royapm
  • اردیبهشت 21, 1399
  • بدون دیدگاه

Cryptopia: بیت کوین ، بلاکچین و آینده اینترنت

این هفته فیلمساز Torsten Hoffmann مستند cryptocurrency را با نام “Cryptopia: Bitcoin ، Blockchains و Future Internet” راه اندازی کرد. Cryptopia در مورد اقتصاد قدرتمند و ایده های شکوفا که ناشی از اختراع ساتوشی است از نگاه برخی از افراد مشهور حرکت و صنعتگر مطرح صنعت بحث می کند.

Torsten Hoffmann ، فیلمبردار سه بار برنده جایزه ، پس از فیلم تحسین شده اش “بیت کوین: پایان پول همانطور که می دانیم” دوباره برمی گردد. جدیدترین عکس هافمن ، افرادی مانند آندریاس آنتونوپولوس ، راجر ور ، چارلی لی ، سامسون موو ، پرتی کاسیردی ، ونز کازارس و لورا شین را ستاره می کند. این فیلم در مورد چگونگی بیت کوین و فناوری و برنامه های کاربردی ناشی از آن بحث می کند و دنیای ما را به سمت بهتر شدن تغییر می دهد و همچنان ادامه می دهد. علاوه بر این ، این فیلم در وب 3.0 ، امور مالی غیرمتمرکز و چند مضمون متفاوت از آخرین مستند لمس می کند. هر کسی می تواند به وب سایت رسمی مراجعه کند و فیلم را با قیمت بلیط 5.88 دلار (5.40 یورو) یا 0.0007 BTC تماشا کند.

آنتونیوپولوس در طول فیلم و در طول فیلم به نمایش در می آید ، انجیل لیست رمزنگاری می گوید: “ما تصویب كافی نداریم و چشم انداز بلند مدت نداریم كه بتوانیم تعیین كنیم كه آیا ارزهای رمزپایه به عنوان یک رسانه خوب خواهند بود؟ مبادله یا فروشگاه ارزش. بازار تصمیم خواهد گرفت. آنچه بیت کوین در ونزوئلا وجود دارد با آنچه در سان فرانسیسکو است ، متفاوت است. ” رئیس اجرایی Bitcoin.com راجر ور همچنین در این مستند که درمورد پیشبرد آزادی اقتصادی صحبت می کرد ، به نمایش درآمد. ور تأکید کرد: “اگر به دنیا نگاه کنید ،” “روشی که دولت ها بیشتر جنگ های خود را تأمین می کنند از طریق چاپ پول است ، نه از طریق مالیات مستقیم.” Ver با افزودن ادامه داد:

بنابراین اگر بتوانیم توانایی دولت را برای چاپ پول به خواست خود از بین ببریم ، می توانیم بیشتر قدرت آنها را برای انجام این جنگها از بین ببریم.

بحث مقیاس گذاری بیت کوین برجسته شد

این فیلم همچنین بحث در مورد مقیاس پذیری را لمس می کند و ور توضیح می دهد که وی دلهره سانسور ناشی از ناظران انجمن هایی مانند r / bitcoin و افرادی که خود را “حداکثر گرایان سمی بیت کوین می دانند” ناشی می شود. به خوبی شناخته شده است که سالهاست که هزاران نظر در مورد r / bitcoin سانسور می شوند اگر کسی در مورد مقیاس بندی بحث کند یا حتی اگر آنها سخنان خود ساتوشی را نقل کنند.

“اگر شما از گفتار آزاد پشتیبانی نمی کنید ، از Bitcoin پشتیبانی نمی کنید.” شما دشمن بیت کوین هستید. در حقیقت ، من خودم سعی کرده ام فقط یک نقل قول مستقیم از Satoshi Nakamoto خالق بیت کوین … کلمه از کلمه Satoshi ارسال کنم. من آن نقل قول را حذف کرده ام. آنها به معنای واقعی کلمه سانسور کلمات از خالق بیت کوین هستند. “

برخی دیگر از نظرات بازیگران ، خالق Litecoin چارلی لی و Samson Mow از Blockstream بودند. لی خاطرنشان کرد: “برای رونق بخشیدن به ارزهای رمزپایه ، باید با سیستم مالی فعلی همکاری کنیم.” در همین حال ، موو در مورد پروژه ماهواره بدنام این شرکت گفت: “ماهواره Blockstream یک فناوری مورد نیاز است تا بیت کوین پایه و اساس یک سیستم جدید مالی جهانی تبدیل شود.” به منظور جلب بقیه نظرات از بزرگترین نام های صنعت رمزنگاری ، باید از وب سایت Cryptopia هوفمن بلیط تهیه کنید.

هافمن اظهار داشت که فیلم اول بودجه کمتری دارد و این بار در حدود ، تیم 8X بودجه را در Cryptopia قرار دادند. صفحه نمایش استرالیا ، یک تولید مشترک آلمانی ، به تقویت هزینه های تولید کمک کرد. وی گفت: “این به ما اجازه می دهد داستان خود را در یک دنیای بلندپروازانه سینمایی بگوییم. انیمیشن های سه بعدی مفصلی برای نشان دادن کارهای داخلی blockchain ایجاد شده است. ما خدمه 5 نفره را به قسمت دورافتاده سوئیس به یک مکان مخفی پرواز می کنیم. ما به طور مداوم با دو دوربین 4k و حتی تا حدی با رزولوشن 8k فیلمبرداری کرده ایم. ” می توانید تریلر زیر را ببینید و همچنین کل فیلم را در وب سایت Cryptopia مشاهده کنید.