رشد پتانسیلهای اقتصادی

مناطق جهانی با پتانسیل های اقتصادی و اقتصادی سریع در حال رشد ، مانند آفریقا ، می توانند به عنوان عمده پذیرندگان رمزنگاری تبدیل شوند. با این وجود ، هنگامی که دیجیتالی شدن خدمات بانکی مانند کارتهای بدهی ، بانکداری آنلاین و تصویربرداری چک ، بخش مالی را فرا گرفت ، هرگز نمی توان تصور کرد که بعد می آمد من مطمئناً با گذراندن بیش از ۱۰ سال در این مدت ، به مدیران بانک های بزرگ جهانی در مورد اجرای این فناوری های تغییر بازی توصیه نکردم.

ایجاد و دیجیتالی شدن ارزهای جدید که متعلق به دولت نیست بلکه مردم است ، طی یک دهه گذشته خانه خود را در بازار جهانی پیدا کرده است و از بیت کوین (BTC) شروع می شود و به زودی منفجر می شود هزاران ارز دیجیتالی جایگزین که برای مبادله موجود است. با ارزش کل ۲۸۵ میلیارد دلار ، هرکدام نوع ارزش و کاربرد خود را دارند.

وقتی نوبت به کشورهای در حال توسعه ، به ویژه آفریقا می رسد و چرا این انقلاب در استقلال مالی و گنجاندن مردم به وجود خواهد آمد ، با این واقعیت چشمگیر شروع می کنیم که کاربران آفریقایی اساساً کشورهای با استفاده از هر دو فناوری – در جایی که تلفن های همراه دارند ، از کشورهای پیشرفته رونق گرفته اند. مدتهاست که ابزار اصلی انتخاب آفریقا برای تجارت و تجارت روزانه و همچنین از نظر استفاده و تصویب رمزنگاری آنها بوده است.

عامل اصلی این واقعیت ها در جوانان یافت می شود. این قاره جوانترین جمعیت جهان است و ۲۰۰ میلیون نفر بین ۱۵ تا ۲۴ سال دارند – و این رشد همچنان ادامه دارد. در عصر فن آوری به خوبی متولد شده ایم ، جوانان امروز از نظر درک و اعمال نفوذ فناوری تلفن همراه ، رمزنگاری و ابزار و خدمات آنلاین مرتبط با آنها ، ماهر هستند. تا سال ۲۰۴۵ ، نیروی کار آفریقا بزرگترین جهان خواهد بود.

سپس ما به دومین عامل بزرگ که ممنوعیت شمول مالی است ، منتقل می شویم ، و جایی که cryptocurrency یک توانمندی بنیادی را برای کارآفرینان رو به رشد فراهم می کند. Cryptocurrency و شرکت های مربوط به blockchain ، ابزارها و خدمات مالی را وارد بازار کرده اند که امکان تبادل یکپارچه و مقرون به صرفه (در سطح جهانی و محلی) و فروشگاه امن تر از ارزش را فراهم می کند بدون اینکه کاربران مجبور به نگه داشتن دارایی های خود از حساب بانکی و یا بدهی کارت اعتباری باشند.

با ظهور ابزارهایی مانند m-Pesa در بازارهایی مانند کنیا ، که استفاده از آن نزدیک به نیمی از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می دهد ، به وضوح می توانیم نیاز به ابزارهای ساده ای را برای انتقال دارایی ها (یعنی حواله ها یا نقل و انتقالها) مشاهده کنیم. در سراسر مرزها) ، تمام راه خرید کالا و خدمات دیجیتالی بدون نیاز به بانک یا کارت اعتباری. هنگامی که جهان فریاد “بانکی بدون بانک” می زند ، آفریقا فرصتی دیگر برای جابجایی به مدرن ترین فن آوری ها و مدل ها دارد.

اما چرا آفریقا برای موفقیت در این نوع مدل ها ، رمزنگاری ویژه خود را دارد و چرا ما به بیش از یک نیاز داریم؟ سؤالی دیگر که اغلب مطرح می شود این است که: “چرا فقط از بیت کوین استفاده نمی کنیم؟”

پاسخ سؤال اول درمورد عوارض بانکداری بدون بانک است و آیا حتی لازم است. بیش از ۱٫۷ میلیارد نفر در سطح جهان بی حساب هستند و فاقد حساب بانکی یا کارت اعتباری برای شرکت در ابزارها و خدماتی هستند که پایداری اقتصادی را ایجاد می کنند. این توانایی آنها برای مشارکت در اقتصاد جهانی و رشد فرصت های تجاری آنها را محدود می کند. Cryptocur ارز با استفاده از شکل جدیدی از ارزش ذخیره شده ، راهی برای معامله بدون حساب بانکی و کارتهای اعتباری که بدهی را به دست می آورد ، روشی جدید برای ورود به بازار جهانی ارائه می دهد.

“چرا فقط از بیت کوین استفاده نمی کنیم؟” نهفته در تاریخ و منشاء بیت کوین است. بیت کوین ناشی از دیدگاه Satoshi Nakamoto برای ارائه یک ارز غیرقابل انکار ارزش مالی غیرمترقبه از همتا ، چشم اندازی است که مطمئناً تحقق یافته است. نیاز روشن بود: یک ارز دیجیتال ، معامله گر همکار و معامله گر که واسطه ها را قطع می کند ، با ارائه مبادله مستقیم و سریع با کسری از هزینه ، تأسیس و در حال شکوفایی است.

بیت کوین نه تنها در مورد آفریقا بلکه در جهان ثابت کرده است که موارد خاص استفاده (ارز مستقیم به همتا ، در این مورد) دستور داده و می توانند ارز خود را حفظ کنند. آنچه بیت کوین ارائه نکرد ، یک مأموریت تجاری ، مدل ، نقشه راه ، رهبری یا حتی یک تیم اختصاصی بود. ماهیت کاملاً غیرمتمرکز آن با این پیش فرض مخالف است. همچنین برای نوع معاملات لازم برای تسهیل مشاغل و فعالیتهای زندگی که همه ما روزانه درگیر آن هستیم ، ایجاد نشده است. بیت کوین برای ارائه این نوع موارد استفاده به سادگی سفته بازی ، بی ثبات و غیرقابل پیش بینی است.

از طرف دیگر ، با استفاده از یک رویکرد نیمه غیرمتمرکز ، کل بازارها می توانند ارزهای خود را ایجاد کنند ، و راه حل های غیر متمرکز را برای انواع موارد استفاده ارائه می دهند اما توسط یک شرکت و رهبری متمرکز پشتیبانی می شود ، جایی که مؤلفه های اصلی برای رشد و فعالیت یک تجارت موفق وجود دارد. با اعتماد و پشتیبانی ذاتی بیشتر مردم.