Crypto انقلابی برای کشورهای در حال توسعه

  • خانه
  • وبلاگ
  • Crypto انقلابی برای کشورهای در حال توسعه
Shape Image One
Shape Image One
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
 Shape Image Four
Crypto  انقلابی برای کشورهای در حال توسعه
  • royapm
  • اردیبهشت 31, 1399
  • بدون دیدگاه

رشد پتانسیلهای اقتصادی

مناطق جهانی با پتانسیل های اقتصادی و اقتصادی سریع در حال رشد ، مانند آفریقا ، می توانند به عنوان عمده پذیرندگان رمزنگاری تبدیل شوند. با این وجود ، هنگامی که دیجیتالی شدن خدمات بانکی مانند کارتهای بدهی ، بانکداری آنلاین و تصویربرداری چک ، بخش مالی را فرا گرفت ، هرگز نمی توان تصور کرد که بعد می آمد من مطمئناً با گذراندن بیش از 10 سال در این مدت ، به مدیران بانک های بزرگ جهانی در مورد اجرای این فناوری های تغییر بازی توصیه نکردم.

ایجاد و دیجیتالی شدن ارزهای جدید که متعلق به دولت نیست بلکه مردم است ، طی یک دهه گذشته خانه خود را در بازار جهانی پیدا کرده است و از بیت کوین (BTC) شروع می شود و به زودی منفجر می شود هزاران ارز دیجیتالی جایگزین که برای مبادله موجود است. با ارزش کل 285 میلیارد دلار ، هرکدام نوع ارزش و کاربرد خود را دارند.

وقتی نوبت به کشورهای در حال توسعه ، به ویژه آفریقا می رسد و چرا این انقلاب در استقلال مالی و گنجاندن مردم به وجود خواهد آمد ، با این واقعیت چشمگیر شروع می کنیم که کاربران آفریقایی اساساً کشورهای با استفاده از هر دو فناوری – در جایی که تلفن های همراه دارند ، از کشورهای پیشرفته رونق گرفته اند. مدتهاست که ابزار اصلی انتخاب آفریقا برای تجارت و تجارت روزانه و همچنین از نظر استفاده و تصویب رمزنگاری آنها بوده است.

عامل اصلی این واقعیت ها در جوانان یافت می شود. این قاره جوانترین جمعیت جهان است و 200 میلیون نفر بین 15 تا 24 سال دارند – و این رشد همچنان ادامه دارد. در عصر فن آوری به خوبی متولد شده ایم ، جوانان امروز از نظر درک و اعمال نفوذ فناوری تلفن همراه ، رمزنگاری و ابزار و خدمات آنلاین مرتبط با آنها ، ماهر هستند. تا سال 2045 ، نیروی کار آفریقا بزرگترین جهان خواهد بود.

سپس ما به دومین عامل بزرگ که ممنوعیت شمول مالی است ، منتقل می شویم ، و جایی که cryptocurrency یک توانمندی بنیادی را برای کارآفرینان رو به رشد فراهم می کند. Cryptocurrency و شرکت های مربوط به blockchain ، ابزارها و خدمات مالی را وارد بازار کرده اند که امکان تبادل یکپارچه و مقرون به صرفه (در سطح جهانی و محلی) و فروشگاه امن تر از ارزش را فراهم می کند بدون اینکه کاربران مجبور به نگه داشتن دارایی های خود از حساب بانکی و یا بدهی کارت اعتباری باشند.

با ظهور ابزارهایی مانند m-Pesa در بازارهایی مانند کنیا ، که استفاده از آن نزدیک به نیمی از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می دهد ، به وضوح می توانیم نیاز به ابزارهای ساده ای را برای انتقال دارایی ها (یعنی حواله ها یا نقل و انتقالها) مشاهده کنیم. در سراسر مرزها) ، تمام راه خرید کالا و خدمات دیجیتالی بدون نیاز به بانک یا کارت اعتباری. هنگامی که جهان فریاد “بانکی بدون بانک” می زند ، آفریقا فرصتی دیگر برای جابجایی به مدرن ترین فن آوری ها و مدل ها دارد.

اما چرا آفریقا برای موفقیت در این نوع مدل ها ، رمزنگاری ویژه خود را دارد و چرا ما به بیش از یک نیاز داریم؟ سؤالی دیگر که اغلب مطرح می شود این است که: “چرا فقط از بیت کوین استفاده نمی کنیم؟”

پاسخ سؤال اول درمورد عوارض بانکداری بدون بانك است و آیا حتی لازم است. بیش از 1.7 میلیارد نفر در سطح جهان بی حساب هستند و فاقد حساب بانکی یا کارت اعتباری برای شرکت در ابزارها و خدماتی هستند که پایداری اقتصادی را ایجاد می کنند. این توانایی آنها برای مشارکت در اقتصاد جهانی و رشد فرصت های تجاری آنها را محدود می کند. Cryptocur ارز با استفاده از شکل جدیدی از ارزش ذخیره شده ، راهی برای معامله بدون حساب بانکی و کارتهای اعتباری که بدهی را به دست می آورد ، روشی جدید برای ورود به بازار جهانی ارائه می دهد.

“چرا فقط از بیت کوین استفاده نمی کنیم؟” نهفته در تاریخ و منشاء بیت کوین است. بیت کوین ناشی از دیدگاه Satoshi Nakamoto برای ارائه یک ارز غیرقابل انکار ارزش مالی غیرمترقبه از همتا ، چشم اندازی است که مطمئناً تحقق یافته است. نیاز روشن بود: یک ارز دیجیتال ، معامله گر همکار و معامله گر که واسطه ها را قطع می کند ، با ارائه مبادله مستقیم و سریع با کسری از هزینه ، تأسیس و در حال شکوفایی است.

بیت کوین نه تنها در مورد آفریقا بلکه در جهان ثابت کرده است که موارد خاص استفاده (ارز مستقیم به همتا ، در این مورد) دستور داده و می توانند ارز خود را حفظ کنند. آنچه بیت کوین ارائه نکرد ، یک مأموریت تجاری ، مدل ، نقشه راه ، رهبری یا حتی یک تیم اختصاصی بود. ماهیت کاملاً غیرمتمرکز آن با این پیش فرض مخالف است. همچنین برای نوع معاملات لازم برای تسهیل مشاغل و فعالیتهای زندگی که همه ما روزانه درگیر آن هستیم ، ایجاد نشده است. بیت کوین برای ارائه این نوع موارد استفاده به سادگی سفته بازی ، بی ثبات و غیرقابل پیش بینی است.

از طرف دیگر ، با استفاده از یک رویکرد نیمه غیرمتمرکز ، کل بازارها می توانند ارزهای خود را ایجاد کنند ، و راه حل های غیر متمرکز را برای انواع موارد استفاده ارائه می دهند اما توسط یک شرکت و رهبری متمرکز پشتیبانی می شود ، جایی که مؤلفه های اصلی برای رشد و فعالیت یک تجارت موفق وجود دارد. با اعتماد و پشتیبانی ذاتی بیشتر مردم.

تخفیف 5%
پوچ
0.005 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 7%
کوپن تخفیف 10%
پوچ
0.01 بیت کوین
تقریبا!
کوپن تخفیف 25%
پوچ
0.03 بیت کوین
شانس خودت رو برای برنده شدن امتحان کن. گردونه رو بپرخون!

ایمیل و شماره همراه خودت رو وارد کن بعد گردونه رو بچرخون

قوانین:

  • از ایمیل درست استفاده کنید.
  • تقلب نکنید :)